PVP. Jaką postać wybrać

Nidy nie dograłem do lvl capu w Terze. Zbyt męczące lvlowanie. Aczkolwiek tym razem przebrnę dla pvp ^^
I tu mam dylemat. Jaka postać na pvp. Ja celuję w Valkirię ew slayer. Pewnie żadna z tych postaci nie nadaje się na pvp. Aczkolwiek bardzo mi się podobają:D

Z góry dzięki za pomoc :D

Teraz uprościli levelowanie do tego stopnia, że capa bijesz w 12h na samym story, nie mając pojęcia o grze. O PvP nic nie wiem, ale skoro leveluje się tak łatwo, to proponuję ci zrobić parę postaci i zobaczyć, którą ci się przyjemnie gra.

Teraz uprościli levelowanie do tego stopnia, że capa bijesz w 12h na samym story, nie mając pojęcia o grze. O PvP nic nie wiem, ale skoro leveluje się tak łatwo, to proponuję ci zrobić parę postaci i zobaczyć, którą ci się przyjemnie gra.

Ooo fajnie <3
Tego mi brakowało w terze :D
Dzięki bardzo ^^

Lvl Cap to pikuś w porównaniu do prawdziwego PVP. Czekają Ciebie długie tygodnie zbierania matów do pvp geara. Jeśli wyskoczysz na open pvp w standardowym gear albo 3 vs 3 to uwież Mi, że nawet 5 % im nie zabierzesz. Do tego dochodzi enchantment na + 15 = kolejne miesiące zbierania matsów z dungów + scrolle na dzienne + mini rajdy + ekipa na dungi hardy ( kiedy uzbierasz odpowiedni gear aby dać radę na hardzie). + był taki, że wraz z wejściej Valkiri dostawałeś scrolla i eq t10 na starcie. Ale na samo t10 szykuje się z 1-2 tygodnie gry po 2-3 godz. dziennie. Reasumując - powodzenia i życzę wytrwałości w farmie :D

Najbardziej irytująca na pvp jest aktualnie Valkiria i oczywiście jest strasznie mocna. Warrior i gunner potrafią zrobić też spore zamieszanie na 1vs1.
Jedynym problemem Valkirii jest to, że jest dosyć trudna, ale jest dosyć uniwersalna bo jest aktualnie też najlepszym dpsem w pve.

Nidy nie dograłem do lvl capu w Terze. Zbyt męczące lvlowanie. Aczkolwiek tym razem przebrnę dla pvp ^^
I tu mam dylemat. Jaka postać na pvp. Ja celuję w Valkirię ew slayer. Pewnie żadna z tych postaci nie nadaje się na pvp. Aczkolwiek bardzo mi się podobają:D

Z góry dzięki za pomoc :D