Pobieranie Aion przez steam co i jak?

Jak wygląda pobieranie Aion przez steam? Czy pobiera się sama gra i już można grać czy po pobraniu potrzeba czegoś jeszcze?

aktualizacje -z tego co pamiętam i tak będą do zrobienia w launcherze gry, chyba ze coś się zmieniło :)

Nie wiem przez Steam nie pobierałem. Zostaw na noc ściąganie i już :)

z tego co pamiętam to podczasu pobierania aktualizacji patchów od 1 do 9 po 8 trzeba było kliknąc aktualizuj na launcherze aby ten 9 się pobrał ale on chyba już dlugo nie zajmuje reszta leci z automatu bo tez mi sie przez noc pobierało ale równiez nie przez steam ale wydaje mi się ze powinno być podobnie

Mi się pobrało przez noc a potem musiałem potwierdzić jeszcze 3.9gb i miałem gre .

Mi się pobrało przez noc a potem musiałem potwierdzić jeszcze 3.9gb i miałem gre .

O, to!
Dzięki za odpowiedź wszystkim!

@MenKami i co poszło bez problemu?

@Adartaer No, bez problemowo, już mam 22 poziom zaklinaczką. Boli mnie tylko, że muszę dropnąć stygmy xd

@Adartaer No, bez problemowo, już mam 22 poziom zaklinaczką. Boli mnie tylko, że muszę dropnąć stygmy xd

Jeśli chodzi o dropnięcie to na to nie licz, bardzo żadko lecą :/ lepiej weź te które dostaje się w queście a później juz kupuj na ah jak będziesz mieć gp albo jeśli jest dobry legion to ktoś z legionu Ci kupi ;)

Jak wygląda pobieranie Aion przez steam? Czy pobiera się sama gra i już można grać czy po pobraniu potrzeba czegoś jeszcze?