Nostale

Siemanko!

Coś mnie naszła ochota na Nostale - chociażby, żeby powspominać czasy za dzieciaka. Pobrałem bardzo chwalonego priva (vendetta) i pierwsze poziomy nabite. Mało pamiętam z tej gierki - sporo nubienia dlatego, ale zapraszam ;d

A nie chciałbyś zagrać na niemieckim serwerze? Dopiero co założyłam tam konto

A nie chciałbyś zagrać na niemieckim serwerze? Dopiero co założyłam tam konto

Raczej nie.

Hej też zaczołem grać na vandetta :)

Hej też zaczołem grać na vandetta 

No! W końcu! Z kolegą się tutaj dogadamy na privie, ale zapraszam więcej osób :D

Vendetta, powiadasz? Gram na ich serwerach, aktualnie ostatnio w Twin Sagę. Nostale nigdy nie próbowałam, ale warto pewnie spróbować.

Vendetta, powiadasz? Gram na ich serwerach, aktualnie ostatnio w Twin Sagę. Nostale nigdy nie próbowałam, ale warto pewnie spróbować.

Zapraszam na nasz discord:

https://discord.gg/R4k6kr

Ogólnie, to gram z Eclairem. Jest jeszcze kolega Keiji, ale on sobie gdzieś tam sam biega :D

Ja też się skuszę bo niedawno zacząłem grać na oficjalnym kliencie ale jakoś tak samemu nie bardzo ;)

Ja też się skuszę bo niedawno zacząłem grać na oficjalnym kliencie ale jakoś tak samemu nie bardzo  

Discord otwarty dla każdego chętnego C:

Discord otwarty dla każdego chętnego C: 

Okej pobieram grę i wpadam ;)

Siemanko!

Coś mnie naszła ochota na Nostale - chociażby, żeby powspominać czasy za dzieciaka. Pobrałem bardzo chwalonego priva (vendetta) i pierwsze poziomy nabite. Mało pamiętam z tej gierki - sporo nubienia dlatego, ale zapraszam ;d