Aktualny system arenowy

Witam

Jako że nie nadążam już za tymi wszystkimi patchami w bns zwłaszcza, że miałem dość długą przerwę mam pewne pytanie. Z tego co zauważyłem ostro przerobili drzewsko skilli, jak to teraz przekłada sie na areny? Mój warlock ma jeszcze w miare low lvl (42), jak to jest z tym całym systemem HM aktualnie? Nadal jest potrzebne do aren? Muszę wymaxować postać całkowicie żeby walczyć z przeciwnikami na równi?

Aktualnie nie musisz nabijać wysokiego lvl'a by grać na równi na pvp. Wcześniej jak pamiętasz im wyższy lvl tym więcej ptk do rozdania w skillach teraz tylko po odblokowaniu skilla wybierasz sobie co ma robić i jak działać (np. czy ma stunować czy powalać przeciwnika itp bez żadnych punktów)

Co do hm skills (legendarnumi skillami) musisz je odblokować specjalnymi przedmiotami więc w tym przypadku nic sie nie zmieniło. Jedyny fakt jest taki, że nie potrzebujesz wszystkich hm skills by grać pvp bo jedne przydają się bardziej na pve a drugie na 1v1 inne na 6v6, z czego te na arenki łatwiej odblokować.

Jedyny problem nowego sytemu skilli jest taki, że nie możesz mieszać żywiołów(?). Każda klasa ma po dwa.

PS. hongmoon points (te do atrybutów zależne od hm lvl'a) nie odgrywają zadniej roli na pvp.

Bardzo dziękuje za wyjaśnienie :)

Grając na low lvl na arenach system będzie ci dobierał przeciwników na podobnym poziomie. Dopiero po wbiciu trochę lp ( jakoś1500+) przyjdzie ci grać z postaciami bardziej doświadczonymi.

Witam

Jako że nie nadążam już za tymi wszystkimi patchami w bns zwłaszcza, że miałem dość długą przerwę mam pewne pytanie. Z tego co zauważyłem ostro przerobili drzewsko skilli, jak to teraz przekłada sie na areny? Mój warlock ma jeszcze w miare low lvl (42), jak to jest z tym całym systemem HM aktualnie? Nadal jest potrzebne do aren? Muszę wymaxować postać całkowicie żeby walczyć z przeciwnikami na równi?