Tekken 7

Niedługo premiera Tekken'a 7 i mam takie pytanie. Czy jest dostępna wersja na pc w wersji bez steama? Bo w sklepach internetowych w wersjach box jest info "W pudełku z grą znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny, nie zawiera płyty" albo nic nie piszą. I weź się teraz człowieku domyśl.

Pytam się bo nie chce by powtórzyła się sytuacja gdzie kupując wersję pudełkową Torment: Tides of Numenera dostałem pudełko zawierające kod do steama i od groma updata'u do ściągnięcia.

Powiem szczerze nie cierpię steama ani cyfrowej dystrybucji.

Edit: Jaka jest różnica kupna wersji steamowej a tej z GameStop? Na oficjalnej stronie Tekken'a przy zakupie pre-ordera jest wybór platformy i detalisty.

Wiesz, że praktycznie wszystkie nowe gry sprzedawane w sklepie są w wersji steamowej? Gry Blizzarda posiadają kod do aplikacji Blizzarda, a cała reszta posiada kody do steama. W niektórych przypadkach nie znajdziesz nawet gry na płycie, tylko instalkę Steama. Jeśli chcesz gry DRM-Free to pozostaje Ci tylko gog.com. Czemu niby tak bardzo przeszkadza Ci Steam i cyfrowa dystrybucja? Dołączyłeś do 'klubu hejterów' czy zatrzymałeś się w czasie i nadal łączysz się z Internetem poprzez dial-up?

EDIT: Chcesz grę bez kodu? Żeby była na płycie, której można użyć wiele razy w celu zainstalowania gry? Sorry, ale musisz kupić sobie konsolę, bo na PC'tach to już dawno wyszło z mody.

Gdzie mogę dostać kartę członkowską klubu hejterów steama? I poprosił bym na namiary na podobny klub hejterów blizzarda.

A tak na poważnie dystrybucja cyfrowa zniszczyła całkowicie magię pudełka, gdzie fizycznie miałeś coś cyfrowego i mogłeś z tym zrobić prawie wszystko na co miałeś ochotę.

Gdzie mogę dostać kartę członkowską klubu hejterów steama? I poprosił bym na namiary na podobny klub  hejterów blizzarda.

A tak na poważnie dystrybucja cyfrowa zniszczyła całkowicie magię pudełka, gdzie fizycznie miałeś coś cyfrowego i mogłeś z tym zrobić prawie wszystko na co miałeś ochotę.

Takie czasy, akurat tekkena 7 nie kupisz tak jak ty chcesz.

Ja sam poszedłem z biegiem czasu i napędu optycznego nawet nie posiadam, wszystko z internetu pobieram.

Ewentualnie na allegro prawie zawsze są po ~~20 zł wersje BOX bez klucza w środku więc kolekcjoner może tak sobie kupić pudełko i osobno klucz.

Ja osobiście uwielbiam Steam-a, Wszystko w jednym miejscu i łatwe do obejścia zabezpieczenia.

Bo w sklepach internetowych w wersjach box jest info "W pudełku z grą znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny, nie zawiera płyty" albo nic nie piszą. I weź się teraz człowieku domyśl.

A tak na poważnie dystrybucja cyfrowa zniszczyła całkowicie magię pudełka, gdzie fizycznie miałeś coś cyfrowego i mogłeś z tym zrobić prawie wszystko na co miałeś ochotę.

Ale o co chodzi? Pudełko jest, klucz na steama jest... Pudełko na półkę, klucz do steama. I po problemie.

A płyty? A po co to płacić, tłoczyć i nie potrzebnie marnować pieniądze? Rozumiem jakieś kolekcjonerskie wydania(bo tego zawsze jest ograniczona, wręcz mała ilość) i to na 100% zejdzie, ale zwykłe pudełko z płytą w dobie steamów i innych platform? Marnotrawstwo! Taki producent wytłoczy 2 miliony płyt i pudełek, a tu się okazuje że tylko 10-15% się sprzedało, a 90% reszty nabywców kupiło wersję cyfrową :/

"Idź pan w pizdu z takim biznesem" - powiedział sam do siebie producent

Czy ktoś już zakupił Tekkena (wersja na PC) i mógłby mi powiedzieć ile GB dokładnie zajmuje obecnie gra?

38GB. W pudełku nie ma płyty wszytko trzeba ściągać... Dystrybucja tej kozackiej gierki do jakiś kabaret.

Od wczoraj jest na torrentach więc można sprawdzić będę dziś grał w gre :-)

Granie w tekkena bez online to jak kupowanie batlefiedla dla kampani single :)

Granie w tekkena bez online to jak kupowanie batlefiedla dla kampani single 

chciałeś powiedzieć tylko w trybie: na kanapie

Granie w tekkena bez online to jak kupowanie batlefiedla dla kampani single 

Kto powiedział że nie możemy grać online? :)

@dekri to byla odp do ukrytego i jego wersji torentowej :)

@dekri to byla odp do ukrytego i jego wersji torentowej 

Wiem, moja odpowiedź jest do twojej, wersje torrentowe też mają multiplayer online. :)

Tak tylko ze ten multi jest wylacznie miedzy graczami z torentow.

To nie znaczy że go nie ma? a twój post jasno stwierdzał że go nie ma, przyznaj się do błędu jak cywilizowany człowiek. :)

Wiesz "pirackiego online" ( ktore po za tym ze "jest" nie ma nic patrz rankingi , statystyki itd ) nie uznaje :) Tak to mozna powiedziec ze kazda gra z torentow ma multi (przeciez mozna grac przez hamachi i inne tego typu ) ...

No ale tak czy siak jest to gra przez sieć.Więc się przyznaj, że kolegę wprowadziłeś w błąd :D

W tekken-a z torrentów można grać przez Steama online z innymi którzy też grają w tekkena online, są statysyki, turnieje, wszystko. Dziękuję i pozdrawiam.

Zachęcam do kupna Tekken-a 7 idealna gra, wygląda jakby to była gra na pc a nie na konsole, Unreal Engine 4 robi swoje więc grafika oszałamia, optymalizacja gry jest cudowna.

Dekari nie zeby cos ale nie mozesz grac onlien z ludzmi ze steam ( czytaj orginalami) .. wiec moze najpierw dowiedz sie jak dziala wersja multi na torentowym tekkenie a pozniej pisz. Multi dziala tylko i wylacznie pomiedzy "crackowanymi" kilentami. Prosze zeby nie bylo " crack allows multiplayer via Steam with the same crack owners" . Wiec psianie ze mozna grac przez steam jest ostro naciagane....

Dekari nie zeby cos ale nie mozesz grac onlien z ludzmi ze steam ( czytaj orginalami) .. wiec moze najpierw dowiedz sie  jak dziala wersja multi na torentowym tekkenie a pozniej pisz. Multi dziala tylko i wylacznie pomiedzy "crackowanymi" kilentami. Prosze zeby nie bylo " crack allows multiplayer via Steam with the same crack owners"

A przepraszam bardzo gościu gdzie ja napisałem że pirat może grać z legit userem? bo ja widzę że napisałem jasno iż pirata odpala się ze środowiskiem steam gdzie wszystkie funkcje działają. :) Czytaj ze zrozumieniem a nie wymyślasz.

Oczywiście pirat z piratem, legit user z legit userem. Innej opcji logiczne że nie ma.