Nesill

Szukam gildii

14 odpowiedzi w tym temacie

Witam zakupiłem własnie gre TESO ze wszystkimi dodtkami oraz postacią 320 Sorcererem, teraz szukam gildii dzięki której będę mógł się dowiedzieć więcej o tej grze. Proszę o kontakt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Nesill napisał:

Witam zakupiłem własnie gre TESO ze wszystkimi dodtkami oraz postacią 320 Sorcererem, teraz szukam gildii dzięki której będę mógł się dowiedzieć więcej o tej grze. Proszę o kontakt.

SIemka odezwij się w grze @Athrevild. Coś uradzimy :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam kolegę powyżej i Jego gildię. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję to miłe aż się zawstydziłem, a co do gildii to tutaj pozwolę sobie na sprostowanie: ,,nie Jego gildię'', a naszą gildię, ja nie jestem ani Guild Masterem ani właścicielem, poza tym to sam w niej jesteś :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

E tam! Jakąś tam range masz i zawsze pomagasz :)

No i jest jeszcze Jędrzej - gość ZAWSZE odpisuje na pytania a nawet sety młodym craftuje :)

Ogólnie polecam gildie, można pogadać, dowiedzieć się sporo o grze, korzystać z banku gildyjnego, a w ramach promocji zostać ugryziony przez wampirkę - za friko ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, mrozny napisał:

E tam! Jakąś tam range masz i zawsze pomagasz :)

No i jest jeszcze Jędrzej - gość ZAWSZE odpisuje na pytania a nawet sety młodym craftuje :)

Ogólnie polecam gildie, można pogadać, dowiedzieć się sporo o grze, korzystać z banku gildyjnego, a w ramach promocji zostać ugryziony przez wampirkę - za friko ;)

No z tym guild bankiem to nie tak prędko, najpierw trzeba się pokazać z dobrej strony żeby do niego dostać prawa, a co o mojej rangi to jest ona najważniejszą zaraz po Guild Masterze :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam również zaczołem swoją przygode z teso + dlc narazie 6 lvl moge się do was odzywać? nick w grze Tarcza Szmato    xD bede tankiem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz :) W nicku widzę wpływ pewnego youtubera :) pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
38 minut temu, TwilightSpracle napisał:

witam również zaczołem swoją przygode z teso + dlc narazie 6 lvl moge się do was odzywać? nick w grze Tarcza Szmato    xD bede tankiem :P

Przyznam kolego, że nickiem to mi zaimponowałeś :D rzeczywiście z czymś z YT mi się to kojarzy ^^, a już wiem z czego zDvpy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szczerze to zapomnialem ze to text czlowieka wargi albo nawet nie widzialem xD kiedys widzialem takiego mema i zostalo mi to w głowie pomyślałem że to do tanka będzie pasować a i z jajem też jest :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja może napomnę, że może chodzi tu o Roja a nie człowieka Wargę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam również Gildię "USARIA". Kilka dni temu dołączyłem ze swoją połówką i nie narzekam na nudę, na wspólne oczyszczanie Lochów ze wszelakiego plugastwa zawsze znajdują się chętni.

Co 7 dni gryzę i zarażam wampiryzmem za darmo... Pod warunkiem że ktoś już nie czeka na swoją kolej... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta