Nowy gracz szuka gildii lub osób do gry

Hej!

Długo zastanawiałem nad kupnem tej gry ale w końcu się zdecydowałem no i generalnie jestem zielony jeżeli chodzi o Albion. Wiem tyle co udało mi się obejrzeć albo wyczytać w internecie. Tak więc jak w temacie, szukam ludzi, którzy byliby chętni pograć razem albo przygarnąć mnie pod swoje skrzydła :D W mmo gram już w sumie od 12-13 lat także coś tam wiem. :)

Chętnie się przyłącze .

Jeśli nie macie 6h minimum dziennie na grę i tableta to nie polecam ta gra to wasza druga praca, w której to musicie mieć na tablecie zainstalowanego Discorda i ciągły dostęp do neta w razie jak wyniknie konflikt to musicie być w stanie jak najszybciej zareagować. Jeśli nie będziecie brać udziału w obronie to was każda szanowana Gildia wywali i już sobie nie pozbieracie surowców t6 bo będziecie zabijani, sami w tej chwili ze sprzymierzeńcami ustalamy taktykę. Powiem wam tak casuale będą mieli dużą lipę bo na czerwonych/czarnych strefach bo tam będą latały Gildyjne party a jeśli one nie dadzą rady to będą wołać ludzi z Ally, i w tedy te strefy zamieniają się w pola bitew. TYLKO NAJSILNIEJSI TO PRZETRWAJĄ.

Jeśli nie macie 6h minimum dziennie na grę i tableta to nie polecam ta gra to wasza druga praca, w której to musicie mieć na tablecie zainstalowanego Discorda i ciągły dostęp do neta w razie jak wyniknie konflikt to musicie być w stanie jak najszybciej zareagować. Jeśli nie będziecie brać udziału w obronie to was każda szanowana Gildia wywali i już sobie nie pozbieracie surowców t6 bo będziecie zabijani, sami w tej chwili ze sprzymierzeńcami ustalamy taktykę. Powiem wam tak casuale będą mieli dużą lipę bo na czerwonych/czarnych strefach bo tam będą latały Gildyjne party a jeśli one nie dadzą rady to będą wołać ludzi z Ally, i w tedy te strefy zamieniają się w pola bitew. TYLKO NAJSILNIEJSI TO PRZETRWAJĄ.

Kolejny mądry, który myśli, że to Tibia... Nie mam już sił się wypowiadać, ale mogę powiedzieć, że piszesz kompletne głupoty kolego.

Jeśli nie macie 6h minimum dziennie na grę i tableta to nie polecam ta gra to wasza druga praca, w której to musicie mieć na tablecie zainstalowanego Discorda i ciągły dostęp do neta w razie jak wyniknie konflikt to musicie być w stanie jak najszybciej zareagować. Jeśli nie będziecie brać udziału w obronie to was każda szanowana Gildia wywali i już sobie nie pozbieracie surowców t6 bo będziecie zabijani, sami w tej chwili ze sprzymierzeńcami ustalamy taktykę. Powiem wam tak casuale będą mieli dużą lipę bo na czerwonych/czarnych strefach bo tam będą latały Gildyjne party a jeśli one nie dadzą rady to będą wołać ludzi z Ally, i w tedy te strefy zamieniają się w pola bitew. TYLKO NAJSILNIEJSI TO PRZETRWAJĄ.

Typie czytając twoje wszystkie komentarze myśle że jesteś niedoj.....

Haha polecam się zapoznać z tym tematem a potem z wieloma innymi

https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/55887-Pierwsze-kroki-gildii-po-premierze/?pageNo=1

I tym

https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/56106-New-Players-1-Rule-Don-t-Fly-what-you-Cant-Afford-to-Lose/?postID=551231#post551231

Tak już teraz powstają Gildie które będą walczyć o dominację na serwerze więc takie casualowskie Gildie będą mieć problem z farmieniem surowców T6 bo Gildii walczących o dominację będzie więcej niż casualowych. Bo takie Gildie szybko odpadną ze względu na ciągłe PK.

Olewając człowieka wyżej ekhem.. Pomyleniec napisz mi na pm jaki pakiet kupiłeś itd to się dogadamy bardziej szczegółowo odnośnie wspólnej gry :)

Jeśli nie macie 6h minimum dziennie na grę i tableta to nie polecam ta gra to wasza druga praca, w której to musicie mieć na tablecie zainstalowanego Discorda i ciągły dostęp do neta w razie jak wyniknie konflikt to musicie być w stanie jak najszybciej zareagować. Jeśli nie będziecie brać udziału w obronie to was każda szanowana Gildia wywali i już sobie nie pozbieracie surowców t6 bo będziecie zabijani, sami w tej chwili ze sprzymierzeńcami ustalamy taktykę. Powiem wam tak casuale będą mieli dużą lipę bo na czerwonych/czarnych strefach bo tam będą latały Gildyjne party a jeśli one nie dadzą rady to będą wołać ludzi z Ally, i w tedy te strefy zamieniają się w pola bitew. TYLKO NAJSILNIEJSI TO PRZETRWAJĄ.

Powiem tak: Iks oraz De.

Milion razy pierdzielenie tych samych farmazonów pomijając, że autor tematu nie prosił o rady, opis, a szukał graczy.

Jeśli nie macie 6h minimum dziennie na grę i tableta to nie polecam ta gra to wasza druga praca, w której to musicie mieć na tablecie zainstalowanego Discorda i ciągły dostęp do neta w razie jak wyniknie konflikt to musicie być w stanie jak najszybciej zareagować. Jeśli nie będziecie brać udziału w obronie to was każda szanowana Gildia wywali i już sobie nie pozbieracie surowców t6 bo będziecie zabijani, sami w tej chwili ze sprzymierzeńcami ustalamy taktykę. Powiem wam tak casuale będą mieli dużą lipę bo na czerwonych/czarnych strefach bo tam będą latały Gildyjne party a jeśli one nie dadzą rady to będą wołać ludzi z Ally, i w tedy te strefy zamieniają się w pola bitew. TYLKO NAJSILNIEJSI TO PRZETRWAJĄ.

chcialem to jakos skomentowac ale pisalem pisalem i nie dalem rady debil po prostu debil w polskich gildiach nie ma takiej spiny jak on wypisuje takie ally nie istnieje

Bo nas nie ma w Polskiej Gildii Jesteśmy z między narodowej Angielsko Języcznej od godziny 6 rano do 15 będzie nas 40-50 osób, co ty myślisz że my zdradzamy Plany na grę jak reszta Polskich frajerów Każda Polska Gildia Przed nami Padnie. Najpierw zapolujemy na Gentelamnów potem poleci reszta a wiadomo wy nie potraficie się zebrać. Bo przyjmujecie każdego casualowskiego śmiecia i ile z was będzie walczyć 10-20 nas w godzinach 18-06 będzie Ponad 100 graczy PvP nasi będą chodzić w grupkach po 10 osób my będziemy wszędzie i każdego samotnego ubijemy.

Do zobaczenia 28 lipca wtedy rozpętamy Piekło!!!!

nie wiem co on bierze ale musi byc mocne :D btw do tematu tez mam zamiar spróbować pograć wiec się piszę pisz jak co na pw

Jeśli nadal ktoś szuka casual'owego gracza proszę o kontakt :D Również jestem kompletnie zielony i razem z innymi niedoświadczonymi graczami byłbym chętny pograć ;) Oczywiście posiadam ts3 i trochę wolnego czasu.

Sprawdź pm :)

Wszedłem dziś na stronkę albiona żeby sprawdzić, czy moje konto nadal funkcjonuje, i troszkę się rozczarowałem. Fakt faktem konto nadal działa, ale wyczytałem na stronie coś, o czym na mmorpg.org.pl chyba nikt nie pisał, a mianowicie chodzi mi o to, że gra startuje w trzech turach, dziś (17.07) do gry wejdą tylko te osoby które kupiły najdroższy pakiet, jutro osoby z pakietem "Epic", a w środę dopiero zaczną gracze "Veteran". Trochę szkoda, ale cóż i tak sprawdzę sobie co zmienili od czasów bety.

No.. generalnie to taka informacja była zamieszczona od jakiegoś czasu. Zresztą zazwyczaj tak jest, że gdy oferują różne pakiety to będą one miały mniejszy lub większy headstart od tego tańszego. Jak coś Rasun to zapraszam do wspólnej gry :)

Chętnie z wami pogram. Dajcie namair na ts-a albo discorda.

PM :)

Mogę się podpiąć, od jutra zaczynam grać, jak otworzą dla epic founderów.

Tez zapraszam na pm w takim razie :)

Też jestem totalnie nowym graczem w świecie Albion i chętnie z wami pogram, jeżeli macie jeszcze jakieś miejsce :-)