[Albion online] Full Metal Rage

guildcompetition1.png

FULL METAL RAGE


Witam, poszukujemy nowych rekrutów do zgranej gildii. :] Trzeba zaznaczyć, że nie idziemy "na masę" - szukamy konkretnych ludzi, z którymi przyjemnie będzie można wspólnie pograć i pogadać. Poniżej kilka ogólnych wymogów (oczywiście są miejsca na odstępstwa od poniższych wymogów w szczególnych przypadkach).

Kogo szukamy:
- graczy dojrzałych, najlepiej w wieku 20+
- osób z luźnym podejściem do gry, które jednocześnie potrafią zachować pełnie skupienia, przy realizowaniu ważniejszych objective'ów w grze
- graczy z doświawiadczeniem w Albionie (min. 500k global fame)

Co oferujemy:
- spore doświadczenie z bety Albiona, znajomość sprawdzonych buildów
- sieć wysp w Martlock i Caerlon z budynkami do wszystkich przetwórek i craftów (dla sprawdzonych towarzyszy przygód)

Kontakt:
- PW na forum

- ingame: Kronnenberg, ArnulfHamlyn, Sernik

- teamspeak: ts.uralez.de:9988 -> Full Metal Rage
- steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198012301269

Zapraszam do wspólnej gry. ;]

W koncu jakiś sensowny loot :D

zapraszamy do wspólnej gry!

niezly loot.jpg

czesc moge z wami pograc

Chciałem się dowiedzieć czy przyjmujecie też graczy "niedzielnych", którzy grają bez ciśnień, tak po prostu bo gra jest fajna (jak np. ja), czy raczej poszukujecie ludzi typu @NieJestemFrajerem czyli osób które myślą w taki sposób "Muszę być najlepszy!! Inaczej moje życie nie będzie miało sensu!!!!111!!!"?

Oczywiście, że przyjmujemy "niedzielnych graczy", 90% z nas pracuje, więc siłą rzeczy największą aktywnością sami wykazujemy się w weekendy i wieczorami. :P
Najważniejsze, przy rekrutacji jest w sumie czy osoba pasuje do naszej społeczności, z kolei to ile grasz, jakie masz doświadczenie ma dla nas trzeciorzędne znaczenie.

Może dodam kilka szczegółów, o które ludzie często pytają, takie FAQ:

1. Czy muszę być na teamspeaku zawsze jak jestem online?
Oczywiście, że nie... Jednak jeżeli już idziemy gdzieś grupą to jest to wysoce wskazane. ;)

2. Jak często muszę grać, żeby zostać w gildii?
Nie wiem jak często możesz grać, nie jestem twoją matką. ;)

3. Gdzie stacjonujecie?
Martlock.

4. Macie budynki do craftu?
Mamy, chyba wszystkie, bez podatków, ale nie dostaniesz do nich dostępu od razu po dołączeniu do gildii. Musisz przejść kilkudniowy okres próbny, aby awansować z rekruta na membera.

5. Wysokość podatku gildijnego?
5%.

Będzie możliwość z wami zagrać tak za ok miesiąc? dopiero wtedy kupuje pc czy raczej wymagania się u was zmienią?

Jasne, planujemy długo grać w Albiona. :]

Dzisiejsze przygody!
Może jest nas niewielu, ale nie boimy się walki! Staliśmy między dwoma liczniejszymi rywalami i wymienialiśmy ciosy, tym razem nie wykradliśmy artefaktu (jak poprzednio) ale emocje był zacne!



i najdłuższy Hellgate w mojej krótkiej, ale intensywnej karierze i jednocześnie pierwszy REMIS w Hellgate'cie:] (Walka 2v2 toczyła się przez blisko 15 minut, bez ostatecznego rozwiązania)

siedziałem u was na ts kilka razy po kilkadziesiąt minut i nikt nawet nie wbił na kanał rekrutacyjny

Mamy nowy ts od wczoraj: ts.uralez.de:9988 -> Full Metal Rage

ok moze dzisiaj po robocie sie uda pograc :) tylko jak jeszcze skoczę na siłkę to juz potem pewnie padnę jak naebany ;)

Bardzo fajna gildia polecam wszystkim miła atmosfera i bez spin :)

No i te pvp cud miód orzeszki :)

bede mogl grac pvp mając t4 na broni czy za slabe ? gdzie moge na takim levelu grac pvp

Da radę robić Hellgate'y 2v2 w T4. ;]

kusi mnie kupić te grę teraz ale na obecnym lapku wątpię czy da rade coś zrobić :(

no ja to na i7 6700k wykręconej na 4,5 Ghz i GTX 1070 mam na max detalach w mieście przycinki czasem jak jest masa ludzi xD

Gildijny wypad na skrzynki, niestety nie ma screenów z akcji, bo za dużo się działo. Ale 2 na 3 próby zakończone sukcesem i artefaktem dla nas!

Tak trzymać szkarłatne peleryny! :D

na jakie specjalizacje macie najwieksze zapotrzebowanie jak wyglada to u was ??

Najmniej mamy następujących specjalizacji:

- brak double blade, quaterstaffa, mace'a, axe'a (najlepiej 2h ze stalkerem ;)) i crossbowa (najlepiej na szmatach)

- mamy tylko 1 arcaniste i 1 frost mage'a

Z drugiej strony mamy dużo/wystarczająco:

- łuków

Ojcowie założyciele Full Metal Rage na wspólnych baletach w blackzonie. :]

MM fajna atmosfera i super zabawa tak więc gorąco polecam dołączenie do gry oraz gildii