Pomocy nie moge się zdecydować

Witam od wczoraj męczę się z wyborem profesji w gw2 gram po raz pierwszy rozegralem kilka postaci już do poziomu 10 ale nadal nie mogę się zdecydować jaką klasą grać czytałem że jednie mele buildy są coś warte i tu pojawia się moje pytanie

czy jest sens grać czym innym ? Dotychczas grałem postaciami z top dps oraz mobilnością i tu też bym chciał taką zagrać ktoś poleci coś co jest przyjazne dla nowego gracza oraz spełniającego podane kryteria? ;D na starcie chciałbym skreślić wojownika poprostu mi się nie podoba

Nie ma sensu zastanawiać się nad wyborem postaci bo GW2 to taka gra gdzie za 4 miesiące będziesz miał wszystkie postacie z najlepszym eq

Nie zastanawiaj się tylko bierz intuicyjnie pierwszą z brzegu a potem ewentualnie zmienisz na inne

Prawda jest taka, że granie jedną postacią jest bardzo ciężkie w GW2, więc w zasadzie nie ma sensu zastanawianie się jaka postać pierwsza. Prawda jest taka, że też nie potrzeba niewiadomo ile by dojść do end game. Będziesz mieć sporo altów.

Mobilność w instancjonowanym PvE (raidy, dungi, fractale) jest w zasadzie bezużyteczna, jedynie PvP/Open world. Jak chcesz coś z dobrym dpsem to ele/ranger.

Witam od wczoraj męczę się z wyborem profesji w gw2 gram po raz pierwszy rozegralem kilka postaci już do poziomu 10 ale nadal nie mogę się zdecydować jaką klasą grać czytałem że jednie mele buildy są coś warte i tu pojawia się moje pytanie

czy jest sens grać czym innym ? Dotychczas grałem postaciami z top dps oraz mobilnością i tu też bym chciał taką zagrać ktoś poleci coś co jest przyjazne dla nowego gracza oraz spełniającego podane kryteria? ;D na starcie chciałbym skreślić wojownika poprostu mi się nie podoba