Poradnik - Jak zagrać w Soul Worker już teraz

Nie mam za szybkiego łącza ale te pliki .RTP to mi ściąga i ściąga folder gry ma już 5,08GB ile ma wasz i ile to będzie się jeszcze updejtować :D ?

@BlackDesertEU może ty wiesz ?

soulsy.jpg

####

Chce jeszcze dzisiaj zagrać ^^ a prędkość skacze od 2Mb/s do 75kb/s ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie mam za szybkiego łącza ale te pliki .RTP to mi ściąga i ściąga folder gry ma już 5,08GB ile ma wasz i ile to będzie się jeszcze updejtować  ?

 

@BlackDesertEU może ty wiesz ?

kiedys sie skonczy, u mnie tez to dlugo trwalo

Jakby ktoś miał problem ze "znaczkami", to też może do mnie podesłać jpg. I ogólnie to może ktoś się wypowiedzieć jak wrażenia? Wygląda spoko, kiedyś na to czekałam, więc pewnie ogarnę na dniach, ale miło by było usłyszeć jakieś opinie

Jakby ktoś miał problem ze "znaczkami", to też może do mnie podesłać jpg. I ogólnie to może ktoś się wypowiedzieć jak wrażenia? Wygląda spoko, kiedyś na to czekałam, więc pewnie ogarnę na dniach, ale miło by było usłyszeć jakieś opinie

Mam 41 lvl, gra sie bardzo przyjemnie :D dynamiczna walka / skille, odskocznia od innych gier mmo gdzie przez wiekszosc czasu " nic sie nie dzieje ", osobiscie lubie takie siekanki. Jedyna wada jaka zauwazylem to limit tzw. FP ( 200 na dzien ) za kazde wejscie na instancje zabiera okreslona liczbe FP - na nizszych lvlach schodzi to duzo szybciej, na wyzszych znowu " niby " te 200 wystarcza, ale to wlasnie zalezy kto ile gra, 5h dziennie mozna smialo grac a jak sie skonczy FP to zrobic nowa postac na ktorej masz rowniez 200FP. Mozna dokupic FP za s-coiny ktore wypadaja na isntancjach lub ze skrzynek( 20fp,30fp lub 50fp - ale jest tez limit, mozna uzyc tylko 3 takie boosty czyli max 3x 50, jednak na dzien mozna kupic tylko 1x 20 1x 30 1x 50, jesli przez 3 dni kupisz 3x 50 to w jednym dniu mozesz je uzyc czyli masz 200 fp + dodatkowe 150, oprocz tego byl event 2 dniowy gdzie przez 2 dni byl exp 100% i itemek ktory dawal kolejne 100fp, nie wiem jak czesto sa takie eventy ).Jesli chodzi o market / zarabianie to schodzi wlasciwie wszystko, gra sporo osob. Pare dni i juz znasz podstawy gry. Jak chcesz cos sprzedac to klikasz z prawego na przedmiot dajesz " list " i wybierasz cene ( pokazuje Ci tez jaka byla cena sprzedazy w aktualnym dniu ), wszystko to robisz w obojetnie jakim miescu, nie trzeba isc do NPC, przedmiot/zloto odbierasz na mailu tez bez znaczenia gdzie sie znajdujesz.

Wie ktoś może na czym polega problem z ciągłym wywalaniem z serwera mimo ustawionego vpn ?

Wie ktoś może na czym polega problem z ciągłym wywalaniem z serwera mimo ustawionego vpn ?

Tak, wyłącz VPN. Jak klikniesz play i zaczyna sie pojawiac maly obrazek z postaciami to rozlacz szybko vpna i grasz na swoim 'łączu'.

@Kosiauke

Podajcie swoje IGN może się spikniemy w grze :D.

Gra wymiata :D.

moj : Kazamas [Jin] aktualnie 14lvl

cj6iykjrsbyc_t.jpg

Wie ktoś może na czym polega problem z ciągłym wywalaniem z serwera mimo ustawionego vpn ?

Ja bylem na tyle glupi i nie ogarnalem, ze gdy juz gra sie wlaczy ( pojawia sie postacie) to vpn trzeba wylaczyc albo cie wyrzuci po kilku minutach. Nie wiem czy robisz ten sam blad.

Tak, wyłącz VPN. Jak klikniesz play i zaczyna sie pojawiac maly obrazek z postaciami to rozlacz szybko vpna i grasz na swoim 'łączu'. 

dziękuję ^-^

Wie ktoś może na czym polega problem z ciągłym wywalaniem z serwera mimo ustawionego vpn ?

Prawdopodobnie tracisz łączność z IP od VPN, spokojnie ja też tak często mam. Nic na to się nie poradzi.

EDIT: oops... nie zauważyłem, że jest druga strona tematu. My bad :D

Witam. Czeka ktos na Soul Workera online ? bo ja juz zainstalowalem gre - jest ona aktualnie dostepna tylko w azji w obt o ile sie nie myle ).

A wiec poradnik jak zagrac w ta gre ( bardzo szczegolowy inaczej stracicie sporo czasu ).

1. Wchodzimy w ten filmik na youtube

2. Najwiekszym problemem bedzie spisanie kodu z obrazka ( japonskie znaczki ) ja sobie poradzilem w ten sposob.

- Wchodzimy na ten kanal discord https://discordapp.com/invite/0eIsYvFQul270V1L

- Zapisujemy obrazek z kodem w postaci .jpg i piszemy na general czacie ( po angielsku ) aby ktos go wam spisal w postaci japonskich symboli ( bawienie sie w google translate, lub szukanie tych znaczkow zazwyczaj sie nie sprawdza, sam poswiecilem na to prawie 2h i kod byl wpisany nie poprawnie, poniewaz na obrazku te japonskie literki czasem nie wygladaja tak samo i ciezko je znalezc, takze polecam wejsc na discord :) )

3. Angielska wersja gry ? czemu nie ! wchodzimy w ten link http://soulworkerhq.com/Discussion-Official-Soul-Worker-English-Patch

- instalujemy to dopiero po zainstalowaniu gry.

- uruchamiamy za kazdym razem przed wlaczeniem klienta

4. Kilka cennych wskazowek

- Launchera uruchamia sie tylko po przez strone ( po zalogowaniu )

- Cala rejestracja / uruchamiane launchera robimy po przez przegladarke internet explorer ( inne w wiekszosci nie dzialaja )

- PAMIETAJ aby przed kazdym wejsciem / zalogowaniem sie na strone / uruchomieniem launchera zalogowac sie na japonskie IP - tutaj lepszy poradnik odnosnie VPN

- Teraz tak, gdy zaczyna nam sie pobierac gra ( mozemy wejsc w program vpn i rozlaczyc sie z japonskim IP ) predkosc pobierania bedzie duzo lepsza.

- Czy mozemy grac bez japonskiego IP ? Tak - Logujemy sie najpierw na japonskie IP / Wlaczamy klienta i dajemy Game Start / Gdy pojawi sie na ekranie obrazek z postaciami z gry ( w trakcie wlaczania gry ) wtedy mozemy rozlaczyc sie z japonskiego IP ( NIE mozemy zrobic tego gdy nam sie gra calkowicie uruchomi bo nie znajdzie nam serwera, testowalem to ). Takze wytrwalym zycze milego grania, wiem ze nie kazdy ma glowe do takich rzeczy ale bardziej szczegolowego poradnika nie znajdziecie. :)

Gameplay'e z gry mozna zobaczyc na youtube, osobiscie mi sie gra spodobala. Pozdrawiam.

**Czarne napisy / niewyrazna mapka w grze itp (rozwiazanie ) :**

( windows 7 )

- Wchodzimy w panel sterowania -> zegar, jezyk i region -> zmien lokalizacje -> [format] dajemy japonski (japonia), [lokalizacja] japonia, [administracyjne] - zmien ustawienia regionalne systemu na japonski ( japonia ).

nie wiem czy trzeba te wszystkie rzeczy ustawiac ale u mnie to pomoglo ( nie tylko w tej grze ). Nie zmieni wam to jezyka windows, czasem jednak gdy chcecie zagrac w gry na serwerach eu musicie zmienic spowrotem na polski bo beda wyskakiwac bledy/brak mozliwosci polaczenia z serwerem.