3x warn od Derpblade

Witam nie wiem dlaczego ale dostalem warny za wiadomosc

"Fajnie to dawać warny na lewo i prawo? jest pan upośledzony czy co? forum jest dla ludzi a nie dla zwierząt."

Nie jest do obraza kierowana do nikogo tak wiec nie ma nikt podstaw do osadzania mnie

Nie no bo przecież stwierdzenie pan wcale nie sugeruje, że się do kogoś zwracasz - tak samo jak pisanie o dawaniu warnow. Sam może przestań kombinować, bo dobrze wiesz do kogo pisałeś i w jakim celu, a teraz masz problem z tym, że dostałeś warna

dałbym Ci kolejnego warna za niezrozumienie słuszności poprzednich i jeszcze jednego za rżnięcie głupa przy tłumaczenie się ^^

hehe głupek nie głupek dalej nikt nie ma podstaw, ale rozumiem głupote ludzi tak wiec przyjme te warny i pozegnam sie z serwisem. Dziekuje miło było czytać wypociny guru i dobre artykuły prefixa .

No wlasnie podstawy ma, bo widać przecież w tej wypowiedzi jasno do kogo się zwracasz. Pytasz bezpośrednio czy jest ktoś upośledzony czy nie i jeszcze się dziwisz

Jak sie pan żegna z serwisem, to ja proponuje profilaktycznego permanentnego bana, jak by sie pan rozmyślił w niedalekiej przyszłości, i jednak chciał powrócić. Pozdrawiam.

hehe głupek nie głupek dalej nikt nie ma podstaw, ale rozumiem głupote ludzi tak wiec przyjme te warny i pozegnam sie z serwisem. Dziekuje miło było czytać wypociny guru i dobre artykuły prefixa .

Pisałeś do mnie PW z zażaleniami, a gdy Ci udowodniłem, że nie masz racji to się obraziłeś. Teraz, szukając ofiary dalej, wrzucasz moderatorowi. Aż tak Cię bolą punkty ostrzeżeń? Dam Ci radę: deal with it.

Nie mam ci nic więcej do powiedzenia

Screenshot_20170622-093142.png

Pokazywanie prywtanej rozmowy publicznie bez zgody autora jest łamaniem prawa moderator permaban ale władzy regulaminy i prawo nie dotyczy ELO :)

Poka Poka Sowe

Pokazywanie prywtanej rozmowy publicznie bez zgody autora jest łamaniem prawa moderator permaban ale władzy regulaminy i prawo nie dotyczy ELO 

Jezeli jest sie częścią tej rozmowy to można pokazywać.

ELO :)

Nie od dzisiaj wiadomo, że moderacja przedłuża sobie penisa tymi warnami. Przynajmniej na tym podrzędnym forum mają na coś wpływ.

Witam nie wiem dlaczego ale dostalem warny za wiadomosc

"Fajnie to dawać warny na lewo i prawo? jest pan upośledzony czy co? forum jest dla ludzi a nie dla zwierząt."

Nie jest do obraza kierowana do nikogo tak wiec nie ma nikt podstaw do osadzania mnie