MxM - problem z pobraniem

Witam, mam jakiś dziwny problem z launcherem NCSoft, przez co nie mogę pobrać MxM.

Taki oto błąd wywala:

Może ktoś z Was, kto gra miał coś takiego i wie jak sobie z tym poradzić.

p.s. Napisał bym z oficjalnym forum gry, ale czekam na autoryzację konta.

Antywirusa wyłącz na chwile i firewalla jeśli masz, odpal launcher jako admin i zobacz czy pójdzie.

Prawdopodobnie problem z połączeniem internetowym od twojej strony jak wyłączenie antywirusa i firewalla nie pomoże musisz odinstalować anty i firewalla by ściagnać wiem że COMODO blokuje nawet jak powyłączasz wszystkie procesy tylko odinstalwoanie pomoga ja 2dni się meczyłem zanim to rozwiązanie na forum jakimś znalazłem ;P więcej nie pomagam bo boje się o WARNA elo.

Niestety wyłączenie antywirusa i firewalla nic nie dało, no może poza tym że teraz pobierze się ok. 2% zanim wywali mi ten błąd. Szkoda, bo gra wydaje się ciekawa, ale nie chce specjalnie dla jednej gry usuwać antywirusa (firewall zintegrowany z routerem). Może kiedyś się jeszcze uda, bo z innymi grami, z NC launchera nie mam problemów.

Tak jeszcze od siebie dodam, że jakiś czas temu miałem podobny problem z 1 grą (po kilku % przerywało ściąganie i wywalało błąd) i się okazało, że nie miałem aktualizacji ściągniętej jakiejś bo zaraz po instalacji windowsa je wyłączyłem. Może to Cie na coś naprowadzi.

EDIT: jestem prawie pewien, że to była ta aktualizacja: https://www.microsoft.com/pl-pl/download/confirmation.aspx?id=46148

Witam, mam jakiś dziwny problem z launcherem NCSoft, przez co nie mogę pobrać MxM.

Taki oto błąd wywala:

Może ktoś z Was, kto gra miał coś takiego i wie jak sobie z tym poradzić.

p.s. Napisał bym z oficjalnym forum gry, ale czekam na autoryzację konta.