Monster WoW Legion - Opinie

Witam, paru znajomych mi polecało priva wymienionego w nazwie tematu, więc chciałbym się dowiedzieć czy warto? Bugi pozwalają w MIARĘ normalnie grać?

Bugi nie pozwalają na w miarę normalną grę na Cata, a co dopiero na każdym wyższym dodatku - jedyne co może działać to talenty, BG które nie wymagają jakiegoś znacznego skryptowania. Czytaj jest to serwer na którym jedyną aktywnością po przemęczeniu bicia poziomu jest pvp - i to też nie w każdym miejscu

Legion jest zbugowany na globalu, a co dopiero na privach, ale patrząc po patch notes to nie próżnują. Mają raty x12 więc nie jest w sumie źle a online dochodzący do 3k chyba też coś oznacza bo np. na takim Wow Freakz gdzie też ruszyli z legionem to na test serwerze pyka ledwie 100 - 200 ludzi.

Monster WoW znam z Cata i może oskryptowanie nie stoi na najwyższym poziomie ale ruskie masówki to to nie są i idzie tam w miarę pograć. Myślę więc, że warto spróbować aczkolwiek jak dla mnie Legion to słaby dodatek (tak grałam na globalu)

Legion jest zbugowany na globalu, a co dopiero na privach, ale patrząc po patch notes to nie próżnują. Mają raty x12 więc nie jest w sumie źle a online dochodzący do 3k chyba też coś oznacza bo np. na takim Wow Freakz gdzie też ruszyli z legionem to na test serwerze pyka ledwie 100 - 200 ludzi.

Pewne wybitne jednostki powinni mieć blokadę w wypowiadaniu się na niektóre tematy. Gdzie ten oficjalny serwer taki pobugowany jest? Od kiedy też popularność to jakikolwiek wyznacznik. NotLikeThis

Od dawien dawna wiadomo ze monster wow ciula na online. Wystarczy wejsc do gry i sie przekonac, ze online jest mniej niz pokazuja na stronie

Nie wiem jak jest z Monsterem ale mogę z całą pewnością polecić sieć wow circle. Legion normalnie śmiga wszystko fajnie i sporo ludzi. Razem na wszystkich serwerach jest codziennie 40k ludu. Na pewno warto spróbować, co prawda strona po rosyjsku ale jest na niej flaga co zmienia język na eng, na pewno znajdziesz.

Ty tak serio?

Jak próbowałam na WoW Circle zagrać Worgenami to nie dałam rady wyjść nawet z początkowej lokacji, takie bugi były xD Szczerze nie wiem skąd tam tyle ludzi bo poziom raczej reprezentują niski, możliwe, że przekłamują z ilością online.

W ogóle apropo legionowych privów to tu jest ciekawy filmik porównujący stopień oskryptowania.

Najlepiej wypadł Valhalla serwer, ale ich strona internetowa nie działa... Możliwe, że standardowo ktoś robi DDoSy ^^

witam a aktualnie jaki najlepszy?

Valhalla zostala zamknięta przez Blizza

Legion jest zbugowany na globalu, a co dopiero na privach, ale patrząc po patch notes to nie próżnują. Mają raty x12 więc nie jest w sumie źle a online dochodzący do 3k chyba też coś oznacza bo np. na takim Wow Freakz gdzie też ruszyli z legionem to na test serwerze pyka ledwie 100 - 200 ludzi.

 

Monster WoW znam z Cata i może oskryptowanie nie stoi na najwyższym poziomie ale ruskie masówki to to nie są i idzie tam w miarę pograć. Myślę więc, że warto spróbować aczkolwiek jak dla mnie Legion to słaby dodatek (tak grałam na globalu)

O bugach na globalu mówi osoba która grała rpremierze Legionu przez 2 tygodnie, nie ośmieszaj się już więcej i nie pisz lepiej nic

Co do privów to wszystko jest pobugowane od wotlka w górę nie wspominając już nawet o privie na LEGIONIE gdzie jedyną działającą opcją jest lokacja startowa Demon Hunterów

//edit

widzę że temat dość stary aczkolwiek zawsze jest dobra okazja by Hasire wyśmiać

Tyle razy pisać a Ci nadal swoje... proszę nie grajcie na privach bo to syf.

Prosze zamknij twarz bo to syf

Witam, paru znajomych mi polecało priva wymienionego w nazwie tematu, więc chciałbym się dowiedzieć czy warto? Bugi pozwalają w MIARĘ normalnie grać?