RaiderZ EU/NA Reaktywacja

Siemka,

Pewnie większość już słyszała o reaktywacji tej zacnej gry. Co o tym sadzicie? Czy skusicie się na powrót? Może ktoś z Was ma więcej informacji na ten temat? Chciałbym aby ten temat stał się małym kompendium wiedzy na temat RaiderZ i jego wielkiego powrotu.

wracam pełną parą :)

wracam pełną parą 

I takiego nastawienia oczekiwałem ^^

Licze ze gra wystartuje bez patcha ktory casualizowal gre. Chyba kazdy pamieta poczatki gry i np bossa w Gardenie? Bez full pt z healerem ani rusz. Po patchu nawet solo szlo zrobic ta instancje. Casualizacji w tej grze mowie NIE! :)

jak by zmienili tryb robienia broni i reszty na ala tera online to mogło by się udać

Napewno zagram

jak by zmienili tryb robienia broni i reszty na ala tera online to mogło by się udać

Chodzi Ci o farme setow w raz z bronia z bossow? Zamienic na to z TERY? To zabiloby ta gre akurat :)

Ktoś wie na jakiej wersji by to miało wrócić? Bo do 35 lvl nie będzie co robić........

Miło wspominam RaiderZa - grałem bodajże w Open Becie, albo od razu po wypuszczeniu. To jeszcze jak tą chimerę na max lvl się jakoś dało bugować. Pytanie zawarte w temacie jest jasne: oczywiście, że zagram : )

e tam..zabiło gierkę wracanie do npc tylko po to żeby zrobić zbroje co jest głupie..tak to zbierasz co trzeba i masz..właśnie bezsensowny grind zabił grę..i brak czegoś do robienia..bo co z tego, że możesz se zbroje zbierać 66 miesięcy..nic.., żadnych dodatków rozwoju..zero pomysłu na gierkę..rzeczywiście jest w co grac.. zajefajnie

e tam..zabiło gierkę wracanie do npc tylko po to żeby zrobić zbroje co jest głupie..tak to zbierasz co trzeba i masz..właśnie bezsensowny grind zabił grę..i brak czegoś do robienia..bo co z tego, że możesz se zbroje zbierać 66 miesięcy..nic.., żadnych dodatków rozwoju..zero pomysłu na gierkę..rzeczywiście jest w co grac.. zajefajnie

Wyróżniał się w tej grze craft wszystkiego. Chciałeś mieć zajebiaszczy miecz, to musiałeś iść na bossa - dropnąć itema, potem iść zabić coś innego i znowu coś wydropić, żeby na koniec móc zrobić swój upragniony item . Wszystko robiło się samemu, a nie kupowało na markecie.

ta i widać jaką popularnością się to cieszyło :) gierka nie jest zła tzn mechanika walki

ta i widać jaką popularnością się to cieszyło  gierka nie jest zła tzn mechanika walki

I ludzie przestali grać, bo się itemy craftowało? XDDDD Nie pamiętam jakie wady miał RaiderZ, ale na pewno nie tworzenie EQ. Właśnie to był główny atut tej gierki - wszystko się robiło własnymi "ręcoma". Nic nie było skomplikowanego. Wiedziałeś, że tu ma Ci dropnąć taki item, tu masz zebrać to, a potem jeszcze złapać tamto. Na max lvlu chyba już wykupywało się sprzęt (nie pamiętam x2). Z pewnością wrócę i sobie odświeżę pamięć.

I ludzie przestali grać, bo się itemy craftowało? XDDDD Nie pamiętam jakie wady miał RaiderZ, ale na pewno nie tworzenie EQ. Właśnie to był główny atut tej gierki - wszystko się robiło własnymi "ręcoma". Nic nie było skomplikowanego. Wiedziałeś, że tu ma Ci dropnąć taki item, tu masz zebrać to, a potem jeszcze złapać tamto. Na max lvlu chyba już wykupywało się sprzęt (nie pamiętam x2). Z pewnością wrócę i sobie odświeżę pamięć.

Problem jest taki, że jak już kraftniesz najlepszy miecz, to nie pozostaje nic do roboty w tej grze.

Craft byl op problem byl w tym ze nie bylo contentu... Tak jak napisla kolega wyzej robisz ostatnie bossy i co dalej ? PvP... a z pvp tylko biżuteria no i co potem ? Nic logujesz sie zeby pisac z ludzmi na city plaza.
Fajne byly by eventy z jakimis special bossami ktorych nie ma w grze normalnie. No i maja nie wydany content jak np vulcano z nowa mapa pvp

Gre zabil po prostu brak aktualizacji, czyli w 100% wina wydawcy. Akurat crafting jest ostatnia rzecza do ktorej moglo sie by przyczepic. Dla mnie byl genialny i za razem prosty. Zawsze byly duze emocje przy dropieniu hardcorowego bossa bo wiedzialo sie ze warto. Wystarczy regolarnie aktualizowac gre i nie bedzie problemu. W koncu wiele gier moze czyscic buty Raiderzowi... Pamietam ze mialy byc udostepnione nowe lokacje, eq i klasa lucznika, ale wydawca zdecydowal o zamknieciu za nas. Populacja wcale nie byla mala.

@CarnWidze ze ty bladego pojecia nie masz o gierce i sie wypowiadasz. Ja gralem od beta testow az do ostatniej sekundy zamkniecia serwerow a ty?

Można prosić o jakiegoś linka, gdzie będzie więcej informacji?

Można prosić o jakiegoś linka, gdzie będzie więcej informacji?

Na bank bd zbieral ekipe na mojego discorda, tam bedziemy dyskutowac na temat gry. Poki co malo wiemy, ale jestem dobrej mysli. Okaze sie wsio na przestrzeni zapewne kilku tygodni.

Ale mi chodziło o jakikolwiek link, bo w internecie nic nie znalazłem, oprócz dwóch artów z gry na fanpagu RaiderZ...

I chyba tylko tyle jest...

I chyba tylko tyle jest...

Potwierdzam. Poki co bazujemy sie na tym fanpage. Jesli to fake to trudno, mamy priv servery ( Wild lub Revolution ). Mysle osobiscie ze to nie fake i gra wroci do zywych. W koncu juz tyle crapow wskrzesili ze...