ToNieMy - rekrutacja

W kwietniu br. nasza ekipa odłączyła od innej polskiej gildii z powodu braku czasu na grę jej lidera.Na dzień dzisiejszy jesteśmy gildią 60-cio osobową może nie dużą, za to zgraną. Codziennie są chętni do zrobienia questów gildijnych na Valencji i Margorii, dzięki czemu ilość buffów gildijnych szybko rośnie i w tej chwili nie ma żadnej innej gildii z naszym stażem i taką ilością buffów. Jesteśmy dojrzałymi graczami, prawie każdy z nas ma rodzinę i pracę dlatego nie wymagamy od naszych członków by przedkładali grę nad real life. Wszelkie akcje podejmowane są przez osoby chętne i dysponujące akurat wolnym czasem, nikogo do niczego nie zmuszamy ani nie narzucamy wymagań, nie kontrolujemy. W grze służymy dobrą radą i pomocą. Używamy discorda. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z liderem - Szain, oficerami: Hanka, Zuzka, Shintara, Leszq, Albion84, Erothi ew. innym członkiem gildii lub poprzez notkę w zakładce gildii in game - (po wyszukaniu naszej nazwy gildii każdy może napisać posta w zakładce).

Gorąco zapraszam.

(Podbijam)

Przy okazji, jako iż dołączyłem do tej gildii dosyć niedawno chciałbym gorąco zachęcić wszystkich do dołączenia, zarówno nowych jak i doświadczonych. Gildia jak najbardziej pozytywna. :)

Skończyło się, kiedyś u was byłem ale teraz jak widzę co zrobiliście z gildią to aż szkoda gadać, zrobiliście się wielką przykrą sprawą, myślicie że wam wszystko wolno, griefujecie..

Cieszę się że już mnie u was nie ma. :)

Również zachęcam i zaręczam, że jest to chyba najprzyjemniejsza polska gildia, w jakiej byłem w całym swoim stażu mmo.

Miło słyszeć, choć staramy się, byście tak właśnie nas odbierali. Rekrutacja w dalszym ciągu otwarta, zostały 3 miejsca, ale w razie większego zainteresowania jesteśmy w stanie sloty kupić od ręki. Zapraszam.

Witam, pisałem do Was w grze niestety nie udało mi się z nikim skontaktować . Zostawiłem notkę w zakładce Waszej Gildii. Chciałbym do Was dołączyć, jestem dorosłym, doświadczonym graczem w grach MMO. Nick w grze Fidem (nazwisko) Aquilam

Czesc, Szain Shintara i Hanka sa w grzee prawie non stop zatem polecam kontakt z tymi osobami, nie mniej kolega Fidem dołączył już do nasze j społeczności, jakby ktoś chciał pójść w jego ślady, gorąco zapraszam.

Niestety pomimo dobrych chęci przez 2 dni nie zastałem nikogo na discordzie (raz widziałem 1 osobę na AFK). Szukam kameralnej gildii, ale jak brak aktywnych graczy, to ciężko nauczyć się czegokolwiek.

Niestety pomimo dobrych chęci przez 2 dni nie zastałem nikogo na discordzie (raz widziałem 1 osobę na AFK). Szukam kameralnej gildii, ale jak brak aktywnych graczy, to ciężko nauczyć się czegokolwiek.

To trochę dziwne bo codziennie wieczorkami a czasami nawet rano robimy wypady na naszym gildyjnym stateczku.

Deus nic nie poradzę ze grasz o innych porach niż my. Dla twojej wiadomości nie dalej jak wczoraj był wypad na 3 łódki z pełną obsadą na Margorie. Razem było na discordzie 9 osób, my w większosci pracujemy i na discordzie spotykamy sie wieczorami. Sporadycznie rano, ale gildia powoli się rozrasta i myslę, że niebawem pojawią się i ranne ptaszki.

Wszystkich poszukujących towarzystwa i wsparcia w grze - zapraszam. A Tobie DeusX mogę powiedzieć tylko do zobaczenia.

Deus nic nie poradzę ze grasz o innych porach niż my. Dla twojej wiadomości nie dalej jak wczoraj był wypad na 3 łódki z pełną obsadą na Margorie. Razem było na discordzie 9 osób, my w większosci pracujemy i na discordzie spotykamy sie wieczorami. Sporadycznie rano, ale gildia powoli się rozrasta i myslę, że niebawem pojawią się i ranne ptaszki.

 

Wszystkich poszukujących towarzystwa i wsparcia w grze - zapraszam. A Tobie DeusX mogę powiedzieć tylko do zobaczenia.

Ja rozumiem. Sam pracuję, ale sprawdzałem discorda właśnie od godziny 17 do 22 i nie było praktycznie nikogo. A rozmawiałem z 1 osobą od was i bardzo sympatyczna, wytłumaczyła mi kilka rzeczy.

Deus quest gildijny na Margorii o ktorym pisalem byl po 18 wiec nie wiem na jakim discordzie byles. Mam Ci tu przyciagnac całą gildie, zeby obnazyli Twoje klamstwa?

W każdej gildii zdarzają się krótkie okresy zaniku aktywności, przez 2 dni mnie nie było, kiedy wróciłem wieczorem na discordzie 10 osób, właśnie teraz sobie siedzimy i questa robimy, zawsze w razie czego wystarczy napisać, bo tak naprawdę wystarczą 2 osoby na discordzie, a reszta sama przyjdzie

Deus quest gildijny na Margorii o ktorym pisalem byl po 18 wiec nie wiem na jakim discordzie byles. Mam Ci tu przyciagnac całą gildie, zeby obnazyli Twoje klamstwa?

Byłem na disc, który mi podałeś. Była tylko 1 osoba sprawdzałem 2 dni i bynajmniej nie mam zamiaru nikogo tutaj obrażać. Po prostu szukam gildii, w której jest z kim pogadać i popytać. By ktoś wprowadził do BDO bo gra jest bardzo skomplikowana :)

Siema ;p Macie jakieś wymagania, przy rozpatrywaniu próśb o przyjęcie? Zamierzam niedługo "wrócić" do BDO, więc z chęcią dołączyłbym do Waszej gildii. Przy wcześniejszym podejściu nie osiągnąłem za dużo, a moja gra polegała bardziej na AFKu, więc mam nadzieję, że wprowadzicie mnie jakoś do gry i pomożecie zapoznać się z co bardziej skomplikowanymi rzeczami ;p

Siemka. Przyjmujecie nowych w świecie BDO?

Z MMORPG miałem już kontakt.

I tak jak @up czy macie jakieś wymagania?

Btw. Jak z aktywnością w gildii?

Oathiel i Tehorous, póki co mamy wolne 3 miejsca i na pewno te 3 osoby przyjmiemy. Oczywiście że pomagamy nowym graczom i wprowadzamy ich w świat BDO, z tym, że jak masz dużo pytań, to preferujemy pytania na discordzie, jako że średnio się expi odpowiadając wciąż na pytania "z palca".

Zainteresowanych proszę o kontakt z Szain lub Hanka ew. Shintara.

xDD

to nie ja.PNG

W gildii pozostało ostatnich 10 miejsc, zatem , kto jeszcze się nie zdecydował zapraszamy, wkrótce nie będzie już takiej możliwości.

Cześć mam nadzieje że jeszcze slot będzie :) Napisałem notke i dostałem inva do friendów. Niestety ostatni tydzień to była przeprawa z tygodniowym synem więc bardzej na AFK byłem niż w grze.

Czy mogo poprosić o namiar na Discorda będę próbował łapać żeby porozmawiać. Ingame nick: Ofka.

Dzięki

Cześć mam nadzieje że jeszcze slot będzie  Napisałem notke i dostałem inva do friendów. Niestety ostatni tydzień to była przeprawa z tygodniowym synem więc bardzej na AFK byłem niż w grze.

Czy mogo poprosić o namiar na Discorda będę próbował łapać żeby porozmawiać. Ingame nick: Ofka.

 

Dzięki

Próbuję Cię złapać od 2 dni i jak na razie nie mam szczęscia. Zapraszam do mnie na whispa w grze pod Shinthara, bądź na discordzie pod tagiem: dpn88#9061