Gra "klikanka" dla osoby pracującej

Witam,

niestety od bardzo dawna już nie śledzę browserówek, dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Od jakiegoś czasu zmieniłem swoją pracę na "pracę przy komputerze". Stad też poszukuję gry przeglądarkowej ( choć nie koniecznie), która nie wymaga od nas uwagi non stop, a jedynie polega na tym aby co hm.. 20 minut?, co godzinę kliknąc w coś, nastawić, itp. Gra nie powinna wymagać ode mnie bycia o stałych porach, nie powinna też kusić mnie w swoim IS jakimiś bonusami wypasionymi. Powinna być fair dla osób płacących jak i tych, które nie chcą płacić. ( Jedyna płatność jaką uznaję to coś na zasadzie premium). Przewagę powinna mieć osoba, nie która więcej siedzi przed grą, a taka, która jest systematyczniejsza.

Lubię klimaty fantasy, choć nie jest to konieczność. Fajnie gdyby gra była ciekawa.

ps. odpadają gry, które maja po 200 serverów, typowo pod Hajs itp.

ps.2

sporym plusem mogło by być gdyby gra była między narodowa i bardzo popularna z potencjałem aby nie okazało się za kilka miesięcy, że servery będą puste.

Może SFgame? Populacja spora na międzynarodowych serwerach. Wymaga tylko, żeby co jakiś czas kliknąć pare razy. Jest trochę Pay2Win, ale nie ma tragedii, można grać spokojnie i osiągnąć coś nawet nie wydając pieniędzy.

Próbuję bo to jedyna gra jaką znalazłem z tych aktywnych. NIestety nie jest to raczej to czego bym oczekiwał ale .. z racji małej znajomości rynku nie mam wyjścia. Może jeszcze jakieś inne produkcje? Może gry typu dominacja jednego państwa? (większość, które kiedyś znałem niestety nie są już aktywne).

clicker Heroes >.>

Hackers

Gierka na androida/IOS i nie w świecie fantasy, ale też godna polecenia. W tej gierce rozbudowujesz swoją sieć (oczywiście taktycznie, jest pełno mechanizmów), aby jak najmniejsza ilość osób była w stanie ciebie zhackować przy czym wykradając twoje zasoby, przy czym ulepszasz programy do hackowania i atakujesz innych graczy (na co masz tylko 3 minuty), aby to im podkraść zasoby i reputację. Przez sposób w jaki się ulepsza budowle i programy nie poświęcasz tej grze bardzo dużo czasu bo najzwyczajniej jak w wielu podobnych grach długo się ulepszają. Wchodzisz raz na jakiś czas, żeby zdobyć potrzebne zasoby od innych po czym ulepszasz programy/budowle, gierka może się wydawać prosta i nudna ale uwierz mi że tak nie jest, ponieważ każdy buduje swoją sieć tak jak on sam chce przez co jest wiele sieci łatwych do zdobycia, a inne są niemożliwe. W tej grze masz jeden serwer na którym grają wszyscy i tak o to możesz atakować ludzi z różnych zakątków świata. Co do sklepiku w grze to głównie ogranicza się on do kilku skinów, możliwości przyśpieszenia tworzenia programów potrzebnych do ataku lub przyśpieszanie budowy/ulepszenia.

Kilka screenów jak i filmik znajdziesz w google play.

O dziwo wsiąkłem trochę w tego SF'a. NIe wiem jak się rozwijać ale.. No i znalazłem hattrick'a, który wydaje się też ciekawy. Dzięki :)

@Luqe302 Śmiało możesz pisać na pw do mnie. Gram i mam nawet spory poziom także co nieco mogę podpowiedzieć :]

może https://www.erevollution.com/en/index zakładasz własną firmę w kraju,walczysz razem z innymi graczami z Polski o tereny dla kraju żeby mieć jak największy bonus np do produkcji danego towaru

@Toniu

Dzieki za propozycje. A jak wygląda populacja w tej grze? (m.in Polaków), bo chcąc nie chcąc w tego typu grach będę uzależniony od poczynań rodaków.

Witam,

niestety od bardzo dawna już nie śledzę browserówek, dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Od jakiegoś czasu zmieniłem swoją pracę na "pracę przy komputerze". Stad też poszukuję gry przeglądarkowej ( choć nie koniecznie), która nie wymaga od nas uwagi non stop, a jedynie polega na tym aby co hm.. 20 minut?, co godzinę kliknąc w coś, nastawić, itp. Gra nie powinna wymagać ode mnie bycia o stałych porach, nie powinna też kusić mnie w swoim IS jakimiś bonusami wypasionymi. Powinna być fair dla osób płacących jak i tych, które nie chcą płacić. ( Jedyna płatność jaką uznaję to coś na zasadzie premium). Przewagę powinna mieć osoba, nie która  więcej siedzi przed grą, a taka, która jest systematyczniejsza.

Lubię klimaty fantasy, choć nie jest to konieczność. Fajnie gdyby gra była ciekawa.

 

ps. odpadają gry, które maja po 200 serverów, typowo pod  itp. 

 

 

ps.2

sporym plusem mogło by być gdyby gra była między narodowa i bardzo popularna z potencjałem aby nie okazało się za kilka miesięcy, że servery będą puste.

http://dohclassic.com Doskonała gra dla pracujacych, sam pogrywam ;3

Wielu z was zapewne pamięta e-republik. Ja osobiście spędziłem przy tej grze wiele wieczorów. e-Sim jest jej nowszą odsłoną. W grze jesteśmy jednym z wielu mieszkańców e-Polski i jak każdy walczymy o jej lepsze jutro. Możemy pracować w firmach Polskich, zakładać własne w wielu branżach jak też wyjechać za granicę.. Można zakładać spółki. Jak każdy walczymy za kraj, możemy być najemnikiem lub przynależeć do grupy bojowej zakładać własną. Bawić się w politykę zostać kongresmenem a nawet prezydentem, Jezeli nie podoba się rząd można go obalać wzniecać powstania. Z walk zdobywamy oporządzenie i doświadczenie itd. Jeżeli chcesz zostać częścią społeczności e-Sim dołącz już dziś i walcz za nasz kraj.
http://inferna.e-sim.org/lan.26284/

Hej, jeśli chodzi o gry przeglądarkowe to właśnie niedługo premierę będzie miała gra Islandoom ( na razie są jeszcze prowadzone beta testy, ale już końcówka). Gra polskiego producenta, wygląda naprawdę fajnie, jak wyjdzie finalnie to myślę że namiesza na rynku. Link do gry: https://islandoom.com/

www.linecladis.pl jeśli chodzi o klikankę lub klimatyczną grę :)... możesz grac i tak i tak poza tym jest wiele możliwości rozwoju, ciągłe eventy, częste aktualizacje i kody na różne nagrody (huehue ale rymy) tak czy siak.. polecam LineCladis :D

Witam,

niestety od bardzo dawna już nie śledzę browserówek, dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Od jakiegoś czasu zmieniłem swoją pracę na "pracę przy komputerze". Stad też poszukuję gry przeglądarkowej ( choć nie koniecznie), która nie wymaga od nas uwagi non stop, a jedynie polega na tym aby co hm.. 20 minut?, co godzinę kliknąc w coś, nastawić, itp. Gra nie powinna wymagać ode mnie bycia o stałych porach, nie powinna też kusić mnie w swoim IS jakimiś bonusami wypasionymi. Powinna być fair dla osób płacących jak i tych, które nie chcą płacić. ( Jedyna płatność jaką uznaję to coś na zasadzie premium). Przewagę powinna mieć osoba, nie która więcej siedzi przed grą, a taka, która jest systematyczniejsza.

Lubię klimaty fantasy, choć nie jest to konieczność. Fajnie gdyby gra była ciekawa.

ps. odpadają gry, które maja po 200 serverów, typowo pod Hajs itp.

ps.2

sporym plusem mogło by być gdyby gra była między narodowa i bardzo popularna z potencjałem aby nie okazało się za kilka miesięcy, że servery będą puste.