Grupka Discord do wielu gier :)

Zapraszam do grupy "multigaming'owej" a piszę w cudzysłowie ponieważ, gramy gadamy w wiele gier i mam nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie . Jeśli jesteś graczem bez różnicy na płeć zapraszamy. ! :)

Wymagania to :

Discord

Wiek 16+

https://discord.gg/2RkB3ek

https://discord.gg/2RkB3ek

+ Identyczna osobowość jak Yosu, bo gdy lubisz coś czego on nie lubi, to zaczyna szaleć. :)

Tak ruri :) mając swoj kanał od anime zaśmiecać kanał główny jakimiś rzeczami związanymi ze wschodem :) oj takk napewno nie miałem powodu :)

Jest spoko co wy piepszycie i jakieś dziwne spiny znowu siejecie

Siedze u nich prawie tydzien co moge powiedziec ciekawi ludzie zawsze jest smiesznie i zabawnie nie ma spin wystarczy dystans do siebie.
Jedyny problem to że mało tam aktywnego ludu do grania

Mówisz dziwne spiny, to nie była jedyna sytuacja, w której centrum znajdował się dokładnie Yosuu. Treści faszystowskie, żarty seksistowskie na chacie głównym, a jedna koreańska twarz i z góry jest jeden wielki problem nie wspominając, że jeszcze głównie to co było wysyłane to była muzyka. Trochę wypaczone poczucie humoru. Najtrafniej tu pasuje słowo hipokryzja.

Nieładnie tak panowie sr** dookoła tylko dlatego ze sie poobrażaliście spieliście i uciekliście. Jakby nie było to takie lamerskie XD
Jakiś admin musi to obserwować bo zaraz zaczniecie znowu sr** sobie w oczy

Mówisz lamerskie, a zachowanie głównie tej jednej osoby przez, którą stwierdziliśmy, że nie ma sensu przebywać w czymś co i tak zaraz przez niego upadnie jest nieuzasadnione?

Mówienie komuś, że ma dorosnąć a samemu zachowywać się jak szczeniak będąc osobą dorosłą, bo nie potrafi zaakceptować zainteresowań innych. No ciekawe potrafisz sobie dobierać towarzystwo. ;)

Mógłbym dalej kontynuować dalej z tobą tą dyskusję, ale jeżeli według Narcyza jest to OFFTOP w dziale o OFFTOPIE z punktu widzenia regulaminu, nie będę ryzykował kolejnymi punktami ostrzeżeń. :)

Moim zdaniem to jest ten "dystans" o ktorym mowie... Ciagle sie wyzywamy śmiejemy a ty wziąłeś to za poważenie do siebie widać.
Bawię się ołlajn już dłuuuugo serio i byłem w niejednej grupie sam z resztą tez jedna prowadziłem/prowadzę i tu jest normalnie :D
W zasadzie zdziwiło mnie jak szybko sie przyjąłem nie ma tu takiej niezręczności w rozmowie "newba"

Ciagle sie wyzywamy śmiejemy a ty wziąłeś to za poważenie do siebie widać. 

No to dobra reklama dla discorda: "WBIJAJ NA NASZĄ GRUPĘ TO SIĘ Z CIEBIE POŚMIEJEMY, A POTEM NAPISZEMY O TWOIM ch*jowym DYSTANSIE DO SIEBIE" XDDDD

Jeśli faktycznie było tak, że ziomeczek wrzucił jakąś piosenkę koreańską i wyleciał, to chyba coś się wam tam zepsuło na discordzie. Zresztą temat jest, więc mają prawo się wypowiedzieć i swoją opinią uraczyć : )

No to dobra reklama dla discorda: "WBIJAJ NA NASZĄ GRUPĘ TO SIĘ Z CIEBIE POŚMIEJEMY, A POTEM NAPISZEMY O TWOIM ch*jowym DYSTANSIE DO SIEBIE" XDDDD

Jeśli faktycznie było tak, że ziomeczek wrzucił jakąś piosenkę koreańską i wyleciał, to chyba  coś się wam tam zepsuło na discordzie. Zresztą temat jest, więc mają prawo się wypowiedzieć i swoją opinią uraczyć : ) 

To nie była jedna piosenka a dziennie kilka rzeczy zwiazanych z tym albo czym innym tematyką japońska koreańską za darmo nie poleciał :)

Nikt nie wyleciał sam sobie uciekł

To nie była jedna piosenka a dziennie kilka rzeczy zwiazanych z tym albo czym innym tematyką japońska koreańską za darmo nie poleciał  

Ktoś zwracał mu uwagę, czy wyjechałeś mu od razu z bomby? Jeśli pomimo uwag ciągle robił swoje, to w takim razie zasłużone. Jestem w stanie sobie wyobrazić takiego desperata, który do nikogo nie ma wysłać takich rzeczy i musi zaśmiecać przypadkowy kanał.

Siedze u nich prawie tydzien

Moim zdaniem to jest ten "dystans" o ktorym mowie... Ciagle sie wyzywamy śmiejemy a ty wziąłeś to za poważenie do siebie widać. 

No, to się Panowie popisaliście pod tym względem. Ja rozumiem, bo w swoim towarzystwie też czasem mówimy takie rzeczy, ale no proszę - po tygodniu? Nie możecie mieć w takim razie pretensji do kogoś, że się mógł obrazić za coś takiego. Tydzień znajomości, to żadna znajomość. Nie wiecie, czy można sobie pozwolić na więcej względem takiej osoby. Źle to o was tylko świadczy :C Niemniej jednak nie znam waszego grona, więc na tym poprzestanę :>

Ktoś zwracał mu uwagę, czy wyjechałeś mu od razu z bomby? Jeśli pomimo uwag ciągle robił swoje, to w takim razie zasłużone. Jestem w stanie sobie wyobrazić takiego desperata, który do nikogo nie ma wysłać takich rzeczy i musi zaśmiecać przypadkowy kanał.

 

 

No, to się Panowie popisaliście pod tym względem. Ja rozumiem, bo w swoim towarzystwie też czasem mówimy takie rzeczy, ale no proszę - po tygodniu? Nie możecie mieć w takim razie pretensji do kogoś, że się mógł obrazić za coś takiego. Tydzień znajomości, to żadna znajomość. Nie wiecie, czy można sobie pozwolić na więcej względem takiej osoby. Źle to o was tylko świadczy :C Niemniej jednak nie znam waszego grona, więc na tym poprzestanę :>

zwracało kilka osób uwagę i mowiło mi prosto że mają od tego kanał przeznaczony na to "anime" więc nie było to tylko moje widzi mi się :)

Skoro nas nie znasz to wbij posluchaj pograj ocenisz zapraszamy :)

Chyba cos nie halo z tym discordem. Skoro majac lat w przedziale 20-30 wyzywacie sie bo macie dystans do siebie... Wyzywac sie moga kilku latki w przedszkolach lub mlodziez z podstawowki. Wiec jak jest naprawde? Warto tam wpasc na dluzej?

Chyba cos nie halo z tym discordem. Skoro majac lat w przedziale 20-30 wyzywacie sie bo macie dystans do siebie... Wyzywac sie moga kilku latki w przedszkolach lub mlodziez z podstawowki. Wiec jak jest naprawde? Warto tam wpasc na dluzej? 

obrazają sie tylko ludzie ci którzy wiedzą na co mogą sobie pozwolic przeciez nie bede wyzywal kogos kogo nie znam a obrazamy sie bardziej dla beki ktora czerpiemy z tego : ) bo według nas tych z ktorymi mozna to robic i chcą to robic :) tak jest luzniej :) i tyle nie bede się wiecej tutaj rozpisywał chcesz wejdz ocen :) a nie czytaj posty kogoś kto płacze bo zasłuzył na to :) Czesc

obrazają sie tylko ludzie ci którzy wiedzą na co mogą sobie pozwolic przeciez nie bede wyzywal kogos kogo nie znam a obrazamy sie bardziej dla beki ktora czerpiemy z tego : ) bo według nas tych z ktorymi mozna to robic i chcą to robic    tak jest luzniej  i tyle nie bede się wiecej tutaj rozpisywał chcesz wejdz ocen  a nie czytaj posty kogoś kto płacze bo zasłuzył na to  Czesc 

Mając córeczke i żone raczej mi nie wypada sie tak bawic, choc nie pisze ze jestem swiety. Wpadne po 22 i popatrze :)

Powiem że codzienne wysyłanie koreańskiego czy tam chińskiego że tak powiem "Szitu" na czacie głównym, od tego mieliście kanał gdzie mogliście se pisać wrzucać sobie te koreańskie dziefczynki czy co tam lubicie, ale chciałbym podkreślić że nie każdemu to pasowało, mieliście od tego kanał tekstowy jak i możliwość pisania sobie prywatnych wiadomości, istniała też możliwość żebyście korzystali z swojego własnego discorda bo wiem że taki posiadacie. Więc nie rozumiem waszego oburzenia w tym temacie

Widzę tu szczegół.

Brak pewnego elementu(lub elementów) w wymaganiach. Czepiacie się, ale twórca tematu( i pewnie serwera) nie myślał(interesujący fakt na poziomie oglądania oburzenia Magara i Liska przy argentyńskiej telenoweli).

Powiem że codzienne wysyłanie koreańskiego czy tam chińskiego że tak powiem "Szitu" na czacie głównym, od tego mieliście kanał gdzie mogliście se pisać wrzucać sobie te koreańskie dziefczynki czy co tam lubicie, ale chciałbym podkreślić że nie każdemu to pasowało, mieliście od tego kanał tekstowy jak i możliwość pisania sobie prywatnych wiadomości, istniała też możliwość żebyście korzystali z swojego własnego discorda bo wiem że taki posiadacie. Więc nie rozumiem waszego oburzenia w tym temacie

Akurat dobrze,że zauważyłeś na problem braku "segregacji" tematów.

Życzę powodzenia(bo i tak takie serwery padają jak muchy) w przyszłości

@HuboneQZnowu to powiem, hipokryzja. Jak to jest, że Iga pisała z nami o tym, a problem był tylko do Nas? Cytując "Ruri irytujesz mnie" ~ Yosuu 2017. Dlaczego ja rozmawialiśmy na głosowym o tym wszystkim to nikt nie widział w tym problemu? Jeszcze odzywasz się Ty jako główny prowokator wszystkiego próbując się ulizać teraz przed resztą, którzy JESZCZE korzystają z tego discorda? :)

Dodając, że nikt nie mówił nic na temat koreańskiej muzyki, bo jak to Ty sam powiedziałeś "Muzyka się nie czepiam", a teraz wyskakujesz z czymś dokładnie takim? Jeszcze nie wspominając, że nikt nie wspomniał o tym jak byłem na kanale głosowym czy do któregoś z Nas w wiadomości prywatnej. Był jednostronny skok w naszą stronę z argumentacją "bo tak".