Nowy serwer?

Cześć, wiadomo cokolwiek, jakieś plotki, przecieki, a może oficjalne informacje na temat powstania nowego serwera jeszcze w tym roku? Czy do tego raczej nie dojdzie? Chciałbym wrócić do gry, ale wracać na serwer z grudnia 2016 trochę mija się z celem patrząc jak wielka przepaść dzieli nowych od tych co grają tam od początku :D

2017-2018 na przełomie raczej. Póki co fresh nawet nie ma połączonego marketu tyle ludzi nadal gra. A gdzie transfery i nowy server ^^

Czyli jeszcze sobie poczekam :D

Tak jak powiedział/a Emer, trzeba jeszcze poczekać. Mnie jednak bardziej od nowych serwerów interesuje połączenie Legacy, ponoć Sirothe mieliby łączyć z Rangorą, co bardzo by mnie cieszyło :)

uuu, a jest jakieś konkretne info na łączenie sirothe z rangorą? Ostatnio jak wchodziłem, to rangora wydaje się nie żyć

nie ma, jeszcze za wcześnie na takie obwieszczenia :)

Myślicie, albo może ktoś słyszał jakieś ploty jakoby wraz z wprowadzeniem 4.0 TRION dodał nowy serwer na fresh start?

Moim zdaniem wypuszczą taki server na 90% patrząc na populację jaką mieliśmy okazje doświadczyć na Prophecy czy dwóch fresh serverach na NA. :P Ale nic oficjalnego jak na razie nie słyszałam.

Ja tam wale teraz zaluje ze jestem na fresh ;p ~Tu umieraja ludzie... a na evo bedzie tlum

Ja swojego czasu na freshu w żadnym nawet najmniejszym stopniu nie żałuje. :P Zresztą z tego co wiem to ekipa w której grałam ciągle góruje na serverze, więc nic tylko się cieszyć.

Nie no teraz jest super ale sam fakt ze AH mamy tylko swoje i po evo bedzie mniej ludu niz na evo

Jeżeli ma być nowy fresh to szykuj się i tyle, bo Prophecy umrze :) Masa ludzi, która przestała grać czeka właśnie na nowy serwer.

Nie wiem czy jest sens bo FSy raczej psuja niz poprawiaja gre
Zamiast zrobic cos z legacy z wiernymi graczami to tworza server ktory po 3 miesiacach bedzie wygladal tak samo jak legacy a porozni i podzieli i tak mala społeczność

Ale ta gra najwięcej funu oferuje właśnie kiedy serwer się kształtuje, wyrównany poziom gildii, walka o logi na aurorii, początkowe MM, lusci itd. Nawet sadzenie drzew staje się emocjonujące :D

Same shit.... Teraz tez walzysz o dzialki MM lusca no i logi czy wode.... nic sie nie zmienia po za cyframi w dmg content jest ten sam
Co fakt coraz bardziej zorganizowany

To nie to samo, już jak kończyłem z serwerem dało się odczuć mniejszą zajawę na te sprawy. Logi przejęły zorganizowane grupy, które trzeba było rajdować gildiami aby coś zdobyć. Drzewa już nie były opłacalne. Wiele rzeczy się znudziło. Oczywiście inne je zastępowały, ale to już na zorganizowane grupy. Na starcie serwera właśnie piękne jest to, że możesz wraz z 2-3 znajomymi robić masę rzeczy.

Nie wiem czy przeżyje kolejny fresh start z prophecy odszedłem z miesiąc temu oddając Insomnie pod opiekę kogoś innego.
Póki co jestem wypalony na maxa tematem ArcheAge za dużo mnie to kosztowało.

Fajnie jest na starcie to fakt male gtup[ki ceny vrapu spoko poczatek craftu w cenie... ale to nie ma sensu
Potem zaczyna sie fun raidy zaczynaja sie masowe akcje craft zaczyna trzasc rynkiem (wczorqaj sell 1 itemu za 700 i spalenie drugiego po 400g)
Nie robisz w 2-3 osoby dungeona tylko szukasz ludzi na serpa szukasz ludzi na bossy ktore sa cos warte jakis epicki sprzed Red Dragon te sprawy

Problem polega na tym ze czesc ludzi pojdzie pograc od nowa te 4 miechy i koneic zamiast zostac na starym servie
Wyjda 3x FSy i nie bedzie ludzi na end bossy

Kto w nuia prophecy ?

Fajnie jest na starcie to fakt male gtup[ki ceny vrapu spoko poczatek craftu w cenie... ale to nie ma sensu

Na tym skończyłem czytać

No fakt chaotycznie napisalem