HM LVL, na czym się skupić

Panowie sprawa wygląda tak, wróciłem prawie po rocznej przerwie do BnS'a. Aktualnie zrobiłem sobie Summonera na Windreście - już a raczej dopiero HM7lvl po tygodniu gry i teraz pytanie na czym się skupić aby 'najszybciej' nadgonić ludzi z lvl. Mam tu na myśli dayily w Silverfrost/tower of infinity a może zadania w Celestian Basin lub całkowicie co innego? Cholera trochę tego jest do wyboru 'dziennie'. Bardzo bym prosił o sprecyzowanie działań.

Ps. Co do gearu - full pinacle, soulshieldy z asury i broń True Ivorymoon Staff - stage 10(w sumie tu rodzi się pytanie jak najszybciej ją ulepszyć)

Screenshot_170630_000 (2).jpg

Panowie sprawa wygląda tak, wróciłem prawie po rocznej przerwie do BnS'a. Aktualnie zrobiłem sobie Summonera na Windreście - już a raczej dopiero HM7lvl po tygodniu gry i teraz pytanie na czym się skupić aby 'najszybciej' nadgonić ludzi z lvl. Mam tu na myśli dayily w Silverfrost/tower of infinity a może zadania w Celestian Basin lub całkowicie co innego? Cholera trochę tego jest do wyboru 'dziennie'. Bardzo bym prosił o sprecyzowanie działań. 

 

Ps. Co do gearu - full pinacle, soulshieldy z asury i broń True Ivorymoon Staff - stage 10(w sumie tu rodzi się pytanie jak najszybciej ją ulepszyć)

Póki co pinacle do zostawienia, shieldy najlepiej z Midnight Skypetal Plains (tak zwany żółwik). Na siłe lv nie zrobisz i tak (max dziennie zrobisz 1 mln expa), najlepiej skup się na shieldach teraz (póki co możesz też zdobyć z ebondrake citadel, desolate tomb (bardzo mocno znerfione), ToI jak najbrdziej do robienia codziennie. Piczki na celestian basin i tak trzeba farmić i tak na itemy potrzebne do przebicia broni.

Co do broni najlepsza broń na summonera to baleful (daily challenge i niższe dungi)

Ogromnie dziękuje! Od razu sprawa stała się jaśniejsza. Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się gra i faktycznie robią wrażenie te wszystkie nowości ale troszeczkę się pogubiłem. Rok temu było prościej bo człowiek był na bieżąco i było mniej do 'roboty'. Jednym słowem jest i będzie co robić! :D Tak czy inaczej jeszcze raz dzięki!

Ja wróciłem 3 miechy temu do gry, sporo zmian ale idą chociaż z czasem, to co było 6 miechów temu do zrobienia trudne teraz jest łatwe i jeszcze ułatwiali. Jakbyś miał jakieś pytania możesz śmiało pisać do mnie na discordzie nick : Iskra#8792

Spróbuje wyczerpać temat:

Co do daily, rób wszystkie niebieskie z których dropi exp charm fragment, najlepiej robić daily od The Shiehing Caverns (banshee/yuki-onna) w górę by uzbierać właśnie najwięcej Experient Charm Fragmentów. Z Ebondrake Citadel i Desolate Tomb możesz mieć problem ale zaciśnij zęby i szukaj party. Jak na razie potrzebujesz shieldy z EC

(nie wiem czy to aktualne ale najlepsze połączenie to było 1,2,4,6,8 Shieldy z EC a 3,5,7 z DT). Jeśli dropnie z EC albo DT legendarka i będziesz mieć szanse niedrogo (ok 200g) wziąć to bierz (przy legendarkach licytacja zaczyna się od 100g). Na upartego możesz spróbować Naryu Foudry, może trafi ci się team który cie wycarruje i może nawet nie będzie potrzebowało legendarnego paska i będziesz mógł wziąć go sobie za półdarmo.

Jako summoner nie powinieneś mieć na początku problemów na 1v1 i 3v3 a z tego możesz dostać sporo experient charm fragmentów a na wyższym rankingu sporo expa i soulstonów.

Z fragmentów robisz 100k xp charma co dla ciebie będzie sporo. Do tego Infinity Tower i daily challenge. Wykorzystaj obecny event i spróbuj dostać soul badga i podbij energy soula. Jeśli nadal masz Moonwoter soula to zamiast podbijać go do stage 1, koszt ok 70g (5elysian,3evolved) kup 3 części brouken oathbreaker sword i z tego złóż energy soula stage 1, koszt to ok 25/30g (Point to ok2g, blade tez ok2g, edge to ok 20g). 70g a 25/30g to przecież spora różnica.

Jeśli masz niedobór AP z gemów to w Mushin Tower Przy wejściu do Infinity możesz dostać +35AP diamond gem za 5g i 10 silver naryu (1naryu silver=20naryu coins) ostatni wykasowali kamyczki i dostawało się za nie naryu coiny więc powinieneś mieć te 10silver albo 200coinow.

Co do broni, zapewne masz deficyt soulstonów i moonstonów. Soulstony dostajesz za misje frakcyjne. Tobie poleciłbym robić ci w moonwater w mistywood daily frakcyjne gdzie możesz dostać ok15 soulstonow w jakieś 3-5 min. W Silverfrosrt w spypetal za daily frakcyjne możesz dostać ok50 soulstonow a w weekendy dropią moonstony jednak tutaj może być ci bardzo ciężko i ogólnie zajmuje od groma czasu. Ostatecznie możesz zrobić jeszcze Tomb of the exiles za które dostaniesz 2 soulstony :P

Jeśli nabiłbyś przynajmniej golda w 1v1 albo 3v3 to polecał bym wymieniać fasolki na soulstony można zbić na tym niezłą kasę i nie mieć problemów z soulstonami no chyba ze wolisz farmić fasolki by odblokować legenarne skille.

Co do reszty surówki to liczysz ze dostaniesz je z treasure pouch bo aktualnie nie jesteś w stanie inaczej ich farmić.

Jeśli chcesz szybko podbić do Balefula to z Asury (Sogun lament) bardzo często dropią Flower of lament. Następnie w Masts dropią Taikhan skiny do stage 4-6. W Nariu Foundry Orby do 6-10 staga.

Robiąc Daily Challenge, Infinity Tower, frakcyjne z moonwater, pvp 1v1 3v3 i dungi które poleciłem, zrobisz limit 40 daily dziennie. Tak nie mając premki masz limit daily. Jeśli masz nadmiar wolnego czasu możesz po tym trainie zakąsić zupkę z premią do hm expa i iść na piczki na celestian. Grind expa i piczek w jednym.

Ooo! z wielką chęcią się odezwę jak wrócę do domu gdy coś będzie jeszcze niejasnego. Dzięki! Właśnie też to zauważyłem w szczególności w mushin tower na tym poziomie, wcześniej trzeba było się pomęczyć a teraz lecisz jak burza choć im wyżej to jest już ciężej :) Fajnie, że dają tak nadrobić osobom powracającym/nowym.

@Kamion łaaa a właśnie odpisywałem na komentarz Iskry. WOW! moje uznanie, aż sobie to wydrukuje hahaha świetne! Krata piwa dla Ciebie za chęci. Właśnie moim problemem było 'co by tu dokładnie' żeby nie tracić czasu na pierdoły tylko maksymalnie skupić się na rozwoju i dogonieniu tego progu ~1k AP :D domyślam się, że chwilę to potrwa ale gdyby nie przymusowa przerwa to zupełnie od BnSa bym nie odchodził. Niech ten post posłuży również nowym/powracającym - czerpać ile wlezie :) Pozdrawiam!

Kamionek jak zawsze pięknie rozpiszę się :)

BTW wbicie 1k AP zajmuje ok 3 miechów tak od zera. Dogonić idzie szybko do 800 AP czy nawet 850, potem ciężej, zależy jak będą dropić legendki. Co do legendarnych akcesori, najbardziej opłacalne to necklace i belt , ewentualnie ring jak uzbierasz 200 zakhan claw-ów (pamiętaj że min bid na legendarki to jest 100 g).

Panowie sprawa wygląda tak, wróciłem prawie po rocznej przerwie do BnS'a. Aktualnie zrobiłem sobie Summonera na Windreście - już a raczej dopiero HM7lvl po tygodniu gry i teraz pytanie na czym się skupić aby 'najszybciej' nadgonić ludzi z lvl. Mam tu na myśli dayily w Silverfrost/tower of infinity a może zadania w Celestian Basin lub całkowicie co innego? Cholera trochę tego jest do wyboru 'dziennie'. Bardzo bym prosił o sprecyzowanie działań.

Ps. Co do gearu - full pinacle, soulshieldy z asury i broń True Ivorymoon Staff - stage 10(w sumie tu rodzi się pytanie jak najszybciej ją ulepszyć)

Screenshot_170630_000 (2).jpg