A'la kiedyś, byle dobrze i na długo. MMO poszukiwane!

Witam,

Na pewno znajdę tutaj oparcie w graczach, którzy już od ponad kilku dobrych lat pykają w MMO/RPG. Głównie zależy mi na Waszych opiniach, nie będę zbytnio się rozpisywał... zależy mi głównie na darmowej grze z ewentualnymi mikropłatnościami, które dostarczą mi wyłącznie szybszego rozwoju, aniżeli siły względem innych graczy, którzy wolą spędzić czas na grind bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Gra, na której bym się opierał to głównie Nostale. Oczywiście wchodzi ona w grę, ale przed pobraniem chciałbym uzyskać może jakieś poszczególne tytuły od samych Was. Zależy mi na otwartości, aspektów gry, które zależą wyłącznie od graczy i ich poszczególnych nacji. Miło byłoby, gdyby dzienna misja przynosiła odpowiednie profity, ale konieczne tutaj jest wykonywanie jej w grupie/gildii. Lubię dążyć do czegoś, zbierać na poszczególne elementy - dzięki którym będę się wyróżniał w walce, zauważę sporą różnicę pomiędzy danymi przedmiotami ofensywnymi, ale również defensywnymi. Opieram grę na długofalowej współpracy pomiędzy mną, a komputerem... nie chcę grać casualowo, lubię wejść i posiedzieć kilka lub kilkanaście godzin. Towarzysz w grze mile będzie przeze mnie traktowany, tajemniczość i czasem mus wejścia na internet dowiedzenia się jak wykonać poszczególną misję, bądź poprosić o pomoc danego gracza to w zasadzie kwintesencja mojej gry. A więc, pokrótce:

- świat z różnymi lokacjami, począwszy od dżungli, pustyń, skończywszy na innowacyjnych rozwiązań, które kuszą oko;
- różnorodność przedmiotów, w myśl graj i zbieraj, a będziesz mocniejszy i zauważysz to gołym okiem;
- wspólne misje, które obfitują w profit expa/itemów;
- współpraca pomiędzy gracz-gracz, nie koniecznie daj sobie radę sam;
- dbające o graczy community, ewentualne patche lub eventy;
- pety/towarzysze będą miłym zaskoczeniem;
- trening postaci, rozwijanie drzewka umiejętności (niekoniecznie) również jak wyżej;
- grafika nie musi być najnowsza, grunt, aby była przyjemna dla oka;
- będę grał z bratową, więc coś dla duo gry będzie wskazane;
- kreator postaci niewymagany, wybór płci bohaterów już tak;
- gra długofalowa, chcemy zatrzymać się przy niej na co najmniej rok i więcej;

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynią się do rozwinięcia mojego tematu szerzej, im nas więcej tym lepiej. Proszę tylko o jedno - jeśli zaproponujesz jakiś tytuł - napisz o nim więcej, podziel się ze mną swoim spostrzeżeniem na temat danego tytułu lub postaraj się porównać moje wymagania względem Twojej propozycji. Pozdrawiam!

Napisałem na priv :) jeszcze odnośnie tego co napisałem tutaj możesz zobaczyć co nieco: http://archeage.xlgames.com/en#zone, co prawda, nie wszystko jest do końca aktualne, ale możesz chociażby zobaczyć niektore lokacje, i przypliżyć sobie pozostałem dziedziny zarobku, po więcej jak wspomniałem, zapraszam na pw :)

Napisałem na priv  jeszcze odnośnie tego co napisałem tutaj możesz zobaczyć co nieco: http://archeage.xlgames.com/en#zone, co prawda, nie wszystko jest do końca aktualne, ale możesz chociażby zobaczyć niektore lokacje, i przypliżyć sobie pozostałem dziedziny zarobku, po więcej jak wspomniałem, zapraszam na pw  

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź w prywatnej wiadomości, jak wspomniałem - jestem w trakcie pobierania. Jeżeli tylko przypadnie mi do gustu - odezwę się.

Wypróbuj Secret World Legend.

Gra mmorpg z najlepszymi questami (prawie każdy quest ma przerywnik filmowy i jest wiele różnych rodzajów questów), najlepszym klimatem (jeżeli lubisz mroczne klimaty H.P. Lovecrafta tzn zombie,demony i inne najróżniejsze potwory), klimatycznymi i skomplikowanymi dungeonami (poniżej przykładowy 1 dungeon który odblokowujemy już na 10 levelu), różnymi battlegroundami (np Shambala - 10 vs 10 , El Dorado - capure the flag , Stonehenge - http://www.ign.com/wikis/the-secret-world/Stonehenge , Fusang - http://www.ign.com/wikis/the-secret-world/Fusang_Projects ). Oczywiście są gildie (zwane Cabalami). 3 różne frakcje Illuminaci, Templariusze i Dragoni. Jedyny minus gry to dosyć średni combat choć nie jest on tragiczny.

Większość twoich wymogów spełnia SWL.

Trailery i na samym dole przykładowy dungeon :

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<div class="ipsEmbeddedVideo">
		<div>
			<iframe allowfullscreen="true" frameborder="0" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/KM3YlV7vjYI?feature=oembed" width="480"></iframe>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>

	<div class="ipsEmbeddedVideo">
		<div>
			<iframe allowfullscreen="true" frameborder="0" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/MqZDYoXBlfQ?start=12&amp;feature=oembed" width="480"></iframe>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>

	<div class="ipsEmbeddedVideo">
		<div>
			<iframe allowfullscreen="true" frameborder="0" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/LzRF3p6yNFU?start=5&amp;feature=oembed" width="480"></iframe>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>

	<p>
		 
	</p>

	<div class="ipsEmbeddedVideo">
		<div>
			<iframe allowfullscreen="true" frameborder="0" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/d8OMF1JSONw?feature=oembed" width="480"></iframe>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>

	<p>
		 
	</p>

	<div class="ipsEmbeddedVideo">
		<div>
			<iframe allowfullscreen="true" frameborder="0" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/3FO5RKZm2bU?feature=oembed" width="480"></iframe>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>
</div>
Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<div class="ipsEmbeddedVideo">
		<div>
			<iframe allowfullscreen="true" frameborder="0" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/8b8Ic4PK_bU?feature=oembed" width="480"></iframe>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>
</div>

Trzeba sprecyzować, bo jeśli gość lubi PvP, to na Legends trochę się zawiedzie. Jak na razie jest mowa o jednym czy dwóch trybach PvP, co do tego co Krul napisał, BG były w starym Secret World, jak dotąd nie ma pewności, czy pojawią się w SWL. Jak na razie jest (albo będzie, bo w sumie nie mam pewności że już wprowadzili) CTF i chyba jakąś arenówkę, ale za to drugie głowy nie dam. Zresztą ten system walki raczej marnie nadaje się do PvP, ale idzie się przyzwyczaić :P

Trzeba sprecyzować, bo jeśli gość lubi PvP, to na Legends trochę się zawiedzie. Jak na razie jest mowa o jednym czy dwóch trybach PvP, co do tego co Krul napisał, BG były w starym Secret World, jak dotąd nie ma pewności, czy pojawią się w SWL. Jak na razie jest (albo będzie, bo w sumie nie mam pewności że już wprowadzili) CTF i chyba jakąś arenówkę, ale za to drugie głowy nie dam. Zresztą ten system walki raczej marnie nadaje się do PvP, ale idzie się przyzwyczaić 

Funcom zapowiadało ze do Secret World Legends dodadzą cały kontent jaki był w TSW. Założyciel tematu wcale nie mówił że jest specjalnie zainteresowany PvP więc SWL powinno mu się spodobać.

Capcom? To jakaś nieoficjalna nazwa FUNCOM? xD Zresztą, miałem właśnie edytować trochę post ^^ Ale mogę też odpowiedzieć. Generalnie mówili, że MOŻE dodadzą PvP, bo to był temat oddzielny. Za to wprowadzili cały kontent PvE za darmo, w sumie o to chodzi głównie w Legends. Z dodatkowych rzeczy, gra na późniejszym contencie jest jeszcze trochę zabugowana, stabilnością też nie grzeszy, więc w sumie dałbym chłopakom jeszcze trochę czasu przed poważniejszym graniem :P
Ale żeby nie było, jeśli ktoś lubi klimaty urban legends i Lovecrafta, gra jest jedyną taką na rynku i w sumie to co robi robi niesamowicie dobrze. Jeden z najlepszych systemów questów jakie się pojawiły.

Capcom? To jakaś nieoficjalna nazwa FUNCOM? xD Zresztą, miałem właśnie edytować trochę post ^^ Ale mogę też odpowiedzieć. Generalnie mówili, że MOŻE dodadzą PvP, bo to był temat oddzielny. Za to wprowadzili cały kontent PvE za darmo, w sumie o to chodzi głównie w Legends. Z dodatkowych rzeczy, gra na późniejszym contencie jest jeszcze trochę zabugowana, stabilnością też nie grzeszy, więc w sumie dałbym chłopakom jeszcze trochę czasu przed poważniejszym graniem 
Ale żeby nie było, jeśli ktoś lubi klimaty urban legends i Lovecrafta, gra jest jedyną taką na rynku i w sumie to co robi robi niesamowicie dobrze. Jeden z najlepszych systemów questów jakie się pojawiły. 

Dobra poprawiłem Capcom na Funcom. xD Z tego co czytałem to zapewniali o dodaniu w niedalekiej przyszłości całego kontentu z TSW co także jest sensowne bo jeżeli mają już to zrobione i muszą to tylko delikatnie dopieścić to dlaczego mieliby tego nie dodać? :P . Każde mmorpg ma parę bugów tuż po wydaniu. :P FUNCOM (haha teraz się nie pomyliłem ^_^) codziennie dodaje aktualizacje i naprawiają bugi :)

Moim zdaniem, najlepiej pasuje Mabinogi, jednak jest to stara gra i dosc wymagająca. Uciążliwy moze byc takze ping, bo jest to wersja USA nie ma Europejskiej. Gra jest dobra fabularnie nawet bardzo dobra, rozgrywkowo równiez nie odstaje od najlepszych mmo typu Wow GW2 itp. W Polsce ma małą popularność, ale są osoby z naszego kraju które grają w Mabi i dochodzą coraz to nowsi gracze. Duzo rzeczy do robienia, typu eventy, daily questy, questy fabularne, czy tez dungeony. Bardzo rozwiniety crafting, miła atmosfera, jesli umiesz angielski to w kazdym miejscu znajdziesz ludzi do pogadania. W mabinogio czesto ludzie siedzą i sobie gadają. Polakow tez mozesz latwo znalezc, nawet niedawno ktos tutaj sie ogaszal na forum, ze jest Discord z graczami z Polski. Jest tez gildia Polska Europe (chyba tak) i Fianna.

Na obecną chwilę ponawiam temat, może ktoś zechce jeszcze raz się z nim zapoznać i podać mi swoje propozycje? Dziękuje i pozdrawiam! :)

Witam,
Na pewno znajdę tutaj oparcie w graczach, którzy już od ponad kilku dobrych lat pykają w MMO/RPG. Głównie zależy mi na Waszych opiniach, nie będę zbytnio się rozpisywał... zależy mi głównie na darmowej grze z ewentualnymi mikropłatnościami, które dostarczą mi wyłącznie szybszego rozwoju, aniżeli siły względem innych graczy, którzy wolą spędzić czas na grind bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 
Gra, na której bym się opierał to głównie Nostale. Oczywiście wchodzi ona w grę, ale przed pobraniem chciałbym uzyskać może jakieś poszczególne tytuły od samych Was. Zależy mi na otwartości, aspektów gry, które zależą wyłącznie od graczy i ich poszczególnych nacji. Miło byłoby, gdyby dzienna misja przynosiła odpowiednie profity, ale konieczne tutaj jest wykonywanie jej w grupie/gildii. Lubię dążyć do czegoś, zbierać na poszczególne elementy - dzięki którym będę się wyróżniał w walce, zauważę sporą różnicę pomiędzy danymi przedmiotami ofensywnymi, ale również defensywnymi. Opieram grę na długofalowej współpracy pomiędzy mną, a komputerem... nie chcę grać casualowo, lubię wejść i posiedzieć kilka lub kilkanaście godzin. Towarzysz w grze mile będzie przeze mnie traktowany, tajemniczość i czasem mus wejścia na internet dowiedzenia się jak wykonać poszczególną misję, bądź poprosić o pomoc danego gracza to w zasadzie kwintesencja mojej gry. A więc, pokrótce:
- świat z różnymi lokacjami, począwszy od dżungli, pustyń, skończywszy na innowacyjnych rozwiązań, które kuszą oko;
- różnorodność przedmiotów, w myśl graj i zbieraj, a będziesz mocniejszy i zauważysz to gołym okiem;
- wspólne misje, które obfitują w profit expa/itemów;
- współpraca pomiędzy gracz-gracz, nie koniecznie daj sobie radę sam;
- dbające o graczy community, ewentualne patche lub eventy;
- pety/towarzysze będą miłym zaskoczeniem;
- trening postaci, rozwijanie drzewka umiejętności (niekoniecznie) również jak wyżej;
- grafika nie musi być najnowsza, grunt, aby była przyjemna dla oka;
- będę grał z bratową, więc coś dla duo gry będzie wskazane;
- kreator postaci niewymagany, wybór płci bohaterów już tak;
- gra długofalowa, chcemy zatrzymać się przy niej na co najmniej rok i więcej;
Dziękuje wszystkim, którzy przyczynią się do rozwinięcia mojego tematu szerzej, im nas więcej tym lepiej. Proszę tylko o jedno - jeśli zaproponujesz jakiś tytuł - napisz o nim więcej, podziel się ze mną swoim spostrzeżeniem na temat danego tytułu lub postaraj się porównać moje wymagania względem Twojej propozycji. Pozdrawiam!

Może by przypasował Neverwinter Online?

- gra oparta na DnD (jak znasz ten system to + bo rozpoznasz niektóre postacie, organizacje, miejsca, frakcje...)

- grafika wybitna nie jest, ale brzydka też nie. Można to nazwać "ładnie, ale bez wodotrysków" (oczywiście przy odpowiednim sprzęcie i konfiguracji opcji)

- dość dużo klas postaci : wojownik 2h, rycerz z mieczem i tarczą, kleryk, paladyn, łucznik, warlock itd

- gra w 100% za darmo, nie ma tak że jak wychodzą nowe dodatki to musisz za nie płacić by cokolwiek z nich mieć (ekhm ekhm - ESO), ale masz je za darmo : nowe misje, tereny, kampanie, dungeony

- system towarzyszy, dość rozbudowany, można im dawać przedmioty by ich wzmacniać, mają swoje własne skille (np moja Dusia (kobieta-duch xd) umiała opętać wroga by ten walczył po mojej stronie... a potem go zabijała xd)

- jedna z lepiej rozwijających się gier (11 albo 12 dodatków już do niej wyszło bodajże)

- cały czas dużo graczy

- dziwnie przyjemne kombinowanie z buildem na postaciach (nie wiem czego to sprawka ale uczucie jest lepsze niż w wielu płatnych grach, po prostu tutaj aż chce się próbować innych rozwiązań, testować nowe skille itd)

- gra baaaardzo długo terminowa, wbicie lvl capa, potem porobienie z 10 kampanii (daily questy za których wykonanie dostajemy surowce, które potem wykorzystujemy w tych kampaniach odblokowując kolejne bonusy - a to bajer że leczenie pali wrogów na około, a to szansa na zabicie pomniejszych demonów na hita, a to odblokowanie nowej lokacji czy kupca). A w miedzy czasie i po kampaniach jeszcze dungeony, raidy, eventy itd. Powiem tak : na edemo i tiamat trzeba po prostu być :D

- dowolnie można mieszać rasę z klasą i płcią, do tego postacie wyglądają raczej dość ładnie

Z minusów ta gra ma w sumie dwa. Pierwszy to średnie pvp (można się pobawić, ale gra nie idzie w tym kierunku więc nie liczylbym na idealny balans, ani masę nowych map/trybów. A drugi to konieczność kombinowania : jest np limit na szlifowanie AD (astral diamonds). Ale można go obejść tworząc po prostu alty i ustawiając je w mieście, wysyłasz im EQ, a one je rozwalają na diamenty i tadam - limit ominięty xD.

Piszesz o tym Neverwinter Online i chyba jednak chodzi Ci o inną grę ;)

Witam,

Na pewno znajdę tutaj oparcie w graczach, którzy już od ponad kilku dobrych lat pykają w MMO/RPG. Głównie zależy mi na Waszych opiniach, nie będę zbytnio się rozpisywał... zależy mi głównie na darmowej grze z ewentualnymi mikropłatnościami, które dostarczą mi wyłącznie szybszego rozwoju, aniżeli siły względem innych graczy, którzy wolą spędzić czas na grind bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Gra, na której bym się opierał to głównie Nostale. Oczywiście wchodzi ona w grę, ale przed pobraniem chciałbym uzyskać może jakieś poszczególne tytuły od samych Was. Zależy mi na otwartości, aspektów gry, które zależą wyłącznie od graczy i ich poszczególnych nacji. Miło byłoby, gdyby dzienna misja przynosiła odpowiednie profity, ale konieczne tutaj jest wykonywanie jej w grupie/gildii. Lubię dążyć do czegoś, zbierać na poszczególne elementy - dzięki którym będę się wyróżniał w walce, zauważę sporą różnicę pomiędzy danymi przedmiotami ofensywnymi, ale również defensywnymi. Opieram grę na długofalowej współpracy pomiędzy mną, a komputerem... nie chcę grać casualowo, lubię wejść i posiedzieć kilka lub kilkanaście godzin. Towarzysz w grze mile będzie przeze mnie traktowany, tajemniczość i czasem mus wejścia na internet dowiedzenia się jak wykonać poszczególną misję, bądź poprosić o pomoc danego gracza to w zasadzie kwintesencja mojej gry. A więc, pokrótce:

- świat z różnymi lokacjami, począwszy od dżungli, pustyń, skończywszy na innowacyjnych rozwiązań, które kuszą oko;
- różnorodność przedmiotów, w myśl graj i zbieraj, a będziesz mocniejszy i zauważysz to gołym okiem;
- wspólne misje, które obfitują w profit expa/itemów;
- współpraca pomiędzy gracz-gracz, nie koniecznie daj sobie radę sam;
- dbające o graczy community, ewentualne patche lub eventy;
- pety/towarzysze będą miłym zaskoczeniem;
- trening postaci, rozwijanie drzewka umiejętności (niekoniecznie) również jak wyżej;
- grafika nie musi być najnowsza, grunt, aby była przyjemna dla oka;
- będę grał z bratową, więc coś dla duo gry będzie wskazane;
- kreator postaci niewymagany, wybór płci bohaterów już tak;
- gra długofalowa, chcemy zatrzymać się przy niej na co najmniej rok i więcej;

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynią się do rozwinięcia mojego tematu szerzej, im nas więcej tym lepiej. Proszę tylko o jedno - jeśli zaproponujesz jakiś tytuł - napisz o nim więcej, podziel się ze mną swoim spostrzeżeniem na temat danego tytułu lub postaraj się porównać moje wymagania względem Twojej propozycji. Pozdrawiam!