Aktualny stan populacji

Witam. Jak się ma sprawa z populacją aktualnie ? Kiedyś gdy gra była P2P namiętnie w nią grałem i bardzo mi się podobała , może bym wrócił o ile jej nie zamkną za pół roku etc.

Pytanie do osób grających/ grających w ostatnim czasie.

Na end-game nie ma żadnych problemów z populacją, gorzej z mniejszymi lvlami, do 50 masz PRAWIE, (czyli nie absolutnie) solo game.

Dużo ludzi gra wedle samego steama codziennie na steam ok 500osób a z info od gildii 500-1000ludzi gra na kliencie bo nie lubią steama. Jak by cie z Gildi przybustowali to 1-50 wbijasz w 4h tak mówili z gildii. Ja bez buffa od gildii 1-50 większość mapki pve questy i czasami dungi 1-50 wbiłem w jakieś 20h od 50zaczyna się gra bo masz do roboty tyle że na seki godzin masz co robić :P Podbno na całą grę 1gracz dopiero wymaksował całe drzewko pirmal matrix w gidli koles gra 2lata z przerwami i ma jakieś 1/2 drzewka.

Chcesz się przekonać jak z populacją - zagraj. Jeśli nie chce ci się wejść samemu i sprawdzić to nawet nie zaczynaj grać, bo już widzę jak ci się będzie chciało farmić lepszy gear.

Poza tym w grze panuje mem ded game, który utrzymuje się od premiery gry. Więc jakoś strasznie żywy ten trup skoro wciąż żyje od momentu premiery.

Dużo ludzi gra wedle samego steama codziennie na steam ok 500osób a z info od gildii 500-1000ludzi gra na kliencie bo nie lubią steama.   Podbno na całą grę 1gracz dopiero wymaksował całe drzewko pirmal matrix w gidli koles gra 2lata z przerwami i ma jakieś 1/2 drzewka.

Dwa steam chyba wyprał ci mózg. Większość osób grający w wildstara to świadome osoby, które wciąż pamiętają, że steam to drm połączony ze sklepem z doklejonym społecznościowymi duperelkami, aby ludzie się nie czepiali, że to kolejny wkurzający drm (nie, żebym sam je lubią czy coś ;p). Steam to nie jest jedno i jedyne miejsce do grania w gry. Wielec osób gra w WS poza steam'em, bo po co mieliby grać przez niego? Nic od nie daje prócz tego, że to jest po prostu zamaskowany drm w szczególności, gdy nie gra się zbytnio w gry (przynajmniej single-player). A tak poza tym potrafi sprawiać problemy. W skrócie nie warto patrzeć w statystyki.

Levele postaci (od 1 -50) w każdym mmo bazującym na end game to typowy system torturowania graczy , czyli dopóki nie wbijesz lvl capa (50lvl) to trudno jest powiedzieć, że w ogóle grasz (no chyba, że należysz do 1% graczy, którego interesuje lore).

Trzy pełny primal matrix ma więcej niż jedna osoba. Nie ma oficjalnych statystyk, ale na samym EU widziałem 3 osoby. Poza tym primal matrix nie ma 2 lat (jesli się nie mylę jest on od początku tego roku), więc co ma do rzeczy, że jakiś twój znajomy co gra 2 lata ma dopiero polowe matrixa? Obstawiam, że gdyby od wprowadzenia primal matrixa grałbyś ze 2-3 godzinki dziennie to spokojnie byś już miał więcej niż połowę matrixa

jest ktos chetny do gry od poczatku, lub przygarniecia mnie pod swoje skrzydla :D?

Wdroczył by ktoś do gry ? Ts3 i te sprawy ? :D

Witam,

Od niedawna powróciłem do WS po paru ładnych miesiącach przerwy., ale nie przedłużając sądzę, że WS poszedł w dobrą stronę a z populacją jest coraz lepiej. Taki przykład chodząc na normalne dungeony napotykam wiele nowych osób które jeszcze nie znają mechaniki gry. Teraz dzięki temu, że osoby na 50 lvl mogą chodzić z kolejki na dungi z osobami już od 10 lvl jest mega, postacie są skalowane (choć czasem niektórzy mają bossa na 3-4 hity). Wszystko zaczęło się chyba od tego najnowszego dodatku Power of the Primal Matrix, w którym trzeba farmić różnego rodzaju kryształy żeby zwiększyć siłę naszej postaci. A wy co o tym sądzicie populacja waszym zdaniem wzrosła, została bez zmian czy może gron graczy się zmniejszyło ?

Witam. Jak się ma sprawa z populacją aktualnie ? Kiedyś gdy gra była P2P namiętnie w nią grałem i bardzo mi się podobała , może bym wrócił o ile jej nie zamkną za pół roku etc.

Pytanie do osób grających/ grających w ostatnim czasie.