Swl

Cześć, siemanko no i witam, czy ktoś gra w tą jakże zacną grę od headstartu? Czy są jakieś Cabale (Gildie) Polskie? Przypominam że gra od poniedziałku jest totalnie za free :) Pozdrawiam wasz mość!

Już jest totalnie free. Rozmyślili się i otworzyli "headstart" dla każdego.

Ja nigdy wcześniej nie grałem w tą jakże zacną grę. :P
Pobiera mi się i mam zamiar pograć. Z tego co widzę, to jest naaaz game.

Jeśli jest jakiś polski cabal to też bym chętnie dołączył. Koniec końców, w grupie gra się przyjemniej, szczególnie w grę taką jak TSW.

Jeśli jest jakiś polski cabal to też bym chętnie dołączył. Koniec końców, w grupie gra się przyjemniej, szczególnie w grę taką jak TSW.

Hej, Cabala jeszcze ze znajomym nie mamy, rank 2 wymagany, ale chętnie pogramy wspólnie z rodakami, dajcie znać na PM, to wyślemy dane ts'a

OK, Cabal założony, kontakt w grze - Karolla lub Migotka

Lub PM na forum

Witam. Z chęcią pograłbym w SWL lecz te pobieranie to jest jakaś masakra. Też tak mieliście czy po prostu serwery u nich nie ogarniają i pobierać mi będzie z prędkością 700kb/s ? -.- Jeśli nie da rady nic z tym zrobić raczej sobie odpuszczę bo 11h czekać na gre to mi się nie chcę :D

Ja osobiście zostawiłem kompa na noc, bo przy 300 kb to czekanie jest bez sensu :)

Witam. Z chęcią pograłbym w SWL lecz te pobieranie to jest jakaś masakra. Też tak mieliście czy po prostu serwery u nich nie ogarniają i pobierać mi będzie z prędkością 700kb/s ? -.- Jeśli nie da rady nic z tym zrobić raczej sobie odpuszczę bo 11h czekać na gre to mi się nie chcę  

Zobacz w opcjach launchera czy masz ustawione ściąganie na minimum clienta resztę potem dociągnie.Mi osobiście ściągało się chyba ze 2 godz. transfer był różny od 360 kb do 3-4 mb z i zdażało się 9 mb ale to czasem

Witam. Z chęcią pograłbym w SWL lecz te pobieranie to jest jakaś masakra. Też tak mieliście czy po prostu serwery u nich nie ogarniają i pobierać mi będzie z prędkością 700kb/s ? -.- Jeśli nie da rady nic z tym zrobić raczej sobie odpuszczę bo 11h czekać na gre to mi się nie chcę  

To dziwne, mi pobierało z średnią prędkością 3 mb/s

Piszecie że otworzyli headstart już dla wszystkich ale jakoś nie ma do pobrania ze steama

Na steamie gra jest nieosiągalna jeszcze.

Wersja steam powinna być jutro (26, poniedziałek). Aby grać w headstart należy pobrać wersję z strony funcomu. Ostrzegam, że transfer jest karygodny.

Wersja steam powinna być jutro (26, poniedziałek). Aby grać w headstart należy pobrać wersję z strony funcomu. Ostrzegam, że transfer jest karygodny.

wersja STEAM została opóźniona na koniec lipca

https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/haha-secret-world-legends-boi-sie-black-desert-final-fantasy-xiv-oraz-elder-scrolls-online

Transfer nie jest taki zly, jesli wam zwalnia do kilkuset kilo wylaczcie i wlaczcie launcher u mnie po tym zabiegu wrocilo do 4Mb/s. Czasem trzeba obserwowac transfer i jak znowu spada to jeszcze raz to samo.

kim gracie ? chetnie dołącze do Cabala ;)

Takie pytanie, czy aby dołączyć do danej Gildii/Cabala trzeba być w tej samej organizacji Templariusze/Illuminaci/Dragoni, czy wszyscy mogą należeć do tego samego Cabala i razem robić instancje?

Nie wiem jak teraz ale w starym TSW Cabale byly podzielone na frakcje. Dalo sie to jednak obejsc, tworzono oddzielny Cabal dla kazdej frakcji i spinano je wspolnym czatem zeby sie razem umawiac komunikowac etc.

Takie pytanie, czy aby dołączyć do danej Gildii/Cabala trzeba być w tej samej organizacji Templariusze/Illuminaci/Dragoni, czy wszyscy mogą należeć do tego samego Cabala i razem robić instancje?

W Legends można być w tym samym Cabalu i wspólnie grać.

jak będziecie wybierać frakcje weście templar bo mają najbardziej zrobioną lokacje ze wszystkich jako jedyni mają swoje własne ah reszta nacji nie ma.