Poszukiwania fajnego MMORPG

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: i5-2500, Gigabyte Radeon HD 6970
Cechy: Brak max. levela (nie koniecznie), p2w nie przeważa, gra na dużo godzin, nie przepadam za stylem azjatyckim ale mogę go zdzierżyć, wolałbym w miarę nowszy tytuł, jednorazowe kupno lub f2p.
Przypadły mi do gustu:
    * World of Warcraft (brak kasy na abonament + uczucie zacofania się w lore)
    * Tibia 
    * OldSchool RuneScape (kiedyś trochę grałem ale teraz odrzuca mnie sterowanie, grafika, pomieszanie z poplątaniem xD)

Nie przypadły mi do gustu:
    * Aion (Baaardzo nudny grind na końcu i brak questów przy max levelu)
    * Blade & Soul
    * LineAge II

Hej może Riders Of icarus.

Gra jest F2P (NX(premium) daje nam +20% exp i ułatwienia czyli teleporty za darmo i podreczna aukcja/storage. Ale można kupić to jak i potki na exp za walute gry Elluny(za dzienne questy i osiągnięcia)

Ładna grafika nie chińszczyzna, owszem weszła klasa Tricker (lolitka) ale jest jedynym koreańskim aspektem gry IMO.

Są Dungi, main story imo ciekawe. Craft fajny prosty.

Gra wyróżnia się walką w powietrzu i na lądzie na wierzchowcach które sami łapiemy w czasie gry.

Klas masz 7 znajdziesz klera, maga, assasina, tanka i inne.

Co do lvla gra ma max 60 ale o ile wiem po max lvlu dalej questy są jakieś :)

Jeżeli się zdecydujesz chętnie pomogę wytłumacz mechanikę gry jak i polece na dungi dla eq dla twojej postaci mój server Koroshimo EU a nick JannaBadlands (Dodanie do znajomych się nie wyświetla drugiej stronie więc odrazu pisz pw :) )

Guild wars 2 chyba posiada wszystkie wymienione przez Ciebie cechy. Brak azjatyckiego stylu, choć grafika jest dość specyficzna. Max level jest ale grze nie brakuje end game'u. Farmienie matsów na legendarki i zwiedzanie świata to zabawa na wiele godzin.

Mam na oku gry New World i Dauntless, póki co nie wyszły ale zapowiadają się bardzo dobrze. Aktualnie sobie gram w BDO na trialu, czy ta gra jest warta kupna? Póki co fajnie mi się gra, słyszałem że w pojedynke nie ma sensu w to grać.

Mam na oku gry New World i Dauntless, póki co nie wyszły ale zapowiadają się bardzo dobrze. Aktualnie sobie gram w BDO na trialu, czy ta gra jest warta kupna? Póki co fajnie mi się gra, słyszałem że w pojedynke nie ma sensu w to grać.

Jak najbardziej polecam BDO.

The Elder Scrolls Online.

Mam na oku gry New World i Dauntless, póki co nie wyszły ale zapowiadają się bardzo dobrze. Aktualnie sobie gram w BDO na trialu, czy ta gra jest warta kupna? Póki co fajnie mi się gra, słyszałem że w pojedynke nie ma sensu w to grać.

A gdzie takie brednie usłyszałeś? xD Bo właśnie jest na odwrót - ludzie najczesciej narzekają że grasz w tą grę sam xD. Jeśli to było jedynym powodem by nie kupować to kupuj :P

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: i5-2500, Gigabyte Radeon HD 6970
Cechy: Brak max. levela (nie koniecznie), p2w nie przeważa, gra na dużo godzin, nie przepadam za stylem azjatyckim ale mogę go zdzierżyć, wolałbym w miarę nowszy tytuł, jednorazowe kupno lub f2p.
Przypadły mi do gustu:
    * World of Warcraft (brak kasy na abonament + uczucie zacofania się w lore)
    * Tibia 
    * OldSchool RuneScape (kiedyś trochę grałem ale teraz odrzuca mnie sterowanie, grafika, pomieszanie z poplątaniem xD)

Nie przypadły mi do gustu:
    * Aion (Baaardzo nudny grind na końcu i brak questów przy max levelu)
    * Blade & Soul
    * LineAge II