Mit,legenda?

Gatunek: MMO,Multiplayer
Sprzęt:

intel i3-3110m

8gb ramu

radeon 8600m
Cechy:

W prawidzie szukam gry która pozwoli mi na zabawe od samego początku nie chce przechodzic n-ilości lvl czy map na których nie ma żywej duszy a następnie nudzić kilku lokacji by dopieścić eq i zatrzymać się na pvp .

W przypadku gier mmorpg nie che by zdobywanie poziomów opierało się w większości na questach mają one pozostać jedynie dodatkiem lub alternatywą .

Miłym dodatkiem było by coś w stylu miejsca spotkań wszystkich graczy ( np m1 w metinie czy wioska startowa w nostale).

Uwielbiam grindować przedmioty czy to samo eq czy też rzeczy do craftu wszystko :D

Polskie comunity też było by sporym +

Bardziej stawiam na PVE niż PVP

Przypadły mi do gustu:

cube world- nie jestem pewien czy ktoś to będzie kojarzyć, gra zapowiadała się świetnie jednak twórca z niewiadomych przyczyn zrezygnował

metin2 - z sentymentu zawsze wracam do niej jednak po pewnym czasie się zwyczajnie nudzi .

nostale - jedna z lepszych obecnie gier odpowiadających mi jednak wzrost cent , spadek graczy oraz wszelka pomoc od gf prowadzą gre do śmierci .

4story - za starych czasów gra była świetna teraz to dno.

wow - jedynie przez uniwersum niestety nie jestem w stanie płacić abonamentu.

trove - przed patchem który wprowadził gemy gra była idealna.

POE - czekam na 3.0 puki co znudziło mnie.

lol - do końca 3 sezonu gra była za***ista teraz niestety jest dla mnie zbyt napakowana wszelki urozmaiceniami .

hots-wszystko fajne poza grami rankingowymi

margonem -dużo grindu oraz walki o dostęp o bosy ale spędziłem przy niej mnóstwo czasu i poprostu mam dość ;D .

GW2 - questy w tej grze nie były takie złe podobało mi się ze wszędzie można spotkać graczy których lvl jest dopasowany do mapy ale szybko mi się znudziło

Tree of Savior - wydawała się być fajna ale przestałem grać z powodów botów a gdy chciałem wrócic serwery świeciły pustkami


Nie przypadły mi do gustu:

aion/tera/neverwinter/archeage - za dużo bezmyślnego questowania by zdobyć poziom

runescape - jakoś nie potrafie się odnaleść w tym świecie

ESO-nie potrafiłem się przekonać do tej gry być może winą jest wymaganie od niej odwzorowania skyrima


Jeżeli czegoś brakuje lub potrzeba dokładniejszych informacji to dopisze ;)

BDO, B&S

myslalem nad bdo ale czy moj pc to wytrzyma

myslalem nad bdo ale czy moj pc to wytrzyma

a co ci zależy, jeśli szukasz mmo to polecam ci sprawdzić czy ci będzie dobrze działał. Kiedy stworzysz konto to automatycznie dostajesz 7 dniowego traita.

Pobieranie włączone ;D czekam na dalsze propozycje :)

nie pecet tylko lapek i sorry ziomek ale BDO to raczej bedzie na tym pokaz slajdów

nie pecet tylko lapek i sorry ziomek ale BDO to raczej bedzie na tym pokaz slajdów

mam gorszy sprzęt... i chodzi mi na grafice optymalnej, ba! gdybym chciał włączyć medium to bym włączył, ale wtedy by się zaczęły lagi.

przekonamy się jak już pobiorę ;) puki co zostawiłem na noc i po 2% sie wywaliło :X

Tak żeby nie robić nowego tematu ;D Który server polecacie? na którym moge spotkac największe skupisko polskiej społeczności?

mam gorszy sprzęt... i chodzi mi na grafice optymalnej, ba! gdybym chciał włączyć medium to bym włączył, ale wtedy by się zaczęły lagi.

nie wierzę masz moze 2 opcje na medium a reszta a low, wiem bo sam mam i6700k i GTX 1070 i na maxa mam jakoś 60 fpsów na maxa mam na mysli wszystkie suwaki w prawo

a jego sprzęt czyli radek 8600m to jest jak jakas zintegrowana grafika sprzet 5 lat, mam lapka z radkiem 8750 2 GB + i5 3200 mhz to na tym moge co najwyzej pulpit oglądać

nie wierzę masz moze 2 opcje na medium a reszta a low, wiem bo sam mam i6700k i GTX 1070 i na maxa mam jakoś 60 fpsów na maxa mam na mysli wszystkie suwaki w prawo

 

a jego sprzęt czyli radek 8600m to jest jak jakas zintegrowana grafika sprzet 5 lat, mam lapka z radkiem 8750 2 GB + i5 3200 mhz to na tym moge co najwyzej pulpit oglądać

Intel Pentium CPU G3420 @ 3.20GHz,4gb ram,AMD Radeon HD 7700 series i powtarzam, chodzi mi na grafice optymalnej, ale mógłbym grać na medium. Chociaż to dużo nie zmienia w grafice, a tylko dostaje dodatkowe spadki fpsów.

Dodałeś ''ArchAge'' do ''bezmyślnego questowania'', ale te questowanie kiedyś się kończy i gra na prawdę daje dużo frajdy. Czemu o tej grze piszę? Bo właśnie też szukałem predyspozycji gry takiej jak ty szukasz i właśnie znalazłem ArchAge - gra daje multum możliwości i śmiało można ją porównać do WoW'a

Co do Black Desert przegrałem troszke ale to jednak nie jest to czego oczekuje ;x . Co do archeage próbowałem ale jak już wsponinałem lvlowanie postaci chodząc od 1 npc do 2 po durne questy zabic 10 szt tego przynieś to psuje cała rozgrywke , w wowie te questy były powiązane z historia która mnie interesuje tylko dlatego gra nie nudziła

Powiem tak, też myślałem ze twórca Cube World zrezygnował z projektu lecz poszperałem trochę w internecie i trafiłem na jego twitera który odziwo żyje! nawet są nagrania z nowych wersji gry, lecz niestety narazie nic nie wiadomo o dacie wydania aktualizacji

co nie zmienia faktu że do gry nie ma dostępu ;x

no a może poczekaj tydzień na the secrt world legends ? Histori napewno ci tam nie zabraknie, ludzi rownież ;)

Gatunek: MMO,Multiplayer
Sprzęt:

intel i3-3110m

8gb ramu

radeon 8600m
Cechy:

W prawidzie szukam gry która pozwoli mi na zabawe od samego początku nie chce przechodzic n-ilości lvl czy map na których nie ma żywej duszy a następnie nudzić kilku lokacji by dopieścić eq i zatrzymać się na pvp .

W przypadku gier mmorpg nie che by zdobywanie poziomów opierało się w większości na questach mają one pozostać jedynie dodatkiem lub alternatywą .

Miłym dodatkiem było by coś w stylu miejsca spotkań wszystkich graczy ( np m1 w metinie czy wioska startowa w nostale).

Uwielbiam grindować przedmioty czy to samo eq czy też rzeczy do craftu wszystko :D

Polskie comunity też było by sporym +

Bardziej stawiam na PVE niż PVP

Przypadły mi do gustu:

cube world- nie jestem pewien czy ktoś to będzie kojarzyć, gra zapowiadała się świetnie jednak twórca z niewiadomych przyczyn zrezygnował

metin2 - z sentymentu zawsze wracam do niej jednak po pewnym czasie się zwyczajnie nudzi .

nostale - jedna z lepszych obecnie gier odpowiadających mi jednak wzrost cent , spadek graczy oraz wszelka pomoc od gf prowadzą gre do śmierci .

4story - za starych czasów gra była świetna teraz to dno.

wow - jedynie przez uniwersum niestety nie jestem w stanie płacić abonamentu.

trove - przed patchem który wprowadził gemy gra była idealna.

POE - czekam na 3.0 puki co znudziło mnie.

lol - do końca 3 sezonu gra była za***ista teraz niestety jest dla mnie zbyt napakowana wszelki urozmaiceniami .

hots-wszystko fajne poza grami rankingowymi

margonem -dużo grindu oraz walki o dostęp o bosy ale spędziłem przy niej mnóstwo czasu i poprostu mam dość ;D .

GW2 - questy w tej grze nie były takie złe podobało mi się ze wszędzie można spotkać graczy których lvl jest dopasowany do mapy ale szybko mi się znudziło

Tree of Savior - wydawała się być fajna ale przestałem grać z powodów botów a gdy chciałem wrócic serwery świeciły pustkami


Nie przypadły mi do gustu:

aion/tera/neverwinter/archeage - za dużo bezmyślnego questowania by zdobyć poziom

runescape - jakoś nie potrafie się odnaleść w tym świecie

ESO-nie potrafiłem się przekonać do tej gry być może winą jest wymaganie od niej odwzorowania skyrima


Jeżeli czegoś brakuje lub potrzeba dokładniejszych informacji to dopisze ;)