Smartfon do 500z

Cześć! Zacznę od tego, że obecnie posiadam lumie 650 która jest dla mnie po prostu świetna. Spełnia moje wszystkie wymagania tj. nie muli, robi dobre zdjęcia i płynnie umożliwia mi korzystanie z youtube'a i facebooka. Ma dwa minusy, jednym jest system operacyjny (mimo wszystko bardzo go lubię, jest stabilny i płynny, ale mocno ograniczony pod względem aplikacji), oraz została zmiażdżona w pracy :( Szukam jakiegoś godnego polecenia smartfona do 500 zł.

Nie musi być cudem techniki za Bóg wie ile. Nie gram w gry, swojego telefonu używam do oglądania/słuchania youtube'a, przeglądania neta, robienia zdjęć, dzwonienia i pisania, to właściwie tyle. Chciał bym, żeby był to wyświetlacz co najmniej 5'', oczywiście android, aparat co najmniej 8 tył, 5 przód (selfiacza, też czasem lubię strzelić) no i bebech zapewniające płynne działanie. Bateria może być nie dużo, w lumii miałem 2000 mAh i nie narzekałem.

Byłbym wdzięczny za pomoc :)

Za tak małe pieniążki polecałbym Huawei P8 /P9 zależy co taniej znajdziesz.

Huaweiowa nakładka na androida upodobnia go wyglądem do Iphonów i powiem szczerze to najfajniejsza nakładka na androida jaką miałem w swoim życiu. EMUI rządzi.

Polecamy Iphone'a 5

iOS jest swietny, świetnie się porusza po facebookach czy youtubach, nawet nie przytnie i wszystko wczytuje się instant, istna maszyna nie do zajechania

za 500 zł już kupisz

Iphone 5 to aktualnie bardzo wolny telefon, bez wsparcia aktualizacji. Min. 5s używanego ale to tak za 550-700 zł

Iphone 5 to aktualnie bardzo wolny telefon, bez wsparcia aktualizacji. Min. 5s używanego ale to tak za 550-700 zł

Mi chodzi bardzo szybko, używam go od czasu do czasu

Polecam obejrzeć dla autora.

Poszukam sobie jakiegoś Huawei'a P8 , bo wydaje się ciekawy. Iphone nie jest dla mnie, nie podoba mi się jego styl. Bardzo chętnie dowiem się o jakichś innych propozycjach :)

A ja polecam Ci LG K8. Poleciłem go mojemu koledze, ma go już 4 miesiące i jest bardzo zadowolony. http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/lg-k8-lte-dual-sim-niebiesko-czarny.bhtml

Z mojej strony polecam Huawei honor 4x. Osobiście sam używam od 9 miesięcy i spełnia wszystkie twoje wymagania, nie zawiesza się, ma całkiem duży wyświetlacz, bo aż 5,5', aparaty 13 tył i 5 przedni, 2Gb ramu oraz 8 rdzeni z licznikiem po 1,2 co wystarczy w zupełności do komfortowego użytkowania. Ma androida 4.4, aczkolwiek całkiem prosto ze strony, bądź z pomocą różnych poradników na yt można wgrać do wersji 6.0, z której sam aktualnie korzystam, telefon na ten moment stoi właśnie w cenie 500 złotych, fabryczny ze sklepu. Gdybyś miał jakieś pytania, śmiało napisz.

Cześć! Zacznę od tego, że obecnie posiadam lumie 650 która jest dla mnie po prostu świetna. Spełnia moje wszystkie wymagania tj. nie muli, robi dobre zdjęcia i płynnie umożliwia mi korzystanie z youtube'a i facebooka. Ma dwa minusy, jednym jest system operacyjny (mimo wszystko bardzo go lubię, jest stabilny i płynny, ale mocno ograniczony pod względem aplikacji), oraz została zmiażdżona w pracy :( Szukam jakiegoś godnego polecenia smartfona do 500 zł.

Nie musi być cudem techniki za Bóg wie ile. Nie gram w gry, swojego telefonu używam do oglądania/słuchania youtube'a, przeglądania neta, robienia zdjęć, dzwonienia i pisania, to właściwie tyle. Chciał bym, żeby był to wyświetlacz co najmniej 5'', oczywiście android, aparat co najmniej 8 tył, 5 przód (selfiacza, też czasem lubię strzelić) no i bebech zapewniające płynne działanie. Bateria może być nie dużo, w lumii miałem 2000 mAh i nie narzekałem.

Byłbym wdzięczny za pomoc :)