[Secret World Legends] Cabal (gildia) First Order zaprasza

Jako że na forum pojawiło się kilka tematów związanych z grą Secret World Legends, postanowiliśmy utworzyć Cabal w grze.

Zapraszamy wszystkich chętnych graczy do dołączenia. Jest już nas mała grupka, towarzystwo dorosłe, składające się z graczy bardzo doświadczonych, jak i początkujących.

Nie mamy żadnych wymagań, wystarczy skontaktować się na w grze z nami, nicki BigMilk lub Migotka ,w celu przyjęcia.

Posiadamy własnego ts'a, przebywanie na nim nie jest obowiązkowe, ale zawsze przyjemnie jest pogadać z kimś...

Zapraszamy.

1lajk

Serdecznie zapraszamy gra przednia dla osob lubiacych wyzwania :) https://www.twitch.tv/karolwidarski jak cos zapraszam na relacje z niej :)

Bardzo chętnie dołączę do gildii. Trochę już doświadczenia mam, gdyż ogrywałem pierwotnego TSW. Pytanie więc, czy ktoś mógłby się odezwać do mnie w grze. Na moje nieszczęście, zawsze jak pisze do dwóch wymienionych osób powyżej, to niestety są offline. Jakby co to nick Dainty.

Wieczorem odezwij się po maintenance do własnie Migotka albo BigMilk. Jednak przekażę im, aby również odezwali się do ciebie. o/

Dzięki wielkie.

Jaka Frakcja ?

Frakcja nie robi różnicy ;) Cabal jest multi-culti B)

Frakcja nie robi różnicy  Cabal jest multi-culti 

Obyście nie skończyli jak francja,niemcy,szwecja i wb ;)

Cabal żyje czy umarł? Jakoś nie mogę nikogo spotkać.

Chętnie dołączę do składu :) spróbuję odezwać się do kogoś online w grze, jak się nie uda to tutaj poszukam kontaktu :)

Cabal padł? Migotka wciąż offline a BigMilk'a jakby już nie było w świecie...

Chętnie z kim w to pogram ksywa Agrax :P

aktualny ten cabal ?

Jako że na forum pojawiło się kilka tematów związanych z grą Secret World Legends, postanowiliśmy utworzyć Cabal w grze.

Zapraszamy wszystkich chętnych graczy do dołączenia. Jest już nas mała grupka, towarzystwo dorosłe, składające się z graczy bardzo doświadczonych, jak i początkujących.

Nie mamy żadnych wymagań, wystarczy skontaktować się na w grze z nami, nicki BigMilk lub Migotka ,w celu przyjęcia.

Posiadamy własnego ts'a, przebywanie na nim nie jest obowiązkowe, ale zawsze przyjemnie jest pogadać z kimś...

Zapraszamy.

1lajk

może mnie ktoś zaprosić bo ja nie wiem jak posta napisać w komunikatorze, wybaczcie za nieogar… nick Viraxas.

prosze inwa nick Viraxas

Do kogo pisac o przylaczenie do Cabal? Moj nick w grze to Orety…