Nowy kanał - Nic Poza Yasuo!

Witam wszystkich. Na wstępie pozwolę sobie wyjaśnić jedną rzecz. Nie jestem i najprawdopodobniej nie będę najlepszym Yasuo na świecie. Powiem więcej – do tego momentu nigdy nie grałem tą postacią, choć grałem już w League of Legends. Po ponad dwuletniej przerwie postanowiłem wrócić, aby zacząć właśnie mainować tą postać i pokazać wam wszystkim jak będą się rozwijały moje umiejętności grania nią. Od samego początku (od pierwszego poziomu konta) gram tylko Yasuo.
Mam nadzieję, że będzie wam się podobać


Pamiętaj aby zostawić ślad po sobie w postaci łapki lub komentarza.

Z góry dziękuję!

odrazu to usun i tego posta i udawaj że nigdy to sie nie stało moja rada

https://youtu.be/VVS0Rb5JrgQ
Siemka możecie sprawdzić kompilacje shotów, przepraszam za reklamę życzę każdemu czytającemu miłego dnia

Witam wszystkich. Na wstępie pozwolę sobie wyjaśnić jedną rzecz. Nie jestem i najprawdopodobniej nie będę najlepszym Yasuo na świecie. Powiem więcej – do tego momentu nigdy nie grałem tą postacią, choć grałem już w League of Legends. Po ponad dwuletniej przerwie postanowiłem wrócić, aby zacząć właśnie mainować tą postać i pokazać wam wszystkim jak będą się rozwijały moje umiejętności grania nią. Od samego początku (od pierwszego poziomu konta) gram tylko Yasuo.
Mam nadzieję, że będzie wam się podobać


Pamiętaj aby zostawić ślad po sobie w postaci łapki lub komentarza.

Z góry dziękuję!