Gildia na serwerze Defias Brotherhood

Witam mam pytanie czy istnieje jakas gildia na serwerze Defias Brotherhood, ktora jest luzna i pomaga sobie wzajemnie? Szukam takowej gdyz nudzi mi sie gra samemu, a wiekszosc gildii na jakie sie napotkalem jest sztywna i ciezko o dobra atmosfere. Oczywiscie gram po 2-3 h dziennie wieczorami, gdzy pracuje. W weekendy dostepny przez wiekszosc czasu. Nie szukam najlepszej gildii, lecz gildii z klimatem.

Najlepiej po stronie hordy, lecz moge dla dobrej ekipy zagrac po stronie ally.

@bump

Możesz dołączyć do Gildii streamera Nexosa. Gildia Nazywa się: Gdzie Mój Mimiron

Znam kilka gildii po stronie Alliance i Horde, które prawdopodobnie Cię przyjmą, nawet jeśli nie planujesz progressować.

(A)

1. Nietykalni

2. Gdzie mój Mimiron (Oni ponoć robią progress, ale zdecydowanie przyjmują też Sociali)

3. GROM (z tym nie jestem pewien. Warto spróbować)

4. Invalid Target (Oni przyjmują bodajże od 905+ ilvl)

5. We Happy Few (Oni też szykują się na progress Tomb of Sargeras, ale podejrzewam, że jakbyś z nimi zagadał to może Cię przyjmą)

(H)

1. Gang Dzikich Wieprzy

2. Narrenturm

O gildiach Hordy nie mogę ci zbyt wiele powiedzieć. Widuję ich tylko czasami.

Jeżeli masz jakieś pytania to pisz do mnie na pm. Postaram się pomóc.

Witam mam pytanie czy istnieje jakas gildia na serwerze Defias Brotherhood, ktora jest luzna i pomaga sobie wzajemnie? Szukam takowej gdyz nudzi mi sie gra samemu, a wiekszosc gildii na jakie sie napotkalem jest sztywna i ciezko o dobra atmosfere. Oczywiscie gram po 2-3 h dziennie wieczorami, gdzy pracuje. W weekendy dostepny przez wiekszosc czasu. Nie szukam najlepszej gildii, lecz gildii z klimatem.

Najlepiej po stronie hordy, lecz moge dla dobrej ekipy zagrac po stronie ally.