Tera NA

Siemanko wszystkim mam zamiar właśnie dzisiaj przenieść się na Tere NA od EN masse,chciałbym się dowiedzieć od ludzi tam grających czy wybierając klasę mistyka jestem w stanie spokojnie czyścić kontent i nie być 5 kołem u wozu dla reszty drużyny z powodu pingu,i prawdopodobnych opóźnień lockowania targetu,jeśli znalazłby się ktoś kto ma doświadczenie w healowaniu priest/mystic na NA i mógłby się odezwać byłbym wdzięczny :).

z tego co slyszalem healerami mozna grac dosc komfortowo na NA tak wiec problemow nie powinienes miec jedyne czym powinienes sie martwic sa pustki na serwerach aktualnie europejska wersja gry ma wieksza populacje i to widac golym okiem.

naprawdę ma mniejszą?,zawsze wydawało mi się,że to właśnie na NA jest o wiele więcej osób. na EU widuje po 15 osób w highwatchu na Killianie,a mówisz ze na NA jest mniej no to trochę mnie przeraziłeś ;D

tak jak mowisz bylo ponad rok temu, tak wtedy NA miala ladna populacje praktycznie o kazdej poze bylo sporo ludzi. Teraz to szok ogolnie co oni nawyprawiali nie mam pojecia. Mam oba klienty ale NA rano jak i wieczorem wyglada tak samo nic sie nie dzieje. Moze inni wieloletni gracze ci powiedza dlaczego tak jest bo ja dam bylem w szoku.

Ja gram mysticiem, ale na EU, jednakże chyba gra się tak samo na oby wersjach gry.

Witaj,
Jeżeli już grałeś mistykiem to spokojnie wyczyścić każdą instancję, jeżeli nie to wystarczy poczytać poradniki, lub przejść się kilka razy i powinieneś podłapać, kiedy uciekać :) Osobiście wolę leczyć priestem. Fiery Escape + Backstep vs Teleport Jaunt jak dla mnie wygodniej mieć 2 przemieszczające skille, ale prawda jest taka, że jak powkładasz etchingi to możesz mieć teleport, co 3-4 sekundy, więc da się spokojnie przeżyć no i niektóre mechaniki można ominąć wybiegając/wbiegając, więc nie zawsze trzeba się teleportować no i jest jeszcze Corruption Ring, który jest w stanie uratować życie :D
Jak jeszcze nie wybrałeś serwera to zapraszam na Tempest Reach, znajdź Lost in Service, sprawdź nas, a może zostaniesz z nami na dłużej. :)

Znalazłem taki poradnik, nie wiem czy aktualny, ale sam z niego korzystałem.

https://www.essentialmana.com/mystic-guide-pve/

Siemanko wszystkim mam zamiar właśnie dzisiaj przenieść się na Tere NA od EN masse,chciałbym się dowiedzieć od ludzi tam grających czy wybierając klasę mistyka jestem w stanie spokojnie czyścić kontent i nie być 5 kołem u wozu dla reszty drużyny z powodu pingu,i prawdopodobnych opóźnień lockowania targetu,jeśli znalazłby się ktoś kto ma doświadczenie w healowaniu priest/mystic na NA i mógłby się odezwać byłbym wdzięczny :).