Riders Of Icarus[Koroshimo] Ktoś chętny zacząć?

Hej jeżeli ktoś by się skusił na tą grę chętnie pomogę zacząć :)

Służę radą i pomagam robić dungi na eq póki co w moich siłach są pierwsze 5 ale eq i lvl rośnie :)

Moje nicki, HuntingHealer i JannaBadlands(Aktualnie tu częściej gram)

Icarus to gra podobna do Rappelz (jej ładniejsza ulepszona wersja) max lvl to 60 aktualnie mamy 7 klas. (Berserk,Gurdian(tank),Assasin,Mag,Łucznik(tak to magiczna postać),Priest(Heal), i Trickster(Lolitka dps/buffer).

W grze łapiemy wierzchowce na których możemy walczyć (także w powietrzu) możemy je także zmienić jako miniaturki(kompanów) którzy bedą podążać za nami wspomagając nas w walce.

Wiadomość możecie mi napisać na pw lub wysłać pocztą w grze, aczkolwiek 1 poczte znajdziecie około 9 lvla w hakanas :P

Mam ts'a jak i gildię co której myśle że nie bedzie problemu cię dodać jeżeli wbijesz conajmniej 15 lvl(wtedy wiemy że bedziesz grać) na tym lvlu dam ci też kod na smoka ale gre wtedy musisz pobrać na steam.

20170724135020_1.jpg

Grałem w Rappelz dobre 8 lat, więc ciężko mi uwierzyć, że istnieje jego 'ulepszona' wersja. Czy te pety/mounty się w jakiś sposób lvluje? Czy mają swoje własne umiejętności? Czy gra jest grindownikiem? Co z systemem ulepszeń, jest tak wymagający jak w Rappelz, że jeden przedmiot robi się pół roku? Czy istnieje jakiś podział naszych zwierzaków, niż tylko chodzące i latające? Chętnie zacząłbym swoją przygodę w lepszym Rappelz, ale czy faktycznie takie coś istnieje? Jak mnie przekonasz, to znajdziesz kompana do gry na lata :D

Właśnie pobrałem grę, pograłem do 5 lvla na tym nowym servie, ale pustki na ów servie nie zachęca by brnąć w ten tytuł dalej, co do servera o którym piszesz, jak jest z populacją, widać nowych graczy? No i czy jestem w stanie coś osiągnąć, biorąc pod uwagę że 90% ludności servera to gracze z lvl cap.

nexon to zło nie dziękuje grałem na priv grałem od wydania z pól roku jeśli poznasz historie tego co oni tam zrobili hoho ale nic powodzonka gra była fajna chciałem znów pograć mam eq pety ger ale co by nie obiecali nie wracam dość napsuli

to podziękuję =3

@dfektions To że firma zj***ła bete nie znaczy że teraz icarus jest słaby jest bardzo rozbudowany wiec jeżeli nie miałeś okazji grac po datku który wszedł kilka dni temu to się prosze nie wypowiadaj.

Ale ogolnie dobiles do 60 czy ktorego tam poziomu, tak? Skoro mowisz ze nexon sie zrehabilitowal.

Witam, pograłam jakiś czas w tą grę na serwerze Koroshimo i nie mogę się zgodzić z użytkownikiem dfektions. Gra może nie jest super arcydziełem na miare wowa a wydawca ma opinię jaką ma ale grało mi sie nader przyjemnie. Po przeczytaniu niepochlebnych opinii i recenzji o Icarus byłam dosyć sceptycznie nastawiona do tego tytułu ale postanowiłam wypróbować i nie żałuję. W początkowych lokacjach, pod wejściami na instancje, w mieście natknęłam się na mnóstwo graczy z różnymi lvlami. Problemów ze znalezieniem pt, kupnem czegoś na marketplace nie ma problemu. Ze zbieraniem ellunów podobnie. Dobiłam około 25 lvl łucznikiem i polecam. Gdyby nie to, iż gram również w metina (co zajmuje stety niestety duzo czasu) razem z gildią a wktótce razem ze znajomym rozpoczynamy przygodę z BDO zagościłabym w Icarus na dłużej. Jeśli mi nie wyjdzie z BDO zgłoszę się do autora tematu.:)

Tak jak mówi Ayako gra ma bardzo fajne community które jest pomocne. Obecnie mam 40 ale jestem w gildi bez p2w i na 60 nie narzekają na nude :)

@dfektions To że firma zj***ła bete nie znaczy że teraz icarus jest słaby jest bardzo rozbudowany wiec jeżeli nie miałeś okazji grac po datku który wszedł kilka dni temu to się prosze nie wypowiadaj.

jak ja w to grałem to z pełnym contentem na priv wiem co pisałem więc jeśli ktoś chcę grać niech gra gdyby nie wydawca co widzi tylko $ możliwe ale dużo oni obiecali a jest jak jest :)ps dodam że dodawali poty na automatyczne łapanie montów petów scorle których nie można było wgl zdobyć etc gra dobra sama w swoim założeniu rajdy bossy itp ok wydawca jest tragiczny a tego już żadne darmowe pety nie zmienią dużo można by było pisać co oni robili i pewnie nadal robią jeśli komuś nie zależy na zdobyciu każdego stworka do swojej kolekcji spok powodzenia każdemu życzę

jak ja w to grałem to z pełnym contentem na priv wiem co pisałem więc jeśli ktoś chcę grać niech gra gdyby nie wydawca co widzi tylko $ możliwe ale dużo oni obiecali a jest jak jest ps dodam że dodawali poty na automatyczne łapanie montów petów scorle których nie można było wgl zdobyć etc gra dobra sama w swoim założeniu rajdy bossy itp ok wydawca jest tragiczny a tego już żadne darmowe pety nie zmienią dużo można by było pisać co oni robili i pewnie nadal robią jeśli komuś nie zależy na zdobyciu każdego stworka do swojej kolekcji spok powodzenia każdemu życzę

XD grałeś na priv i co z tego kogo to ochodzi jak tu pytanie jest o gre na normalnym. to po pierwsze. Po drugie poty na auto łapanie petów ? śmieszne ciekawe w jakiej grze bo napewno nie w tej co gram. Chyba że chodzi ci o autorell na zbieranie rybek na afk. Jesteś śmieszny oczerniasz tą gre a nie masz pojęcia nawet co jest w item shopie. "grałem na max contencie" tak na privie bo 60 wszedł tydzień temu na normalnych serwach

XD grałeś na priv i co z tego kogo to ochodzi jak tu pytanie jest o  gre na normalnym. to po pierwsze.  Po drugie poty na auto łapanie petów ? śmieszne ciekawe w jakiej grze bo napewno nie w tej co gram. Chyba że chodzi ci o autorell na zbieranie rybek na afk. Jesteś śmieszny oczerniasz tą gre a nie masz pojęcia nawet co jest w item shopie. "grałem na max contencie" tak na privie bo 60 wszedł tydzień temu na normalnych serwach

Śmieszna jest twoja wypowiedź priv był wzorowany Icarusem orginałem kr auto łapanie 100% szansy na złapanie poty w shopie były teraz są za eliory te co dają 10 lub 20 % wiem więcej niż ci się wydaje co ta gra ma do zaoferowania i jak ja wydawca prowadził jak już pisałem jeśli komuś nie przeszkadza to jaki wydawca jest i co robi niech gra :)

To że jest to Korei nie znaczy że jest/wejdzie w EU/US u nas za eluny jedynie możliwa jest opcja zwiększenia szansy o 7 % :)

To że jest to Korei nie znaczy że jest/wejdzie w EU/US  u nas za eluny jedynie możliwa jest opcja zwiększenia szansy o 7 % 

spok sam sprawdzę co i jak sentyment jest konto też chodź is przeraża mnie jeśli chcesz pograć na tym twoim serv daj znać pw bo nie mam tam postaći

Odświeżam kilka osób się skusiło ale w gildi wciąż mamy miejsca :)

Hej jeżeli ktoś by się skusił na tą grę chętnie pomogę zacząć :)

Służę radą i pomagam robić dungi na eq póki co w moich siłach są pierwsze 5 ale eq i lvl rośnie :)

Moje nicki, HuntingHealer i JannaBadlands(Aktualnie tu częściej gram)

Icarus to gra podobna do Rappelz (jej ładniejsza ulepszona wersja) max lvl to 60 aktualnie mamy 7 klas. (Berserk,Gurdian(tank),Assasin,Mag,Łucznik(tak to magiczna postać),Priest(Heal), i Trickster(Lolitka dps/buffer).

W grze łapiemy wierzchowce na których możemy walczyć (także w powietrzu) możemy je także zmienić jako miniaturki(kompanów) którzy bedą podążać za nami wspomagając nas w walce.

Wiadomość możecie mi napisać na pw lub wysłać pocztą w grze, aczkolwiek 1 poczte znajdziecie około 9 lvla w hakanas :P

Mam ts'a jak i gildię co której myśle że nie bedzie problemu cię dodać jeżeli wbijesz conajmniej 15 lvl(wtedy wiemy że bedziesz grać) na tym lvlu dam ci też kod na smoka ale gre wtedy musisz pobrać na steam.

20170724135020_1.jpg