Poradnik - Jak zagrać w Soul Worker już teraz

Witam. Czeka ktos na Soul Workera online ? bo ja juz zainstalowalem gre - jest ona aktualnie dostepna tylko w azji w obt o ile sie nie myle ).

A wiec poradnik jak zagrac w ta gre ( bardzo szczegolowy inaczej stracicie sporo czasu ).

1. Wchodzimy w ten filmik na youtube

2. Najwiekszym problemem bedzie spisanie kodu z obrazka ( japonskie znaczki ) ja sobie poradzilem w ten sposob.

- Wchodzimy na ten kanal discord https://discordapp.com/invite/0eIsYvFQul270V1L

- Zapisujemy obrazek z kodem w postaci .jpg i piszemy na general czacie ( po angielsku ) aby ktos go wam spisal w postaci japonskich symboli ( bawienie sie w google translate, lub szukanie tych znaczkow zazwyczaj sie nie sprawdza, sam poswiecilem na to prawie 2h i kod byl wpisany nie poprawnie, poniewaz na obrazku te japonskie literki czasem nie wygladaja tak samo i ciezko je znalezc, takze polecam wejsc na discord :) )

3. Angielska wersja gry ? czemu nie ! wchodzimy w ten link http://soulworkerhq.com/Discussion-Official-Soul-Worker-English-Patch

- instalujemy to dopiero po zainstalowaniu gry.

- uruchamiamy za kazdym razem przed wlaczeniem klienta

4. Kilka cennych wskazowek

- Launchera uruchamia sie tylko po przez strone ( po zalogowaniu )

- Cala rejestracja / uruchamiane launchera robimy po przez przegladarke internet explorer ( inne w wiekszosci nie dzialaja )

- PAMIETAJ aby przed kazdym wejsciem / zalogowaniem sie na strone / uruchomieniem launchera zalogowac sie na japonskie IP - tutaj lepszy poradnik odnosnie VPN

- Teraz tak, gdy zaczyna nam sie pobierac gra ( mozemy wejsc w program vpn i rozlaczyc sie z japonskim IP ) predkosc pobierania bedzie duzo lepsza.

- Czy mozemy grac bez japonskiego IP ? Tak - Logujemy sie najpierw na japonskie IP / Wlaczamy klienta i dajemy Game Start / Gdy pojawi sie na ekranie obrazek z postaciami z gry ( w trakcie wlaczania gry ) wtedy mozemy rozlaczyc sie z japonskiego IP ( NIE mozemy zrobic tego gdy nam sie gra calkowicie uruchomi bo nie znajdzie nam serwera, testowalem to ). Takze wytrwalym zycze milego grania, wiem ze nie kazdy ma glowe do takich rzeczy ale bardziej szczegolowego poradnika nie znajdziecie. :)

Gameplay'e z gry mozna zobaczyc na youtube, osobiscie mi sie gra spodobala. Pozdrawiam.

**Czarne napisy / niewyrazna mapka w grze itp (rozwiazanie ) :**

( windows 7 )

- Wchodzimy w panel sterowania -> zegar, jezyk i region -> zmien lokalizacje -> [format] dajemy japonski (japonia), [lokalizacja] japonia, [administracyjne] - zmien ustawienia regionalne systemu na japonski ( japonia ).

nie wiem czy trzeba te wszystkie rzeczy ustawiac ale u mnie to pomoglo ( nie tylko w tej grze ). Nie zmieni wam to jezyka windows, czasem jednak gdy chcecie zagrac w gry na serwerach eu musicie zmienic spowrotem na polski bo beda wyskakiwac bledy/brak mozliwosci polaczenia z serwerem.

Czy to jest lepsze od Closers ?

Bo wygląda podobnie. :3

Pozdrawiam

Czy to jest lepsze od Closers ?

Bo wygląda podobnie. 

 

Pozdrawiam

powiedzialbym, ze wszystko jest lepsze od closersow xD

ogolnie to pomimo, ze nie doszedlem do jakiegos bardzo wysokiego poziomu w SW, to powiedziec moge, ze gralo mi sie o wiele przyjemniej, niz w Closersy

po 2h się poddałem, Chyba za dużo ludzi zużyło cierpliwości na tym discordzie innym. No cóż, poczekam sobie na EU wersje.

EDIT: Dobra, sam sobie znalazłem litery (też trochę zajęło), ale wszystko śmiga jak ta lala. Dzięki za Poradnik!

@Sarathi Ja 10 min temu poprosiłem o pomoc i po paru minutach mi ktoś odpisał z poprawnym kodem.

Dużo ta gierka waży ? pobiera mi się ale coś postępu nie widać :P

@Sarathi Ja 10 min temu poprosiłem o pomoc i po paru minutach mi ktoś odpisał z poprawnym kodem.

 

Dużo ta gierka waży ? pobiera mi się ale coś postępu nie widać 

5.5gb ~ moj folder wazy, dosyc dlugo sie pozniej wszystko patchuje

Grałbym gyby nie fakt że moja game machina jest niedyspozycyjna.

Potestowałem sobie postaci do 20 lvla. Gra jest bardzo przyjemna, chociaż dungi mogą się wydawać lekko nudnawe po jakiejś chwili, to na Very Hard trzeba już umieć jakieś podstawowe combo.

Jeśli ktoś ma cały czas problem z captchą, dam kilka rad:
1. Rejestrujcie się używając konta google+, jest łatwiej.
2. Jeśli nie chcecie prosić innych o pomoc na discordzie (albo po prostu jej nie dostajecie), popróbujcie klawiatury japońskiej: https://www.branah.com/japanese Jeśli captcha jest za trudna, wystarczy ją odświeżyć. Tylko pamiętajcie, że po 3 min się przedawnia.
3. Polecam też soulworkerHQ i ich kanał discordowy, są aktywni i chętni do pomocy.

Też tak macie że czasem nie łączy się z żadnym VPN? Czy jest coś żeby na to zaradzić, jakaś zmiana ustawień czy coś?

Przy rejestracji jakoś znalazłem taki, który zadziałał, ale teraz mam pobraną grę i nie mogę sprawdzić bo żaden nie działa :S

Też tak macie że czasem nie łączy się z żadnym VPN? Czy jest coś żeby na to zaradzić, jakaś zmiana ustawień czy coś?

Przy rejestracji jakoś znalazłem taki, który zadziałał, ale teraz mam pobraną grę i nie mogę sprawdzić bo żaden nie działa :S

Sprawdzaj następne, któryś w końcu zadziała.

BlackDesertEU Dziękuję Ci z całego serca, od dawna czekam na tę grę i wreszcie mogę zagrać, super poradnik!

Też tak macie że czasem nie łączy się z żadnym VPN? Czy jest coś żeby na to zaradzić, jakaś zmiana ustawień czy coś?

Przy rejestracji jakoś znalazłem taki, który zadziałał, ale teraz mam pobraną grę i nie mogę sprawdzić bo żaden nie działa :S

Ja odświeżyłem listę VPN i od razu wbiło.

BlackDesertEU Dziękuję Ci z całego serca, od dawna czekam na tę grę i wreszcie mogę zagrać, super poradnik!

milej gry :)

Dzięki może mi się uda zagrać :D

Wreszcie jakiś łopatologiczny mini poradnik, nawet ja ogarnąłem ;) Chociaż ludki z podlinkowanego discorda chyba mieli za dużo spamu o captche i już nie są tacy pomocni :D

Najs! Japoński ping + grać i tracić czas na coś co na EU wgl nie będzie miało znaczenia .Tylko cebula może wpaść na taki pomysł

Najs! Japoński ping + grać i tracić czas na coś co na EU wgl nie będzie miało znaczenia .Tylko cebula może wpaść na taki pomysł 

Nie podoba sie - nie graj.

Jeśli nie chcecie się ciągle prosić ludzi z discorda o napisanie Captchy, polecam klawiaturę japońską: https://www.branah.com/japanese

Najs! Japoński ping + grać i tracić czas na coś co na EU wgl nie będzie miało znaczenia .Tylko cebula może wpaść na taki pomysł 

Mniejsza strata czasu niż pisanie bezsensownych postów na forum :) Ci co grają chcą przetestować tytuł przed ewentualną wersją EU albo po prostu pograć w coś 4fun.

Osoby ktore nadal graja i maja w grze czarne napisy / niewyrazna mapke itp. niech zrobia to :

( windows 7 )

- Wchodzimy w panel sterowania -> zegar, jezyk i region -> zmien lokalizacje -> [format] dajemy japonski (japonia), [lokalizacja] japonia, [administracyjne] - zmien ustawienia regionalne systemu na japonski ( japonia ).

nie wiem czy trzeba te wszystkie rzeczy ustawiac ale u mnie to pomoglo ( nie tylko w tej grze ). Nie zmieni wam to jezyka windows, czasem jednak gdy chcecie zagrac w gry na serwerach eu musicie zmienic spowrotem na polski bo beda wyskakiwac bledy/brak mozliwosci polaczenia z serwerem.