Slayer kilka słów

Jako, że sam level szybko się wbija, a sorcerer jest nudny i trochę pedalsko wygląda castanic. Zmieniłem postać na slayere i gra nim się fajnie i trochę trudniej.

Chodzi przede wszystkim o maksymalny level, chciałbym wiedzieć co mnie czeka tą klasą czy będę miał dobry, porządny dps, bo na 40lvl to trochę słabo jest. A może nie umiem nim grać.

Wybrałem też inną rasę, jest nią aman. Ci dopiero porządnie wyglądają, nawet jeśli pół klaty ma osłonięte, to nie to samo co castanic, czy też elf. XD

Cytując 99% społeczności tery "slayer in 2017?", jest to aktualnie jedna z najsłabszych klas w terze, jego tier jako dps to E, niżej jest tylko gunner.

To zależy gdzie grasz jak eu to nie będzie problemu bo ta klasa jest zależna od pingu i tak jak kolega wyżej powiedział ma słabego dpsa ja bym poczekał na 14 sierpnia bo wtedy wchodzi male brawler to jest jedna z mocniejszych klass bo narazie jest genderlock i może być tylko female tą klasą. A co do gunera to dostanie buffa bo w tym samym patchu eliny dostają gunera.

Nie doszedłem do endgame'u, a slayera mam dopiero 2 dzień, więc jeszcze mogę zmienić postać i nic nie stracę. Dzisiaj już raczej nie będę grał, więc mogę przemyśleć sprawę i ewentualnie zrobić nową postać, bo szczerze brawler nie podoba mi się jego broń, też nie chcę grać elin, bo bym reapera sobie zrobił.

Może po prostu zrobię lancera albo jakiegoś healera. Dawno nie miałem takiego dylematu z klasą, zazwyczaj mam problem z wyborem rasy.

@radekplugPamiętaj, że owe patche w tych dniach wchodzą na Korei, a u Nas dopiero z patchem zmieniającym enchanting lub nawet w późniejszym terminie niż on, czyli od 4 do 6 miesięcy.

@Lucyfer666Niestety w tej grze race i gender locki są codziennością, ale aktualnie najlepszymi dpsami są warrior, valkiria i archer, można by też dodać zerka pod slaying, ale to już dla naprawdę wprawionych graczy.

Co do tankowania brawler a lancer, to jest tylko parę różnić. Brawler jest dużo prostszy, a lancera bardziej lubią gracze ze względu na jego buffy.

Te gender locki nie są dużym problemem, nie przeszkadzają mi, oprócz reapera. I faktycznie jak oglądam lancera w akcji, fajnie wygląda, a do tego aman idealnie będzie pasować.

Tak więc jeszcze trochę poczytam, pooglądam filmik i faktycznie wybiorę lancera. Tak, lancera sobie robię, jaki będzie dps taki będzie.

Dziękuje za szybkie odpowiedzi.

@radekplugPamiętaj, że owe patche w tych dniach wchodzą na Korei, a u Nas dopiero z patchem zmieniającym enchanting lub nawet w późniejszym terminie niż on, czyli od 4 do 6 miesięcy.

 

@Lucyfer666Niestety w tej grze race i gender locki są codziennością, ale aktualnie najlepszymi dpsami są warrior, valkiria i archer, można by też dodać zerka pod slaying, ale to już dla naprawdę wprawionych graczy.

Co do tankowania brawler a lancer, to jest tylko parę różnić. Brawler jest dużo prostszy, a lancera bardziej lubią gracze ze względu na jego buffy.

Tylko nie wiem gdzie to widziałem ale ten patch ma wejść na raz na us i korea ten z 14 sierpnia.

@radekplug Przejechałem całego reddita, głowną stronę US i forum, żadnej informacji na ten temat nie było, a sam male human brawler nie ma jeszcze oficjalnej zapowiedzi, więc musiało Ci się coś przywidzieć lub źle to zrozumiałeś. Nigdy żaden patch nie wchodził równo na KR i wersji EU czy US.

slayer to fajny zespuł

pretty thrash

hej kolego nie rob tego bledu co ja, tez zrobilem slayera wpakowalem w niego duzo kasy i czasu aktualnie misery na +12 i sie totalnie zawiodlem na tej klasie. 260 critic faktora i ciagle za malo, czesty brak criticow i dobry dps przez 10 sekund tylko na wlaczonym ICB ale do tego potrzebujesz mystica w party. Jest bardzo slaba klasa pod dpsa jak zwykle zostawili go w tyle przykre. Sam jestem zmuszony zmienic klase. Ale nie wiem czy nie przerzuce sie na NA ze wzgledu na bardziej casualowy tryb gry na EU same zrobienie Misery jest dosc ciezka droga o VM moge pomazyc bez wydawania kasy w item shopa i sprzedawaniu Kostiumow.

@majks89Zrobienie misery ciężkie? Pakowanie kasy w IS by zrobić VM? Misery robisz nie dłużej niż tydzień, a na samą broń z vm9 +15 możesz zarobić bez najmniejszego problemu w miesiąc/półtora zależnie od tego ile czasu poświęcasz na grę. Nie wprowadzaj ludzi w błąd i proszę Cię, wybierz w końcu, która dystrybucja Ci się podoba bo każdy twój post wyraża co innego.

Mieszkam w europie, więc gram wersję EU, nawet jeśli jest gorsza od tej NA.

Póki trwa maintenance, mystic albo priest potrafią robić dps czy robią jako czysty support healer?

@Lucyfer666Tak, to stuprocentowi healerzy, mają skille atakujące, ale to najwyżej do obrony na pvp czy zabawy na ghiligade.

@Lucyfer666Tak, to stuprocentowi healerzy, mają skille atakujące, ale to najwyżej do obrony na pvp czy zabawy na ghiligade.

Ale idzie nimi robić normalne misje, gdzie trzeba ubić moby?

@Lucyfer666Priest i mistyk do 65 poziomu ma bardzo duży bazowy dmg, więc czasami miałem wrażenie, że moby do questów clearuje szybciej niż dpsy. :)

@Lucyfer666Priest i mistyk do 65 poziomu ma bardzo duży bazowy dmg, więc czasami miałem wrażenie, że moby do questów clearuje szybciej niż dpsy. 

I bardzo dobrze, bo zrobiłem mistyka. Jakoś lepiej mi się przypasował niż priest.

Lucyfer dobry wybor mystic jest fajna postacia. Lisek Misery nie idzie zrobic w tydzien no chyba ze grasz na 3 Altach codziennie i robisz wszystkie VG ktore zzeraja czas oczywiscie z Tera Club na koncie na jedna czesc do +12 potrzebujesz kolo 3000 feedow no chyba ze masz takie szczescie w rng ze odrazu wchodzi na +12. Do tego dochodzi MWA oraz Spellbindy do rollowania ktore albo przerabiasz z tiera 10 albo tylko raz tygodniowo z weekly masz i MES ja wydalem 25k na rekawice i bron. Pewnie sam nie masz VM. VM maja top gildie w pvp i ludzie co graja po 10 godzin dziennie.

Mam ubrane 3 postacie ubrane w misery, to 3k feedstocków to miałeś na myśli raczej na cały set, bo nawet przy RNG itemy wbija się bardzo łatwo, dziennie robiąc wszystkie instancje nie licząc vshm na samych lakanach możesz zarobić do 12k nie licząc pieniędzy z VG i reputacji dzięki, której na spokojnie masz 2 wejścia na ghiligade. Mesy to czyste RNG, a VM oczywiście mam, bo jak się POTRAFI w coś grać to nie jest problemem to zdobyć. Do całości dochodzą eventy, które też dają sporo możliwości, ale trzeba CHCIEĆ I GRAĆ, a nie narzekać.

byc moze jestem debilem i nie radze sobie z ekonomia gry ale dla casuala nie jest latwo bez altow nic nie zdzialasz a kto ma dzis czas farmic na 3 postaciach wszystkie daily z tera club czas hardkorowego grindu w mmo sie skonczyly. Najgorsze jest ze ponownie musze zakladac nowa klase bo slayer jest mega slaby w tym patchu. Valkiria wbilem 65 ale nie za bardzo lubie ta klase teraz zastanawiam sie czy mainowac warriora albo sorca.

Mnie się nigdzie nie spieszy i w ponad miesiąc mogę zdobywać najlepszy set, czy też go podbijać. Ważne, żebym przy tym się dobrze bawił.

A już nie zmieniam postaci, mystic będzie mainem.

Jeszcze jedna sprawa przy okazji, co nie daje mi spokoju.

Czy wbijając level muszę robić story questy, bo wcześniej sorciem w ogóle ich nie robiłem tylko battlegroundy i zielone solo questy, a exp szedł jak szalony?