Niemieckie Nostale!

Poszukuję ludzi, którzy chcą razem pograć na Nostale DE - od początku. Jak wiecie na niemieckim Nostale są bardzo niskie ceny, duża społeczność, jest przyjemniej grać. Może znajdzie się choć 1 czy 2 osoby.

Serwer: Ancelloan

Nick: KuroKawaii

Klasa: jeszcze nie wybrana, ale planuję łucznika. Przydałby się woj i mag :D

Witam! Pisze się na to! Nie miałem dużej styczności z ta gra na PL wbiłem chyba 40 lvl ale chętnie sprobowalbym jeszcze raz :)

Hej. Już odezwała się jedna osoba, więc mielibyśmy komplet do grupy.

Staram się też ogarnąć jakąś polską fam, żeby dołączyć. Będzie raźniej.

Napisz na szepcie w grze

Nie lepiej na privie? Szybciej, wygodniej, lepiej.

Jakoś nie lubię privów i tego "szybciej i wygodniej". A zawsze na niemieckim serwerze nauczę się języka xD No i ludzie są bardzo mili, już kilka osób proponowało mi pomoc.

granie w Nostale na niemieckim serwerze definiuje język klienta gry ? Jak ma się niemiecki serwer do serwera vendetta który jest ponoć best privem i jak z populacją w obu przypadkach ?

Na tym "niemieckim globalku" pograsz max do 60 lvla i to odinstalujesz, ani zadnej famki na LoD nie znajdziesz, hajsu tam tez nie zarobisz bo z czego? Każdy tam pewnie ma 90+ lvl i grzmoci swoj kontent, to ze "ceny lepsze" to nie znaczy ze latwiej na cokolwiek zarobić, prawda jest taka że granie na jakimkolwiek globalnym serwerze w dzisiejszych czasach mija się z celem, no chyba że siedzisz w NosVille i patrzysz się na NPC, lub ładujesz konkretne dolarki. Jedyny serw godny polecenia to Vendetta, bo jest nowy i można tam jeszcze coś poklikać, pomimo tego że i tam już ciężko będzie kogokolwiek doganiać.

Właśnie o to chodzi. Od 11 lat gram praktycznie na samych privach, jeśli jakieś istnieją do danej gry. Czasami populację i większe zainteresowanie znajdziesz na privach, pod warunkiem, że posiadają dobrą renomę.

granie w Nostale na niemieckim serwerze definiuje język klienta gry ? Jak ma się niemiecki serwer do serwera vendetta który jest ponoć best privem i jak z populacją w obu przypadkach ?

Nie, ale chodzi mi o interakcje z niemieckimi graczami.

Fam już znalazłam, jest sporo polaków, którzy dopiero zaczęli grać na DE

Poszukuję ludzi, którzy chcą razem pograć na Nostale DE - od początku. Jak wiecie na niemieckim Nostale są bardzo niskie ceny, duża społeczność, jest przyjemniej grać. Może znajdzie się choć 1 czy 2 osoby.

Serwer: Ancelloan

Nick: KuroKawaii

Klasa: jeszcze nie wybrana, ale planuję łucznika. Przydałby się woj i mag :D