Dobre MMORPG - Może być płatne

Witam wszystkich,

Poszukuje ciekawego MMORPG do pogrania.

Sprzęt: I3 7100, 8 GB, Intel HD 610, Dysk SSD

Cechy: Interesuje mnie gra z dużym światem, klimat typowo fantasy (chyba, że coś ciekawego z SF się pojawi), raczej skłaniałbym się w kierunku Europejskiego niż Azjatyckiego klimatu, zbieraniem, ładną grafiką (o ile da się przy zintegrowanej karcie graficznej), questy, rozwijanie postaci, może być płatne (30-40 pln miesięcznie), żeby była rozwijana na bieżąco i widmo zamknięcia serwerów nad nią nie wisiało. Nie musi być to nowość, ważne, żeby grało w nią sporo ludzi.

W co grałem:

- MU (dawne czasy i raczej nie szukam czegoś w tym stylu)

- Lineage II (Bardzo przypadło mi do gustu, ponad 5 lat grania)

- GW (Była bardzo fajna, choć mocno denerwowało mnie, że za miastem chodziło się samemu)

- Metin2, 4Story, Aion, Cabal, Last Chaos, Runes of Magic, Tera - gry które odinstalowałem po 2 dniach, więc taki klimaty odpadają.

Zaciekawiła mnie pozycja Neverwinter. Co sądzicie o tej grze ? Za młodu byłem fanatykiem papierowej wersji D&D :) WoW odpada, widziałem u kumpla, pograłem troschę i nie nie jest dla mnie.

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Neverwinter to przyjemna gra, ma swoj klimat, system walki dynamiczny, ale dla niektorych moze wydawac sie sie troche ograniczony. Ogolnie polecam, mozna sie wkrecic, sam kiedys szukalem mmo i wybralem neverwintera i bylem bardzo zadowolony :P. Dla porownania : aktualna liczba graczy w grze na steamie ( nie licze graczy po za steamem ) Archeage ( 1450 graczy ) , Wildstar ( 450 graczy ), Aion ( 1150 graczy ), Black Desert ( 16,500 graczy ), Neverwinter Online ( 3500 graczy ). Takze jest z kim grac.

Osobiscie czekam na Secret World Legends ( start 23 czerwca dla osob ktore zapisaly sie do bety ) inni zaczna przygode 26 czerwca, lubie grac od zera w mmo ktore maja potencjal ale do neverwintera na pewno wroce :P

Wiem że prosiłeś o europejski klimat lecz możesz spróbować FF XIV gracze dostali ostatnio nowy dodatek :) lecz nawet bez niego gra powinna wystarczyćna dziesiątki jak nie setki godzin ;) a jeszcze powracając do klimatu to w Finala Fantasy XIV mieszany jest klimat europejski z Azjatykim wiec może ci się spodobać, a no i jest to gra P2P abonament kosztuje około 90zł za 2 miesiące no i gdy dojdziesz do engamu wypadało bykupic dodatek co równa sie z wydadkiem około 100 zł :)

ff 14 to jest inna liga jak patrzysz na te wszystkie wowy i inne crapy, polecam

World of Warcraft

Witam wszystkich,

Poszukuje ciekawego MMORPG do pogrania.

Sprzęt: I3 7100, 8 GB, Intel HD 610, Dysk SSD

Cechy: Interesuje mnie gra z dużym światem, klimat typowo fantasy (chyba, że coś ciekawego z SF się pojawi), raczej skłaniałbym się w kierunku Europejskiego niż Azjatyckiego klimatu, zbieraniem, ładną grafiką (o ile da się przy zintegrowanej karcie graficznej), questy, rozwijanie postaci, może być płatne (30-40 pln miesięcznie), żeby była rozwijana na bieżąco i widmo zamknięcia serwerów nad nią nie wisiało. Nie musi być to nowość, ważne, żeby grało w nią sporo ludzi.

W co grałem:

- MU (dawne czasy i raczej nie szukam czegoś w tym stylu)

- Lineage II (Bardzo przypadło mi do gustu, ponad 5 lat grania)

- GW (Była bardzo fajna, choć mocno denerwowało mnie, że za miastem chodziło się samemu)

- Metin2, 4Story, Aion, Cabal, Last Chaos, Runes of Magic, Tera - gry które odinstalowałem po 2 dniach, więc taki klimaty odpadają.

Zaciekawiła mnie pozycja Neverwinter. Co sądzicie o tej grze ? Za młodu byłem fanatykiem papierowej wersji D&D :) WoW odpada, widziałem u kumpla, pograłem troschę i nie nie jest dla mnie.

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.