Wszystko co chciałbyś wiedzieć [Youtube]

Witam, chciałbym was poprosić o ocenę mojego pierwszego zmontowanego filmiku

Prosiłbym o szczerą ocenę jakości materiału.

Pozdrawiam Serdecznie :)

Słaba jakoś nagrania z mikrofonu, która w dzisiejszych czasach jest BAZĄ do tworzenia jakichkolwiek filmików. Jeżeli myśli się o tworzeniu kontentu, to trzeba zainwestować przynajmniej 100zł w odpowiedni mikrofon i jeszcze perfekcyjnie go ustawić - żeby nie było kliknięć myszką, skrzypienia krzesła. Do tego na nagraniu słychać jak osoba wypowiadająca się zaciąga powietrze, czyli stara się mówić głośno/czyta z kartki. Nie jest to takie swobodne. Nawet filmiki typowo opisowe tak jak ten da się przedstawić luźniej, bez spięcia. U was jest to takie... Miałkie. Nie wiem czy przez stres, czy właśnie czytanie z kartki, ale brzmi to źle. Jeżeli w taki sposób wypowiadacie się na codzień to współczuję waszym rozmówcą. Muzyka też jest do przyciszenia/zmiany. Nie pasuje (moim zdaniem) i jest za głośna. Za długie przerwy między punktami, czy ta końcowa cisza i pokazywanie gier.

Ogólnie raczej nie zachęca. Jakoś samego filmiku jest słaba, nie przedstawia ciekawego tematu, a prezenterzy są nieobecni i jałowi

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym filmem w którym przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem gry telefoniczne do grania w krótkich sesjach.

Dokładnie ten sam komentarz co wyżej. Dalej czytanie z kartki, bez emocji, jakiegoś ducha. Zero pasji w głosie, mówicie jakby ktoś was do tego zmuszał. Do tego podczas nagrania słychać jak ktoś przykładowo się odwraca w inną stronę i mikrofon słabiej łapie jego głos. Dalej słychać zaciąganie powietrza, dalej tematyka jest nudna.

Witam, chciałbym was poprosić o ocenę mojego pierwszego zmontowanego filmiku

Prosiłbym o szczerą ocenę jakości materiału.

Pozdrawiam Serdecznie :)