Albion build dual sword

Uszanowanko, pomoże ktoś w doborze buildu pod duale do dungów i pvp ;p ?

Armor - do PvE Mercenary Jacket albo Hunter' Jacket

- do PvP Assasin's Jacket dla skilla Ambush

Helm - Mage Cowl - dodatkowy dps

Buty - Jakie chcesz, do pvp moga być Assasin's shoes dla skilla dodge pomagajacego uciekac z Aoe

To taki najproszty build.

Ogólnie najbezpieczniej isc w leathery, w clothach jestes za bardzo papierowy a w płycie poswiecasz za duzo dmg.

ok dzięki wielkie :D a co do butków mogę sobie zostawić heavy z shield charge ?

Jak najbardziej, bardzo przydatna jest ta szarza i w party i solo!

Ogólnie to na głownej stronie albiona jest cały character builder i sa buildy ludzi:

https://albiononline.com/en/characterbuilder/

Ok dzięki wielkie ;p A tak btw ty jesteś może w jakiejś sensownej gildi która rekrutuje ?

Ja bym w sumie polecał zrezygnować z dual swordów, fajnie wyglądają, ładne mają animacje, ale imo broadsword jest o wiele bardziej efektywny (dostał buffa przed realasem), a większość skilli się pokrywa.

Ja bym w sumie polecał zrezygnować z dual swordów, fajnie wyglądają, ładne mają animacje, ale imo broadsword jest o wiele bardziej efektywny (dostał buffa przed realasem), a większość skilli się pokrywa.

A to swoją drogą, tyle że jak chce grac DSami to niech gra, tez moga w kazdej chwili dostac buffa/reworka bo sa ewidetnie UP, tak samo jak daggery zresztą.

W sumie w każdej chwili mogę zmienić broń, a claymore jest teraz w miarę ok ?

Claymore jak najbardziej ok z tego co sie orientuje, do jakiegos solo / small scale pvp napewno, chociaz chyba nie jest taki OP jak był w niektorych betach. I też z leather armorem jest grany.

A może inaczej zapytam, jakie bronie są teraz rozchwytywane ?

W Albionie masz tyle broni i ich wariacji z różnymi setami pancerza, że głowa mała - i jednocześnie nie ma kilku uniwersalnie najlepszych buildów.

To wygląda w ten sposób, że jeden build będzie świetny do PvP w bardzo małej skali (Hellgate'y 2v2, Duele), ale już w trochę większej skali PvP nie będzie taki skuteczny. Inne buildy będą skuteczniejsze w walkach zerg vs zerg, a jeszcze inne będą najlepsze do gankowania. Do PvE będą jeszcze inne top bronie, inne dla solo PvE a inne dla grupowego PvE.

Ogólnie mimo tego co napisałem powyżej miecze są dość uniwersalne, a claymore jest fajną bronią do gankowania i smallscale pvp, broadsword jest od niego lepszy tam, gdzie mobilność ma mniejsze znaczenie.

Uszanowanko, pomoże ktoś w doborze buildu pod duale do dungów i pvp ;p ?