Battlerite Lite

Elo ma ktoś do oddania Battlerite Lite? Mojemu koledze się spodobała ta gierka, ale dzisiaj się kończy darmowy weekend a ja nie mam kluczyka dla niego ;( mogę grać jakieś syf skiny w cs'ie za 2euro +- :)

Poszedł kodzik na priv.

Z chęcią także przygarnę kodzik dla siebie :)

Kurcze fajna gierka, sam chętnie przyjmę kluczyk gdyby ktoś miałby i chciałby się podzielić bo niestety po wakacyjnej promocji portfel troche schudł :P

Na reddicie jest dużo konkursów na te kluczyki :)

Jeżeli ktoś ma na zbyciu kluczyk i zechciałby oddać, bym był wdzięczny do końca świata i jeszcze jeden dzień :D

Również bym przygarnął póki co poszperam w necie, jeżeli będzie możliwość to się odwdzięczę.

Ktoś jeszcze poszukuje tych kluczy? Właśnie zobaczyłem, że dostałem dwa kluczyki.

Ja z chęcią bym przygarnął :)

@NGKBardzo bym prosił ^^

Jak ktoś potrzebuje kluczyk to piszcie na priv ;). Mam 2 wolne, kto pierwszy ten lepszy :D!

Piszcie też do mnie na priv mam 2 klucze na zbyciu

Kluczyków już brak.

ma ktoś 1 kluczyk na zbyciu? chętnie przyjmę

Mam dwa kluczyki - dwie pierwsze osoby jakby co priv

Jeżeli ktoś miałby jeszcze kluczyk to z miłą chęcią przygarnę. Z góry bardzo dziękuję :>

ma ktoś 1 kluczyk jeszcze na zbyciu? chętnie przyjmę

Jeśli ktoś jeszcze ma klucze, o bardzo potrzebowałbym 2 sztuki dla siebie i kolegi z akademika. Graliśmy 2 dni na free weekendzie kilka miesięcy temu ale F2P prędko się nie doczekamy.

Proszę o priv jeśli macie klucze.

NIEAKTUALNE, JUŻ MAM

http://www.getbetakeys.com/battlerite-early-access-beta-key/

Jak koledzy brali to jeszcze były :D

Posiada ktoś jeszcze jeden kluczyk? Chętnie przygarnę a na stronce od kolegi wyżej już nie ma.

Mam jeden do oddania, jak ktoś chce to PW. (Wyślę max. po 22:00)