HOT - kupić czy poczekać?

Całkiem dobrze. I widzicie, jednak dobrze mówiłam żeby poczekać ;) Ma się jednak ten dar przewidywania przyszłości.

Ja PoF i tak od razu nie kupię, bo na razie czekam na więcej szczegółów. System mountów musi być sensowny tak jak i reszta PvE contentu. Akurat mnie się nigdzie nie śpieszy, jak dla mnie GW2 nadal ma zbyt dużo wad aby się nim hypować.

Jedno jest pewne, promocji na HOT już nie znajdziecie przed 22.09, bo wrzucili pakiet 2 dodatków za 50 euro( przynajmniej na stronie gw2) podchodziłem do Gw2 z 4 razy, ale zawsze mnie coś odrzucało z czego duże znaczenie miało brak mountów, teraz została mi tylko 1 klasa i jedna rasa która nie grałem + hype na nowy dodatek. Teraz albo nigdy :D I 2x mi zablokowali konto, za kupienie klucza z g2a( revenant 80lvl z boosta i tak został) :P Więc teraz tylko oficjalna stronka została ale 50 euro to jednak troche zaboli.

Jak raz zablokowali Ci konto za kupno z g2a to po co kupowałeś drugi? AN jest pod tym względem dość mocno wyczulone :)

Jedno jest pewne, promocji na HOT już nie znajdziecie przed 22.09, bo wrzucili pakiet 2 dodatków za 50 euro( przynajmniej na stronie gw2)  podchodziłem do Gw2 z 4 razy, ale zawsze mnie coś odrzucało z czego duże znaczenie miało brak mountów, teraz została mi tylko 1 klasa i jedna rasa która nie grałem + hype na nowy dodatek. Teraz albo nigdy  I 2x mi zablokowali konto, za kupienie klucza z g2a( revenant 80lvl z boosta i tak został)  Więc teraz tylko oficjalna stronka została ale 50 euro to jednak troche zaboli.

Ja czekam, aż pojawi się na Fabryce Kluczy, która to wg https://www.guildwars2.com/en/retailers/#Poland-digital jest zatwierdzonym sprzedawcą kluczy GW 2. Kupowałem tam HoT oraz paczkę Gemów i nigdy nie miałem problemów.

Jak raz zablokowali Ci konto za kupno z g2a to po co kupowałeś drugi? AN jest pod tym względem dość mocno wyczulone 

Nie kupowałem drugi raz, koleś mi wysłał drugi klucz i po drugim banie chciał już 3 raz i przez 1,5 tygodnia się męczyłem z głupim supportem g2a, bo mi nie chcieli kasy oddać, bo" sprzedawca mi wyslał nowy klucz" nie docierało do nich, że wyśle mi i 500x i tak każdy zbanują, dopiero jak maila od supportu Gw2 im wyslałem, jak napisali, że wszystkie klucze tego sprzedawcy zostaną zablokowane to oddali kase.

@up ja niestety aktualnie Hot-a nie mam, więc wole kupić 2 w 1, a nie wiadomo kiedy to będzie dostępne u oficjalnych sprzedawcych zatwierdzonych przez gw2

https://www.guildwars2.com/en/retailers/#Poland-physical

Tutaj można sprawdzić jak ktoś by nie wiedział.

Ach rozumiem, dzięki za sprostowanie. ;)

Pisali na reddicie, że w ciągu najbliższych tygodni.. Ale nie podali dokładnych dat. Równie dobrze możemy otrzymać dwa tygodnie przed wyjściem PoFa albo wcześniej/później.

Całkiem dobrze. I widzicie, jednak dobrze mówiłam żeby poczekać  Ma się jednak ten dar przewidywania przyszłości.

 

Ja PoF i tak od razu nie kupię, bo na razie czekam na więcej szczegółów. System mountów musi być sensowny tak jak i reszta PvE contentu. Akurat mnie się nigdzie nie śpieszy, jak dla mnie GW2 nadal ma zbyt dużo wad aby się nim hypować.

HoTa przecież też do tej pory nie kupiłeś, bo liczyłeś, że dostaniesz go razem z kupieniem nowego dodatku albo pożal się boże dostaną go wszyscy bo będzie f2p.. Znając życie PoFa nie kupisz, a mimo to dalej będziesz się wypowiadał o GW2 i o tym jak to Ci wiele rzeczy nie pasuje. ;P

Sporo ludzi pewnie jest rozczarowanych i się po prostu przeliczyli

W przypadku HoT w dniu premiery w Empiku były wydania z fajnym kubeczkiem w komplecie i żałowałem, że kupiłem wcześniej przez net wcale nie taniej. Chyba tym razem będę cierpliwy.

Btw, gdzie teraz można najtaniej kupić HOt-a? Bo może bym oddzielnie kupił, na cd-keys jest za 67zł:

http://www.cdkeys.com/pc/games/guild-wars-2-heart-of-thorns-pc-cd-key

czy cd-keys to oficjalny detalista ?

Dobra już wiem, to ja podziękuje, nie mam zamiaru trzeci raz dostać bana za klucz nie od oficjalnego sprzedawcy.

Bez tytułu.jpg

Klucze do gier MMORPG najlepiej kupować od oficjalnych retailersów bądź z ich stron głównych.

Klucze do gier MMORPG najlepiej kupować od oficjalnych retailersów bądź z ich stron głównych.

No tak, szukam oficjalnych ,tam na stronie gw2 jak wybrałem United States to jest oficjalnie u DLGamer za 23$ , liczyłem, że ceny będą bliżej 15$ :( Chyba nigdzie taniej nie ma.

A nie, takiego wała, ty;lko dla US jest za 23, dla EU za 24 euro

Dobra nvm, z fabryki kluczy za 100zł trzeba brać i tyle, a potem można dokupić za 30euro PoF; albo za 50Euro 2in1 z shopu gw2, wyjdzie najwyżej różnica 10zł.

No ja osobiście pre-orderowałam HoT na stronie Areny, tak samo zresztą mam zamiar zrobić z PoFem. ;d

Nie wiem jak kupiłem na g2a i już kolejny miesiąc bez problemu gram.

Gratuluję... Szczęścia, że Twój klucz był faktycznie legalny a nie z jakiejś kradzieży czy kupny za lewe kraty. ;d

Szczerze GW2 chyba jest jedynym MMORPG gdzie takie problemy są z tymi kluczami. Klucz do ESO kupowałam przez Allegro i zero problemów, do WoWa tez przecież zawsze kupowało się klucze przez strony trzecie i zero problemów. Dziwna rzecz.

Na Allegro HoT jest za 60 zł i to jest cena którą skłaniałabym się za niego zapłacić, no ale ArenaNet oczywiście ma wiecznie jakieś problemy z tymi swoimi kluczami, lol. To nawet HiRez ma wywalone na to, że wszyscy kupują gemy przez ruble ruskie i zarabiają na nich nawet mniej niż 40% ich normalnej wartości xD ArenaNet plox, ogarnij się już wreszcie bo mnie momentami załamujesz bardziej niż Zenimax!

@RandomPokemon no sorry, ale raz ArenaNet mnie już wyru** na podstawkę GW2 (żegnajcie moje 170 zł [*]) i więcej się już nie dam, przykro mi. Jak chcą jakąś laseczkę do ciśnięcia w dupkę bez przerwy to polecam im kluby nocne, a nie bawienie się w wydawanie dodatków do gry ;)

Kiedy ktoś mówi, że firma go załamuje, bo dba o to, by klucze pochodziły z legalnych źródeł powoduje, że myślę o popełnieniu morderstwa :|

@Hasira i wydaje mi się, że to jedyna rzecz/osoba która to zrobiła ale mniejsza :| W sumie wciąż nie rozumiem tego bólu d*py, bo inaczej się nie da tego nazwać, taka prawda. Jestem ciekawa czy każdemu innemu tytulowi też tak trujesz, bo hurr durr dodatki... A nie, pewnie dlatego że AN olewa dungi ale inne aspekty gry już nie :( Czemu ja próbuje prowadzić dyskusje z osobą, która powiedziała że WB odeszły do lamusa wgl xD

Hasira jest jeszcze młoda, nieogarnięta i świata nie rozumie. To nie jest głupi ból 4 literek o tanie klucze, tylko kradzież. Niech ona sama spróbuje zawinąć komuś karę, a następnie kupić nią gemy w swoim ukochanym SMITE. Założę się, że jeśli właściciel karty zgłosi kradzież, po czym wystąpi o chargeback nieautoryzowanych transakcji, to nasza "kochana" Hasira długo nie nacieszy się kontem...

Dlatego też g2a to loteria i dosłownie jest tam mnóstwo nielegalnie zdobytych kluczy. Osobiście kiedyś kupiłem tam keya do Malwarebyte's Antimalware. Klucz został zablokowany po ponad miesiącu. Całe szczęście, że to tylko 3+ zeta w plecy :D

Ja kupilem HoT'a na cdkeys.com i dostałem obrazek z kodem który wyglądał jakby ktoś zrobił zdjęcie kodu z wersji pudełkowej.

Tak czy inaczej, mniej niż 50zł i działa bez żadnego problemu już kilka tygodni.

Szczerze GW2 chyba jest jedynym MMORPG gdzie takie problemy są z tymi kluczami. Klucz do ESO kupowałam przez Allegro i zero problemów, do WoWa tez przecież zawsze kupowało się klucze przez strony trzecie i zero problemów. Dziwna rzecz.

 

Na Allegro HoT jest za 60 zł i to jest cena którą skłaniałabym się za niego zapłacić, no ale ArenaNet oczywiście ma wiecznie jakieś problemy z tymi swoimi kluczami, lol. To nawet HiRez ma wywalone na to, że wszyscy kupują gemy przez ruble ruskie i zarabiają na nich nawet mniej niż 40% ich normalnej wartości xD ArenaNet plox, ogarnij się już wreszcie bo mnie momentami załamujesz bardziej niż Zenimax!

 

@RandomPokemon no sorry, ale raz ArenaNet mnie już wyru** na podstawkę GW2 (żegnajcie moje 170 zł [*]) i więcej się już nie dam, przykro mi. Jak chcą jakąś laseczkę do ciśnięcia w dupkę bez przerwy to polecam im kluby nocne, a nie bawienie się w wydawanie dodatków do gry  

Ohhhh, nieeee! Bo firma pilnuje, aby klucze pochodziły z legalne źródła. Cóż za brutale! Bo 60zł to mogę za tą grę zapłacić, ale z allegro! W dupsko mnie tylko ruchają! Dałam 170zł i muszę płacić za dodatki! Co to ma być? Bo w WoWie to na pewno nie ma abonamentu co miecha i płatnych dodatków co 2 lata! ArenaNet ch*je!

Nie wiem jak kupiłem na g2a i już kolejny miesiąc bez problemu gram. 

Ja dostałem bana po 1,5 miechu :D i tak miałem mega szczęście, że kase mi zwrocili po takim czasie, ale może tylko ja trafiłem na taki klucz z "fraudulent source"