Playerunknown's Battlegrounds - Szukam ludzie których nie razie słowo "KU..."

Cześć, ostatnie czasy pogrywam sobie w PUBG z różnymi ludźmi i mam dość osób które mają problemy że rzuca się "kur..." czy innym niecenzuralnym słowem.

Więc jeśli masz dystans do siebie, nie boli cię to jak lecą przecinki (mnie nie bolą) to zapraszam pisz na steam. http://steamcommunity.com/id/MishOnekS/

Ps. używam ts3 :)

Może te przecinki lecą zbyt często i przez to brzmi się jak dzieciak?

To ja dodam w tym temacie coś od siebie na temat autora.
Dodałem wiele osób z tego forum oraz innych miejsc, szukałem ludzi poważnych, 18+, którzy zagrają w puba.
Jednym z dodanych do znajomych na steam był MishOne (twórca tematu).
Pewnego razu, kiedy byłem z jednym znajomym i szukaliśmy 2 do squadu rozesłałem wiadomość na steam po wszystkich, których dodałem w sprawie chęci wspólnej gry w puba.
Dlaczego wysyłam jednocześnie tą samą wiadomość do wszystkich? Ponieważ niestety najczęściej na 20 osób online max 1-2 odpowiedzą, często nikt nie odpowie.
Tym razem stało się co innego, odpowiedziały 3 osoby, w zaproszeniu znajdował się TS3 i te 3 osoby się pojawiły, MishOne pojawił się jako ostatni.
Niestety squad w pubie to max 4 osoby, więc poinformowałem go, że niestety mamy już full, a jako, że był ostatni no to niestety nie załapie się squad. Zanim zdążyłem powiedzieć przepraszam, może następnym razem się zgadamy, bo przecież nic chyba się wielkiego nie stało? Autor tematu wysłał mi wiadomość na steamie "Ok, deleted".
Ja się pytam, autorze, masz Ty rozum i godność człowieka? Chyba nie, bo jest to zachowanie godne podstawówki, pewnie jeszcze do teraz lecą Ci łzy z powodu zaistniałej sytuacji.
Bardzo nie polecam tego Pana, ponieważ jeżeli przy takiej rzeczy potrafi się obrazić jak dzidzia w piaskownicy, to prawdopodobnie jego psychika jest niezrównoważona i można się srogo zawieść próbując z nim grać.
Znam takich typów, cokolwiek w grze nie pójdzie po myśli squadu, to zawsze widzą winę w każdym, tylko nie w sobie.
Pozdrawiam :)

Również nie polecam tego @MishOne bo miałem też z nim do czynienia

Koleś ma mentalnie wciąż 10 lat więc jeśli chce to niech szuka sobie graczy na forumpodstawówka.pl

No chyba że lubisz słuchać w co drugim słowie wyzwisk i przekleństw z których i tak nie dowiesz się gdzie znajduje się wasz przeciwnik w PUB

Tym razem stało się co innego, odpowiedziały 3 osoby, w zaproszeniu znajdował się TS3 i te 3 osoby się pojawiły, MishOne pojawił się jako ostatni.
Niestety squad w pubie to max 4 osoby, więc poinformowałem go, że niestety mamy już full, a jako, że był ostatni no to niestety nie załapie się squad. Zanim zdążyłem powiedzieć przepraszam, może następnym razem się zgadamy, bo przecież nic chyba się wielkiego nie stało? Autor tematu wysłał mi wiadomość na steamie "Ok, deleted".
Ja się pytam, autorze, masz Ty rozum i godność człowieka? Chyba nie, bo jest to zachowanie godne podstawówki, pewnie jeszcze do teraz lecą Ci łzy z powodu zaistniałej sytuacji.
Bardzo nie polecam tego Pana, ponieważ jeżeli przy takiej rzeczy potrafi się obrazić jak dzidzia w piaskownicy, to prawdopodobnie jego psychika jest niezrównoważona i można się srogo zawieść próbując z nim grać.
Znam takich typów, cokolwiek w grze nie pójdzie po myśli squadu, to zawsze widzą winę w każdym, tylko nie w sobie.
Pozdrawiam 

Mnie boli ? Koleś ja o Tobie zapomniałem 30sekund później, ale Ciebie najwyraźniej to boli i nie daje Ci to spać po nocach że o tym na forum piszesz że ja Ciebie usunąłem ze znajomych, tak robię to wtedy gdy ktoś mi zawraca niepotrzebnie głowę a Ty wtedy to zrobiłeś, bo wyglądało to tak że dodałeś mnie do znajomych, po czym napisałeś że potrzebni Ci ludzie, podałeś ts-a, wszedłem na ts-a po czym powiedziałeś "sorry ale nie ma dla Ciebie miejsca" - więc tak usunąłem Cie ze znajomych i robię to z każdym kto zawraca niepotrzebnie głowę.
@KolegaJezusa wspomnij swój nick bo jakoś za cholerę Cie nie kojarzę :) Ale jeśli jesteś tą osobą którą mam na myśli to nie dziwota że płaczesz na forum po słowach krytyki po tym jak spaliłeś każdą możliwą akcje, (wliczając potrącenie mnie na środku pola) co drugim słowie wyzwisk i przekleństw ? Już nie dramatyzuj, jak ktoś się pcha w miejsce gdzie ludzie potrafią grać a on sam nie to jest proste że zostanie skrytykowany :) Może niech się wypowie o moich zachowaniu @Sito @Fleshpound ( jeśli jeszcze pamięta ) kilka osób z TESO oraz spora osób z którymi gram/grałem w H1z1 czy PUBG :)
No cóż jestem taką osobą że jak ktoś lami to mówię mu to prosto w twarz - LAMISZ NIE CHCE Z TOBĄ GRAĆ WYPIER...... A potem tacy wchodzą na forum i piszą głupoty :) Ps. Tak stawiam że jesteś tą osobą więc ja też Ci polecę pewną stronę noobyibotygrajarazem.edu.pl
@Crayten Nie, nie lecą za często ale kilka razy zdarzyło mi się że raz rzuciłem "Kur... idioto jak strzelasz" to koleś już walnął focha, ale kij że przeleciał mi serią z akm po plecach :)
Popytajcie też ludzi którzy grali ze mną w Paladinsy (bądź tych co dostali ode mnie setki kluczy) czy Smite czy naprawdę jestem taki zły, a może to wy jesteście zbyt delikatni że bolą was takie rzeczy, ja sobie nie mam nic do zarzucenia.

Jednakowo wszyscy otrzymujecie słowne ostrzeżenie. Ten temat nie idzie w odpowiednim kierunku i zaczyna się robić offtop.

Pozdrawiam.

Ja osobiście grałem z MIsho i dobry z niego ziomek. ;)

Tyż trochę pograłem z MishOne, i jak najbardziej polecam, ogar człowiek. Jak ktoś chce pograć w PUBG to http://steamcommunity.com/id/Aozu99 i ostrzegam duże klnę, tak uprzedzam żeby nie zdeprawować młodzieży.

A jak komuś się nie podoba że przeklina, to wystarczy powiedzieć, a nie jak niektórzy siedzą jak pi pi pi "organ damski" i się nawet nie odezwą że im to przeszkadza, a potem wypłakują się w kącie.

Ewentualnie masz problem że ktoś klnie to wychodzisz, a nie przebywasz dalej z takimi ludźmi. To tak jak byś wszedł do furgonetki z napisem darmowe cukierki a potem płakał że zostałeś zgwałcony xD.

maxresdefault (1).jpg

Ewentualnie masz problem że ktoś klnie to wychodzisz, a nie przebywasz dalej z takimi ludźmi. To tak jak byś wszedł do furgonetki z napisem darmowe cukierki a potem płakał że zostałeś zgwałcony xD.

No właśnie nie. Rozumiem rzucanie "k**wą" tu i tam, tak w powietrze, żeby spuścić z siebie parę w chwilach zdenerwowania. Problem pojawia się, gdy zaczyna to trafiać w konkretne osoby (żeby było śmieszniej - poznane kilkanaście minut wcześniej) - nie jest to ani miłe, ani zabawne, ani potrzebne. To bardziej jak przebywanie z kilkoma znajomymi i nawalonym ziomkiem, poznanym parę dni wcześniej, który gotów jest zelżyć twoją matkę i obić ci ryj, bo krzywo na niego patrzysz - z jednej strony milczysz w zażenowaniu, z drugiej zaprosiłeś go na imprezę i trochę za niego odpowiadasz, jednocześnie trochę ci głupio przed resztą, że spędzasz czas z kimś takim i że w ogóle masz takiego znajomego.

Nie oceniam, bo autora tematu nie znam ani z nim nie grałem, zwracam jedynie uwagę na sam problem i część tematu postu, bo serio - nie widzę powodu do kurwienia po sobie albo wyzywania się od idiotów. Zazwyczaj proste wytłumaczenie błędów i bardziej wyluzowane podejście gwarantuje lepszą zabawę i pewniejszych kompanów do gry.

Żeby nie było - chodzi mi o takie podszyte agresją wyzywanie innych, bo takie lekkie jeżdżenie po sobie, gdy obie strony robią to dla beki, jest spoko i nawet śmiesznie się tego słucha.

Siemka! http://steamcommunity.com/id/mrch93/home - tu mój steam , zapraszam do wspólnej gry ;)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198022164556/ Jeżeli ktoś chce to zapraszać.

ja tez miałem tego mishone w znajomych ale nie długo bo praktycznie od razu dostał kicka, nie polecam grania z nim

ja tez miałem tego mishone w znajomych ale nie długo bo praktycznie od razu dostał kicka, nie polecam grania z nim

Jeśli miałeś taki nick jak tutaj to ja Ciebie wywaliłem, wraz z innym balastem z którym nie chciało mi się grać :)
Tak, sprawdziłem Ciebie na steam i jestem pewien w 100% że to ja Ciebie wywaliłem bo byłeś w grupie "n00ps" dodaje tam osoby które mnie dodają i nie potrafią grać, takie śmietniowisko, żeby nie zapomnieć żeby usunąć

:) Żałuje że nie można sprawdzić kto kogo usunął by byś pokazał jak było :)
OFICJALNIE OGŁASZAM ŻE TO BĘDĄ PEWNIE KOLEJNE OSOBY KTÓRE BĘDĘ PISAĆ ŻE MNIE USUNĘŁY ZE ZNAJOMYCH, BĄDŹ ŻE BYŁEM NIE MIŁY :)

n00ps.png

a swistak siedział i zawijał ... pamiętam cie dobrze, posluchalem cie kilka minut i wywaliłem bo miałem wrażenie ze masz jakies mentalne problemy, smieszne jak ten czlowiek probuje tutaj pokazac jaki to on jest super i wszystkich wyrzuca i jak to on góruje nad całym tym plebsem :D myślę ze napisał w tym temacie wystarczająco zeby nikt z nim nie chcial juz grać ..

a swistak siedział i zawijał ...  pamiętam cie dobrze, posluchalem cie kilka minut i wywaliłem bo miałem wrażenie ze masz jakies mentalne problemy, smieszne jak ten czlowiek probuje tutaj pokazac jaki to on jest super i wszystkich wyrzuca i jak to on góruje nad całym tym plebsem  myślę ze napisał w tym temacie wystarczająco zeby nikt z nim nie chcial juz grać ..

Wątpię, bo cały czas dostaję zaproszenia do znajomych i z tego co się dopytuje to sporo osób zaprasza z tego forum :)
Co do wyrzucenia, tak jestem pewien że to ja Ciebie wyrzuciłem bo jesteś u mnie zablokowany :)

Wiesz, czekam aż ktoś poprze dowodami, ja mam zapisy z livestreamu, chcesz link ?

Zobaczymy czy tak dużo klnę, "obrażam" żaden problem, tylko będziesz musiał posiedzieć i obejrzeć z 8h materiału :)

http://steamcommunity.com/id/battlegrounds0020 zapraszać do znajomych zawsze chętny do pogrania squad !!

Cześć, ostatnie czasy pogrywam sobie w PUBG z różnymi ludźmi i mam dość osób które mają problemy że rzuca się "kur..." czy innym niecenzuralnym słowem.

Więc jeśli masz dystans do siebie, nie boli cię to jak lecą przecinki (mnie nie bolą) to zapraszam pisz na steam. http://steamcommunity.com/id/MishOnekS/

Ps. używam ts3 :)