HOT - kupić czy poczekać?

Cześć.

Zastanawiam się nad kupnem HoT'a w związku z promocją na CD-Keys.com, ale pamiętam, że kiedyś czytałem, że kupując nowy dodatek prawdopodobnie dostaniemy też wszystko co wyszło wstecz. Rzeczywiście tak jest i warto poczekać czy nie ma co się pieprzyć i brać?

Tak, kupując dodatek masz dostęp do całej gry. Jednak jakbyś za długo myślał i przegapił discount, a później jednak chciał kupić. To mam do sprzedania konto praktycznie nie używane (prze zemnie) wcześniejszy właściciel wbił 80lvl. Ja jedynie starałem się wchodzić do gry jedynie po daily gifta. I tak po jakimś czasie uzbierało się tych giftów.

nie wiadomo kiedy nowy dodatek wyjdzie tu może być kwestia pół roku do roku albo 2 lat oni na razie mają z drugiego dodatku tylko te 10 screenów to jest taka preprepre afa biórkowo projektowa nawet jeszcze kodu nie zaczeli pisać. Dodatkowo jako powiem z kumplem prowadzę stronę wymiany kont mmo u płowa ofert co właśnie gw2 i dodatek do niej razem się śmiejemy że gw2 to taka pesudo waluta.

Tak, kupując dodatek masz dostęp do całej gry. Jednak jakbyś za długo myślał i przegapił discount, a później jednak chciał kupić. To mam do sprzedania konto praktycznie nie używane (prze zemnie) wcześniejszy właściciel wbił 80lvl. Ja jedynie starałem się wchodzić do gry jedynie po daily gifta. I tak po jakimś czasie uzbierało się tych giftów.

Konto mam, bo zabrałem bratu, który w GW i tak już nie klika a rozchodzi mi się właśnie o sam dodatek.

nie wiadomo kiedy nowy dodatek wyjdzie tu może być kwestia 5 roku do roku albo 2 lat oni na razie mają z drugiego dodatku tylko te 10 screenów to jest taka preprepre afa biórkowo projektowa nawet jeszcze kodu nie zaczeli pisać.

Właśnie o to mi chodziło, nie wiedziałem czy dodatek wyjdzie w najbliższej przyszłości i czy warto kupić już teraz HoT'a żeby mi ten czas umilił.

Konto mam, bo zabrałem bratu, który w GW i tak już nie klika a rozchodzi mi się właśnie o sam dodatek.

Właśnie o to mi chodziło, nie wiedziałem czy dodatek wyjdzie w najbliższej przyszłości i czy warto kupić już teraz HoT'a żeby mi ten czas umilił.

Ja bym brał dodatek bo tam masz nową klasę i dalszą część story a dodatkowo living world 3 wymaga dodatku większość harcorowych gildi też wymaga byś ten dodatek miał.

Oczywiście że bierz. Masz co najmniej pół roku na ogarnięcie nowego contentu, przed wyjściem drugiego dodatku. Jest masa rzeczy do zrobienia plus będziesz mógł zrobić sobie 2 postać na 80lv z Full ekwipunkiem dzięki boostowi.

Dodatek wyjdzie w ciagu 4 miesiecy. Mowili ze wyjdzie tak jak zwykly epizod living story, za tydzien wchodzi ostatnia czesc lsa a po niej dodatek. Drogie to to nie jest a bedziesz mial czas na ogarniecie gry i przygotowanie sie do dodatku, imo jak za pare dyszek bedziesz mial co robic przez 3-4 miechy to jest dobry deal.

Pewnie tak jak poprzedni. Może w końcu engi po użyciu kita będzie miał efekt legendarki na sobie :what:

Witam mam takie jedno pytanie dotyczące GW2 znalazłem na fabryce kluczy GW2 za 98 złoty wraz z dodatkiem czy jak zakupie czy świat jaki wybiorę jest istotny np gram na innym świecie niż np mój kolega czy będę musiał stworzyć odnowa postać żeby znim grać czy to jakoś inaczej funkcjonuje.2 pytanie jak wygląda system skili w GW2 czy tak samo jak w Archeage czy jest całkiem inny.3 pytanie ostatnie czy mogę stworzyć 2 postacie na tym samym koncie bo chcę z bratem grać a nie chce żeby mi psół moja postać

Witam mam takie jedno pytanie dotyczące GW2 znalazłem na fabryce kluczy GW2 za 98 złoty wraz z dodatkiem  czy jak zakupie czy  świat jaki wybiorę jest istotny np gram na innym świecie niż np mój kolega czy będę musiał stworzyć odnowa postać żeby znim grać czy to jakoś inaczej funkcjonuje.2 pytanie jak wygląda system skili w GW2 czy tak samo jak w Archeage czy jest całkiem inny.3 pytanie ostatnie czy mogę stworzyć 2 postacie na tym samym koncie bo chcę z bratem grać a nie chce żeby mi psół moja postać 

Jeśli wybierzesz inny server niż kolega będziesz mógł z nim wszystko robić oprócz rozgrywki wvw, możecie wtedy walczyc np przeciwko sobie(niestety nie widac nickow przeciwnikow). 2 Nie gralem w archeage nie wiem jak dzialaja tam skille. system skilli w gw2 jest podobny do wowa niestety masz tylko 10 slotow na skille . 3. tak mozesz stworzyc 5 na podstawowym koncie, na free account chyba 2

Po 2 latach nieobecności zakupiłem w piątek HoT w cdkeys.com za ok. 50zl. Dawno nie miałem tyle funu.

Jak ktoś się nadal zastanawia czy warto teraz brać, szczerze, brać i grać!

Następny dodatek może wyjść pod koniec roku albo na początku następnego, aktualna zawartość i tak starczy na długie miesiące.

Ja zdecydowanie bym poczekała na wyjście drugiego dodatku, sama właśnie na to czekam i nie kupuje Hota skoro za +/- rok będzie w pakiecie z drugim dodatkiem. (nie jest to potwierdzone, ale wszystkie znaki na niebie mówią o tym w 99%)

Wow.. Męczyć się parę miesięcy na f2p koncie bądź podstawce, bo za parę miesięcy dostaniemy drugi dodatek? Aż tak bardzo szkoda wydać te 100zł, żeby się nie męczyć? Przecież to jest totalny bezsens. ;d

Dokładnie, i co jak wszyscy będą się jarać i biegać po mapkach z nowego dodatku, to ty jak debil razem z graczami f2p będziesz biegał po przestarzałym HoT'cie xD ? Nawet jeżeli zajmiesz się najnowszym kontentem to braki będą o sobie dawały znać ;)

Ja jedynie moge złożyć kondolencje ludziom ktorzy grają end game na f2p, przeciez to musi byc straszne. Z tak wieloma ograniczeniami nie pobieralbym bym gry dla czegos wiecej niz ogarniecie jej na szybko.

Ja zdecydowanie bym poczekała na wyjście drugiego dodatku, sama właśnie na to czekam i nie kupuje Hota skoro za +/- rok będzie w pakiecie z drugim dodatkiem. (nie jest to potwierdzone, ale wszystkie znaki na niebie mówią o tym w 99%)

Tylko, że HoT będzie wtedy martwy XD. Jedyna mapa która jako tako będzie żyć to dragon's stand bo kolekcja na legy armor. A, no i wraz z przejściem HoTa na f2p (o ile się tak stanie) i tak nie masz dostępu do mapek z LS3 raz story z nim związane (chyba, że grałaś podczas ich premiery, to tak (jeśli będą w f2p)), oraz ich nie kupisz za golda, bo f2p nie ma opcji kupienia gemow za golda. Gra kosztuje obecnie okolo 50 zl na promocji ktore sa w zasadzie co chwile, a gry na kilka miesiecy jest. Nie wiem jaką trzeba być cebulą by aż tak szczędzić.

Polecam kupić dodatek. Na samy F2p nie ma takiej zabawy, zwłaszcza, ze większosc grających posiada dodatek. A jeszcze nie wiadomo kiedy wyjdzie kolejny dodatek do GW2, a gra warta ogrania.

Panowie spokojnie, nie mam konta f2p tylko legacy bo ja GW2 miałam kupiony pre-order ;)

Właśnie o to chodzi, że jak się poczeka i te według was "biedaki" będą gonić na contencie hota to lepiej bo będą tam ludzie. Po wyjściu drugiego dodatku pewnie wszyscy normalnie by zapomnieli o hotowych mapach. Wystarczy trochę pomyśleć, nie jest to trudne :)

Poza tym kto tu w ogóle mówi, że hot będzie dla f2p? Nie, będzie w pakiecie z drugim dodatkiem. Wole zapłacić raz 100 zł za oba dodatki niż 150 (bo 100 zł drugi dodatek + 50 hot). Nie jestem cebulakiem, po prostu dla mnie GW2 jest przeciętny i liczę na spore zmiany wraz z drugim dodatkiem. Jeśli ich nie będzie to pewnie i tak nie zdecyduje się na zakup.

Ja zdecydowanie bym poczekała na wyjście drugiego dodatku, sama właśnie na to czekam i nie kupuje Hota skoro za +/- rok będzie w pakiecie z drugim dodatkiem. (nie jest to potwierdzone, ale wszystkie znaki na niebie mówią o tym w 99%)

tylko że jak zaczekasz na nowy dodatek to nie dostaniesz w tym dodatku podstawki i tego poprzedniego dodatku tylko najnowszy

Ostatnio były takie promocje na HOTA, że te 50 zł to na prawdę pikuś zwłaszcza, że dodatek fabularnie jest całkiem okey i jest co robić w nim. A do czasu jak wyjdzie nowy dodatek warto poznać tą grę, mechanikę. Ja kupiłem hota ponad miesiąc temu za 70 zł i dopiero wczoraj skończyłem wątek fabularny...ledwo zacząłem living story 3 a nawet nie mam porobionych achiwmentów z HOT'a nie to, że się opierdzielałem po prostu robienie mapek HOT a w międzyczasie jakiś fraktal itp i trochę czasu zapełnia.

Barosz a ile czasu zajeło ci zwykłe zwiedzania krainy pod wodą i górską krainę