Szukam kogoś do MxM

Witam jako że mam już dość czekania na wiecznie przekładanego i wymyślającego nowe metody wydojenia graczy Battlerite, szukam graczy do MxM gra jest tego samego typu co Battlerite ale DUŻO bardziej rozbudowana wiecej bohaterów, lepsze areny, lepszy system skili oraz system artefaktów, no i posiada też BARDZO PRZYJEMNY system PvE oraz minigierek.

Więc szukam jakiś 2-3 osób co mają chęć grać w tego typu mobe najlepiej dodawać mnie na steam G!zoRr0 (avatar taki jak tutaj zresztą konto w sygnaturce)

czym sie gra od hotsa lub lola rozni

Masz po prostu arene i sie nawalasz 3v3 / 5v5 nie ma alej z mobami po prostu PvP, ale gra jest mocno rozbudowana tez pod PvE na ta chwile cały czas zagrywam się w PvE bo sporo kasy można zarobić na start

@Edit

ok byłem troszke niedoinformowany walki 5v5 są inne 3 linie walka o tytana i inne bajery o jakich jeszcze sam nie wiem bo dopiero co poznaje gre zreszta jak wszyscy.

wyslalem invitea na streama, jestem zainteresowanny kolega moze tez

Invite poszedł, pobieram.

dodaj SwordCraft na grze do znajomych, ok 15 bd :3 , 15lvl na razie.

Witam jako że mam już dość czekania na wiecznie przekładanego i wymyślającego nowe metody wydojenia graczy Battlerite, szukam graczy do MxM gra jest tego samego typu co Battlerite ale DUŻO bardziej rozbudowana wiecej bohaterów, lepsze areny, lepszy system skili oraz system artefaktów, no i posiada też BARDZO PRZYJEMNY system PvE oraz minigierek.

 

Więc szukam jakiś 2-3 osób co mają chęć grać w tego typu mobe najlepiej dodawać mnie na steam G!zoRr0 (avatar taki jak tutaj zresztą konto w sygnaturce)

wyszedles z tsa nie mowiac niczego.
Zreszta ATM sie wstrzymam, dopoty populacja nie podskoczy na twitchu do 5 000.

@Quaku przykro mi musiałem szybko wyjść to pierwsze, po drugie tak jak napisałem szukam ludzi do gry a ty od samego początku miałeś wywalone i szukałeś tylko informacji dodatkowo twoja narcystyczna osoba mi nie odpowiada "jestem starym graczem i wiem od razu czy gra ma sens po tym co sie w niej znajduje i czy odniesie sukces" to są twoje słowa przykro mi twoja osoba mi nie odpowiada, gry są po to by dawały frajde pograć chwile ze znajomymi i cieszyć się każdą minutą, i samemu kształtować to czy gra odniesie sukces bo jak by nie patrzeć to my gracze o tym decydujemy.

Takie uaktualnienie co do gry:

Tryb PvE - Bardzo fajny tryb sa poziomy trudności 1. Fabuła 2. Normal 3. Trudny 4.Ekspert 5. ekstremalny ale potrzeba do niego specjalnych tokenów im wyższy poziom trudności tym dłuższy "dung" wiecej graczy potrzeba i oczywiście jest trudniej ^^ narody przystępne a frajda z "dynamicznej" walki z bosem na wyższych poziomach trudności jest ogromna ^^

3v3 - typowy brawler PvP mała arena (jest pare) szybkie walki polegajace kto wiecej razy zabije przeciwny team

5v5 - 3 linie mechaniki troszke jak z HoTs na mapie Dragon Srine oraz Kapliczki walka do 1000 pkt albo zniszczenie "nexusa"

Gra posiada system 2 postaciowy tzn przed wejsciem do gry wybierasz sobie 2 postacie z jak na start ogromnej puli bohaterów i w trakcie meczu możesz miedzy nimi się zmieniać trzeba się porozumieć z teamem bo postacie mają przynależności która przy dobrym łączeniu dostają dodatkowe bonusy.

Nie ma typowego lobby tylko jest się na "statku" i chodzimy postacią od NPC do NPC co są wstanie nam sprzedać duperelki w czekaniu na meczyk.

Osobiście przez weekend mnie nie ma bo jadę na chrzciny siostrzeńca jednak od razu jak przyjadę zaproszę was wszystkim i ogarnie się coś z gildia które też w tej grze występują

@Yazz zaproszenia niestety nie dostałem.

wlasnie mi ten system 2 bohaterów sie nie podoba i kompletnie skreśla tą grę

Kurde, brzmi to fajnie tylko, że teraz gram w stormblooda a nie mam za bardzo czasu na dwie gry :\ chyba że mocno casualowo, jakby co to nick w grze "Isyllt". Dzisiaj sprawdzę więcej bo przed robotą zdążyłem tylko samouczek przejść :P

@n00tyet powiem ci że też na początku tak myślalem ale po 10 gierce 3v3 stwierdziłem że jest to rewelacyjny system, nie można opierać się na schematach to że w jakiejś grze czy gdzieś nam coś podobnego nie przypadło do gustu nie znaczy że tutaj ma być tak samo, zawsze będzie jakaś jedna rzecz czy dwie co poprawią dany system w innej grze i przez co może nam się to spodobać, a ten system pozwala na prawdę na bardzo dobre kombinacje postaci z teamem, tutaj liczy się TP bardzo mocno.

Siema, możecie dodać:

Lavvok (przez 2 "V")

Obecnie 8 lvl ale gierka całkiem przyjemna więc pogram na pewno dłużej jak będzie ekipa.

Kurde !! Zarąbista ta gierka ;( Dlaczego nie wyszła dwa miesiące temu zanim wkręciłem się w FF? Jak będziecie mieli gildię założoną to dajcie znaka, chociaż casualowo pogram :)

Ja tak samo , mogę pograc.

Chętnie pogram z wami , właśnie mi się gra pobiera. Mój nick to Lansdorf :)

Chwilę pograć można całkiem przyjemnie. Jeśli jest z kim będę się pisał.

Robiąc dygresje jeszcze rozdają klucze do darmowego Kooma. Jeśli ktoś zbiera bohaterów/Masterów i nie widział.

Aż sam zobaczę tego MXM, jakby co mam nick : Iskra

Mój nick : Nudny
Zawsze można coś porobic :D

Dodałem, jak coś zawsze można łapać mnie na discordzie, nick Iskra#8792

dodajcie: Civil , ciężko powiedzieć czy zawsze będę chętny na wjazd na solo kolejke, bo głównie inhouse'y gram, ale jak będę w grze to pytajcie. Co do stage'ów to gram ich bardzo mało.