Populacja w Firefall

Witam.
Generalnie tytuł ten w jakiś sposób ciekawił mnie od dłuższego czasu, ale z różnorakich powodów nie miałem okazji go sprawdzić. Stąd moje pytanie - jaki jest stan populacji ludzi na serwerach/serwerze. Czy opłaca się grać?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Żartujesz?

FireFall to żywy trup. Od początku 2016 zero aktualizacji. W ubiegłe wakacje pożegnano pracowników Red 5 Studios. Teraz mamy ciągłe przestoje serwerów i garstkę osób na serwie.

Znajdź sobie innego MMORPG.

Firefall z powodu już wymienionego przez guru,jest martwy.

Jeśli już chcesz grać w takiego typu gry to bierz Defiance(najbliżej do Firefalla)

Obecnie wedle steamspy gra codziennie ok 50osób skasowałem swoją starą postać zrobiłem nową wielki powrót i nie mogę ukończyć tutoriala chyba jakiś bug bugu tez nie można zgłosić . Jak ogarnę ten błąd to powiem więcej jak trochę pogram :P

Edit:

Z tego co poczytałem jeśli nie masz starej postaci na firefall to sobie nie pograsz nie można ukończyć tutoriala i zacząć grać suportu nie ma :P bo nie tylko ja mam ten problem :P

defiacnce albo czekaj płać 300 zeta za destiny 2

Witam.
Generalnie tytuł ten w jakiś sposób ciekawił mnie od dłuższego czasu, ale z różnorakich powodów nie miałem okazji go sprawdzić. Stąd moje pytanie - jaki jest stan populacji ludzi na serwerach/serwerze. Czy opłaca się grać?
Z góry dziękuję za odpowiedź.