Nowy gracz a wymagania systemowe

Witam serdecznie.

Zastanawiam się nad kupnem BDO z okazji iż na steamie przez 40h będzie jeszcze tańsze ale zastanawiają mnie wymagania systemowe.

Nie wiem czy są zawyżone a nie chce kupić czegoś w co nie będę mógł grać :/

Obecnie posiadam:

Procesor : AMD APU A6-6400K ( podkręcony na 4.6 GHz)

Grafika: Asus Radeon R7 260x OC 2Gb

Ram: 8Gb HyperX DDR5 ( 2x4Gb)

Wiecie może czy na takim połączeniu gra pójdzie w miarę grywalny sposób bez spadków poniżej 25FPS?

A jeżeli tak to na jakich ustawieniach.

Dziękuję za pomoc :)

Na low/medium powinno chodzić, zresztą ściągnij triala i sprawdź.

zawsze w momencie wątpliwości polecam triala.... obecnie zassanie tych giga danych nie jest problemem a można się na własnej skórze przekonać jak gra działa... dla mnie sprzęt nie nadaje się do BDO, chyba że jedyne co chcesz robić to solo zabawa.

Witam, przepraszam za odkop ale mam problemy na podobnym sprzęcie .

Procek ten sam z chłodzeniem wodnym OC na 4.9 GHz.

Karta AMD R7 260x DC2 OC, wykręcona do granic możliwości..

Ram duallchanel z 1866Mhz (2x4Gb)

Gra ma medium-high trzyma mi stabilne 45-50 fpsow .

Ale na win 10 crashuje i to strasznie.

Raz Zaraz po uruchomieniu a czasami po 2-4h zabawy.

Temperatura karty trzyma ok 50°C i podobnie procesor.

W innych grach, nawet GTA5 czy W3 nie ma takiego problemu. Macie jakieś pomysly ?

@Scoopy Uciągnie spokojnie
@ChibiAkihito Co znaczy, że crashuje ? Dlaczego obwiniasz komputer... Zrób format

Witam, przepraszam za odkop ale mam problemy na podobnym sprzęcie .

Procek ten sam z chłodzeniem wodnym OC na 4.9 GHz.

Karta AMD R7 260x DC2 OC, wykręcona do granic możliwości..

Ram duallchanel z 1866Mhz (2x4Gb)

Gra ma medium-high trzyma mi stabilne 45-50 fpsow .

Ale na win 10 crashuje i to strasznie.

Raz Zaraz po uruchomieniu a czasami po 2-4h zabawy.

Temperatura karty trzyma ok 50°C i podobnie procesor.

W innych grach, nawet GTA5 czy W3 nie ma takiego problemu. Macie jakieś pomysly ?

Albo masz problem w systemie, albo masz niestabilny procek przez to OC, stresowałeś Primem przez powiedzmy 2h i nie było problemu? (i nie chodzi mi o temperaturę)

Dziwne więc że nie masz w innych grach problemu a w bdo ten problem jest..

Może jakiś bad sector na dysku zwiesza aplikację? (chyba że na ssd trzymasz grę).

No właśnie nie mam, komp jest świeżo po formacie, na win 7 nie było problemu a na win 10 gra się zamraża i komp dostaje restart.

Z OC jest wszystko ok, gdyby był nie stabilny to nie wytrzymał by maratonu 16h wraz ze streamem...

/Edit.

W google spotkałem wiele wątków w tym na forum bdo. Że na win 10 dużo Crasuje.

Szkoda bo do win 7 nie powrócę dla jednej gry :/

No właśnie nie mam, komp jest świeżo po formacie, na win 7 nie było problemu a na win 10 gra się zamraża i komp dostaje restart.

Z OC jest wszystko ok,  gdyby był nie stabilny to nie wytrzymał by maratonu 16h wraz ze streamem...

Skoro świeżo po formacie to masz aktualizacje wszystkie pobrane i win10 w wersji anniversary?

Tak wszystko jest pobrane, instalowałem również stare sterowniki od AMD w kilku wersjach i żadnej zmiany nie doznałem, gra zawiesza piecyk w różnych chwilach, jest to tak chaotyczne że nie mogę stwierdzić co to powoduje.

Raz robię misje i nic się nie dzieje, gram tak 4h.

Innym razem uruchamiam grę i 4x z rzędu gra przy wyborze postaci restartuje kompa.

Witam serdecznie.

Zastanawiam się nad kupnem BDO z okazji iż na steamie przez 40h będzie jeszcze tańsze ale zastanawiają mnie wymagania systemowe.

Nie wiem czy są zawyżone a nie chce kupić czegoś w co nie będę mógł grać :/

Obecnie posiadam:

Procesor : AMD APU A6-6400K ( podkręcony na 4.6 GHz)

Grafika: Asus Radeon R7 260x OC 2Gb

Ram: 8Gb HyperX DDR5 ( 2x4Gb)

Wiecie może czy na takim połączeniu gra pójdzie w miarę grywalny sposób bez spadków poniżej 25FPS?

A jeżeli tak to na jakich ustawieniach.

Dziękuję za pomoc :)