Premiera Stormblood - klucze do FF14 rozdaję

Dzisiaj rozdaję klucze do FFXIV z Heavensward (zestawy) na kanale https://www.twitch.tv/kamilus83

Zabawa zaczyna się o godzinie 11:00 i potrwa przez cały weekend.

Klucze dla osób zalogowanych na twitchu i biorących aktywny udział w dyskusjach.

Przy każdym milestone nastąpi przerwa w grze i rozdany zostanie klucz dla wybranej, aktywnej osoby.

Klucz to Final Fantasy XIV z dodatkiem Heavensward, który zawiera w sobie 30 dni na grę.

Nie mogę się doczekać streamka, mam nadzieję, że skierujesz micro bardziej w stronę klawiatury, żeby było bardziej słychać klikanie <3

Bierę jak kajzerki w promocji w biedronce :P

Ponieważ w weekend nie udało mi się o dziwo wbić lvl70 i ukończyć fabuły to...

Klucze nie przepadną. Jeden klucz zostanie rozdany po osiągnięciu celu (dzisiaj lub jutro), drugi zachowam na kolejny weekend.

Do tego jeszcze czekać będzie klucz za lvl70 crafterski ;)

Czyli w praktyce - co najmniej dwa klucze FF14 + HW znajdą się na streamie w nadchodzący weekend.

Przy okazji będą prezentowane nowości z najnowszego dodatku, w tym prawdopodobnie ćwiczenie najnowszych triali extreme.

Trochę wtopa, bo w momencie osiągnięcia milestone związanego z craftingiem nie było widzów (6:00 w niedzielę).

Muszę chyba wrócić do starej formuły rozdawania kluczy. Czyli przy raidach, ale te wchodzą dopiero za tydzień, a ja w weekendy raidować nie będę.

Jakieś pomysły?

Proponuje rozdać klucz osobie która była najbardziej aktywna na streamie do tej pory (dostałembanazajd). A mi się wydawało że wyłączyłeś stream koło 3 w nocy, nie wiem może usnąłem ale byłem od początku streamu. Albo go ninja stream i zobacz kogo naprawdę interesuje ta gra bo mnie na pewno :)

tylko nie żebraj, bo wiesz jak się to u mnie kończy ;)

Tu nie tyle chodzi o aktywność co pokazanie ludziom jak wygląda rzeczywiście ff14, bo mają błędne wyobrażenie z nudnych, niskich leveli, gdzie jest dynamika na poziomie pędzącego ślimaka.

Dzisiaj rozdaję klucze do FFXIV z Heavensward (zestawy) na kanale https://www.twitch.tv/kamilus83

Zabawa zaczyna się o godzinie 11:00 i potrwa przez cały weekend.

Klucze dla osób zalogowanych na twitchu i biorących aktywny udział w dyskusjach.

Przy każdym milestone nastąpi przerwa w grze i rozdany zostanie klucz dla wybranej, aktywnej osoby.

Klucz to Final Fantasy XIV z dodatkiem Heavensward, który zawiera w sobie 30 dni na grę.