Smartfon do 1500

Witam. Poszukuje jakiegos dobrego smartfona. Glownie zalezy mi na wytrzymalej baterii oraz dobrym aparacie. 3-4 gb ramu i 32-64 wbudowane, a na dalszych bebechach sie kompletnie nie znam. Wpadly mi w oko Samsung Galaxy A5 2016 oraz 2017 z tym, ze wersja 2017 nie ma mozlowosci szybkiego ladowania. Rowniez Xiaomi Redmi Note 4 - tutaj elasnie bateria jest mocna strona, aparat tez nawet w miare jedyne co mi sie nie podoba to to, ze nie ma ikony "Aplikacje" i wszystkie sa na pulpicie jak w Huawei ale to raczej do przyzywczajenia jest :) Czekam rowniez na inne propozycje. W temacie napisane jest do 1500 ale jesli bedzie jakis za 1000 to tez dobrze :)

kupilem ostatnio do firmy redmi note 4 i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ogólnie jestem zdania ze w tych pieniadzach nie dostaniesz nic lepszego. Polecam.

Za 1500 już spokojnie kupisz OnePlus 3, sam korzystam z 3T i mogę szczerze polecić, telefon śmiga jak ta lala, bez problemu wszystko, o ram się martwić nie musisz :)

również polecę chinola, śmiga aż miło

Co do OnePlus 3 to pierwszy raz o nim słyszę ale na pewno przyjrzę mu się bliżej ;) Natomiast jeśli chodzi o Xiaomi to wiem, że są dwie wersje z procesorami, Snapdragon i MediaTek Helio X20, ten drugi można zakupić podobno tylko w chinach. Niby na necie są wersje z tym procesorem ale wierzyć tak na słowo to też nie bardzo :/

Witam :-)

Sam jestem od niedawna posiadaczem Huawei Honor 8. Za cel postawiłem sobie nie przekroczyć budżetu 1500zł.

Krótka specyfikacja: 4GB ram 32 GB pamięci wewnętrznej. Dwa aparaty 12 mpix robią wyśmienite zdjęcia w dzień. Procesor 8 rdzeniowy HiSilicon Kirin 950.

Taka specyfikacja pozwoli Ci na odpalenie bardzo dużej ilości aplikacji, gier bez najmniejszych przycięć.

Dla mnie kluczowym parametrem jest obsługi DUAL-SIM, gdzie ten telefon mi to zapewniał.

Telefon jesteś w stanie kupić poniżej 1500 na allegro z pewnych źródeł z polskiej dystrybucji co za tym idzie gwarancje realizujesz w Polsce.

Możesz dołożyć te 300-400 zł i masz xiaomi mi6. Obecnie niewiele mu brakuje do flagowców a jest od nich dużo tańszy :) za 1000zl możesz też brać mi5 ale w nim gorzej z baterią

Witam. Poszukuje jakiegos dobrego smartfona. Glownie zalezy mi na wytrzymalej baterii oraz dobrym aparacie. 3-4 gb ramu i 32-64 wbudowane, a na dalszych bebechach sie kompletnie nie znam. Wpadly mi w oko Samsung Galaxy A5 2016 oraz 2017 z tym, ze wersja 2017 nie ma mozlowosci szybkiego ladowania. Rowniez Xiaomi Redmi Note 4 - tutaj elasnie bateria jest mocna strona, aparat tez nawet w miare jedyne co mi sie nie podoba to to, ze nie ma ikony "Aplikacje" i wszystkie sa na pulpicie jak w Huawei ale to raczej do przyzywczajenia jest :) Czekam rowniez na inne propozycje. W temacie napisane jest do 1500 ale jesli bedzie jakis za 1000 to tez dobrze :)