Najpopularniejsze mmo na iOS/android

Tak jak wyżej napisałem szukam MMO na urządzenia mobilne nie jest to ważne czy to będzie strategia pokroju plemion bądź jakieś MMORPG typu Mu origin ważne jest żeby gra miała dużą populację jeśli to będzie MMORPG fajnie by było jakby gra miała nacisk na party bądź jeśli to będzie gra typu plemiona fajnie by było jakby miała nacisk na sojusze i w sumie to chyba tyle

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje

Takich typowych MMO to nie znam, ale polece pare tytulow w ktore sam pogrywam. Seven Knights, po prostu trzeba chociaz sprobowac w to zagrac. Bardzo latwo zdobywa sie postacie, nie ma pay2win, no i przyjennie sie pogrywa jak sie nie ma nic innego do roboty. DBZ: Dokkan Battle ma ogromna populacje, po samym reddicie mozna to dostrzec(Tylko trzeba pare resetow kont porobic dla fajnych postaci na start). Orbit Legends. Mabinogi Duel, moze nie mmo ale tez polecam.

Dziękuje za odpowiedź, już pobieram seven knights ☺️

Jeśli szukasz MMORPG, to Celtic Heroes. Gra bez znienawidzonego "autopilota" który wykonuje za nas wszystkie zadania ,ze świetną grafiką , questami i otwartym światem. Polecam.

Lineage2 Revolution

Lineage2 Revolution to zdecydowanie nie moja bajka, ale dziękuje za propozycje, a Celtic Heroes zaraz sprawdzę również dziękuję za propozycje :)

Jeśli szukasz MMORPG, to Celtic Heroes. Gra bez znienawidzonego "autopilota" który wykonuje za nas wszystkie zadania ,ze świetną grafiką , questami i otwartym światem. Polecam.

Czy ja wiem, ja naprzyklad lubie gry z tym hejtowanym autopilotem. Podobaja mi sie gry w stylu manager i wlasnie te gry z autopilotem za takie uwazam, za rpg manager. Wiekszosc rzeczy moza jest zautomatyzowana, ale nie widzi mi sie grindowac czy grac w jakies gry action na telefonie, bo grind itp to tylko dodatek. Liczy sie to jak zarzadzasz swoim kontem, postaciami i liczbami. Uwazam, ze wiekszosc osob ma zle podejscie do takich gier, ale co poradzic ;s

O gustach i guscikacj się nie dyskutuje, ja na przykład nie przepadam ale też nie przeszkadza mi jakoś znacznie, ważny jest klimat i grywalność :P

Summoners War: Sky Arena to chyba jedna z najpopularniejszych gier na komórki (na pewno najpopularniejsza w tym momencie na twichu) . Gram w nią od pól roku i nawet polecam. Jest sporo graczy f2p, ale nie da się ukryć ,że ta gra to istny wyciągacz pieniędzy.

Jakby ktoś jeszcze miął jakieś propozycje co do tytułów które jeszcze nie zostały wymienione a są ciekawe to bardzo proszę :)

Jakby ktoś jeszcze miął jakieś propozycje co do tytułów które jeszcze nie zostały wymienione a są ciekawe to bardzo proszę  

Summoners War - jedno z lepszych + populacja gry jest ogromna ;)

Ragnarok Online

Crusaders

Summoner War

Final Fantasy Brave

Walking Dead Road to Survival

Mu Orgin

HIT

Pocket Maple Story

Sword Art Online

Coś jak pseudo plemiona

The Godfather

ZGirl , BattleShip War Girl , Last Cty Zombie Girl = wszystkie 3 produkcje to identyczna mechanika różnią się ,,klimatem'' i dziewczynkami

Ogólnie jak dla mnie gry mmo są dość średniawe na komy , mogę polecić co wciągnęło mnie na bardzo długo :

Gumballs And Dungeon Maze

Kantai Colection

Puzzle & Dragon

Hit

Naprawdę dziękuje za tak wielki odzew i pomoc w poszukiwaniach :) a może zna ktoś jeszcze gierkę w która mógłbym pograć w kooperacji z kumplem

Tak jak wyżej napisałem szukam MMO na urządzenia mobilne nie jest to ważne czy to będzie strategia pokroju plemion bądź jakieś MMORPG typu Mu origin ważne jest żeby gra miała dużą populację jeśli to będzie MMORPG fajnie by było jakby gra miała nacisk na party bądź jeśli to będzie gra typu plemiona fajnie by było jakby miała nacisk na sojusze i w sumie to chyba tyle

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje