RIDERS OF ICARUS [KOROSHIMO]Ktoś chciałby zacząć?

:) oferuje pomoc w questach/dungach wspolne raidy,dungi,bossy miła atmosfere na ts (gdy się skończy przejdziemy na discorda :) ) Dla każdego nowego pet :)

1. Czym jest Icarus?

Icarus to gra MMORPG z klasyczną trójcą DPS/Heal/support i tankiem. Posiada Raidy, dungeony, strefe otwartego pvp, PVP serwerowe co weekend. Icarusa wyróżnia system walki na mountach w powietrzu(także w dungeonach/raidach). Ale także klasyczny własną postacią.

2. Czym jest system "familiarów"

Jest to system pozwalający nam oswajać i ujeżdzać 90% spotykanych bestii, a także zmieniać ich w towarzyszy którzy dają nam buffy w zależności od ich gatunki i tieru.

Mamy tu bardzo dużo różnych familiarów od krowy do smoka. Są zarówno epickie straszydła jak i słodka gruba sówka. Co fajne aby oswajać wyższe tiery bedziemy musieli zdobyć na nie marki które to nam umozliwią każdy mark to inna recepta/quest lub drop z bossa.

3. Jakie klasy oferuje Icarus

Aktualnie mamy 7 klas aczkolwiek napewno dostaniemy do roku kolejną :)

Guardian(fizyczny,mana) - Tank, daje aure(tylko jedna aktywna naraz) która zwieksza staty, Ma naprawde imponujące staty w obronie i hp a przy odpowiednim eq nie powinien narzekac na dps, potrafi przyciągać i agrować mooby łańcuchami ale także sojuszników(np zestunowanych uratować z aoe). Co do agro przy bardzo dobry dps skille nie wystarcza tank musi także dbać o dps.

Priest(magiczny,mana) - Healer, Jedyna postać która wskrzesza(jej skill usuwa kare za śmierć czyli osłabienie), bardzo potężne buffy i debuffy( np 30% kryta, ataku) Ma średni dmg AOE i kilka fajnych CC.

Ranger (magiczny,chaos/zdrowie)- Łucznik który musi balansować pomiędzy łukiem(dystans, wydaje chaos) i walką rękawicą (wręcz, używa hp)

Wizard (magiczny,mana)- król kite(blink praktycznie bez cd) płaci to mniejszym single dmg od rangera/assasina ale posiada kilka bardzo fajnych rzeczy jak super dmg AOE na poźniejszych lvlach, tarcze many, potrafi regenerować mane/chaos/energie swojemy party, a także ma kilka CC.

Trickster(magiczny,mana)(Lolitka) - support/dps który potrafi zapewniać użyteczność party pomniejszymi healam, AOE dps'em, Buffami, oraz suistanem many/energi/chaosu/furii

Assasin (Fizyczny,Energia)- Najbardziej papierowa postać ze wszystkich co nadrabia unikami i świetnym dmg. Ma naprawde dużo skilli które pozwalają unikać skilli, ale szczerze jest chyba najtrudniejszą klasa i jest dość słaby do solowania bez dobrego eq

Berseker(Fizyczny,furia) - Offtank z dobrym eq może bić dużo lub być tankiem jeżeli damy rade utrzymać agro lub się nim wymieniać.

4. Jak wygląda sprawa z ekwipunkiem?

Wiec tak każda postać ma hełm/rekawice/buty/naramienniki/zbroje/2 pierścienie/naszyjnik i broń w zależości od klasy jest to broń 2h/broń 1h+ defensywny przedmiot drugorzędny/2 bronie 1h (assasin tylko).

Każda część(oprócz biżuterii) podbijamy kamieniami uzyzkiwanymi z niszczenia eq. Max to +25 i podbicie statystyk przedmiotu +5

5. Crafting

W Icarusie mamy 6 craftingów Cooking/Alchemia/WeaponCraft/AmmorCraft/Jewelery/Barder(Od eq petów i recept na marki)

Crafting jednocześnie prosty (na początku to tylko zbieranie) potem jest troche skomplikowany (recepta z innego mooba, jeden skladnik z questa jeden z dunga)

6. Optymalizacja, populacja serwera

Optymalizacja przy spełnianiu minimalnych wymagań można mieć lagi więc zaleca się mieć lepszy sprzet. Co do populacji jest sporo graczy oczywiście na KOROSHIMO 30x30 na serwerowej bitwie to minimum (liczac tylko graczy +60 z eq pvp)

7.+ nowe screeny https://imgur.com/a/lkCMN

Screeny przykładowe pety lokacje, ilość osób itp.

http://imgur.com/a/sTGOn http://imgur.com/a/ELp7T http://imgur.com/a/co9gy

Podoba mi się. :D ++

Odświeżam :3

Mogłbym spróbować o ile znalazła by się jeszcze jedna osoba do gry :)

ODŚWIEŻAM ;P

Ja chętnie. Grałem na Becie, a ostatnio złapałem ochotę na powrót do gry :)

Też chętnie się dołączę do was.

Też chętnie się dołączę do was.  

Wyślij mi maila w grze lub napisz tu pw :)

Szukamy jeszcze 2 osób :P było by całe party, najlepiej wizard/berseker/trickster byle nie ranger :P

Powiecie jak sytuacja w grze? Czy duże p2w bo jak wszedłem to już dostałem jakieś ciasteczko zwiększające staty i nie wiem jak na to patrzeć.

To jest dzienne nagrody za logowanie to ma każdy -,- p2w nie ma w sklepie nie ma czegoś czego nie możesz mieć w grze a daje coś więcej niż wizuala

Powiecie jak sytuacja w grze? Czy duże p2w bo jak wszedłem to już dostałem jakieś ciasteczko zwiększające staty i nie wiem jak na to patrzeć.

Mogę się dołączyć klasą leczącą bądź tricksterem, ale zaczynała bym od 1lvl. jeśli pasuje proszę o inf. zwrotna :).

Ja również mogę dołączyć. Postanowiłam dac grze druga szansę zrobiłam nową postać i gram priestem. Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany poproszę o pw tutaj lub w grze. Mój nick: Kanmuri.:)

Ja również mogę dołączyć. Postanowiłam dac grze druga szansę zrobiłam nową postać i gram priestem. Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany poproszę o pw tutaj lub w grze. Mój nick: Kanmuri.:)

Akurat mamy priesta ale napewno napisze albo dodam przynajmniej po 17 dziś ;)

Cały czas szukamy ludzikow aktualnie nikt nie gra wizardem ani tankiem

Bump

Chciałemm do was dołączyć, ale pograłem wizardem do 5 lvlu i wyłączyłem grę.. chyba się starzeję i żadne mmorpg juz mnie do siebie nie potrafi przekonac ;/

Chciałemm do was dołączyć, ale pograłem wizardem do 5 lvlu i wyłączyłem grę.. chyba się starzeję i żadne mmorpg juz mnie do siebie nie potrafi przekonac ;/

Dziwne żeby po wbiciu 5 lvla oceniać mmo. Rozumiem chociaż wbić do stolicy i zobaczyć mało ludzi brak lagow to gra nie dla mnie będzie

Gra wydaje mi sie bardzo "drewniana", a to mozna zauwazyc nie wbijajac zadnego lvla :)

Gra wydaje mi sie bardzo "drewniana", a to mozna zauwazyc nie wbijajac zadnego lvla 

Jak dla cb icarus jest drewniany To fakt starzejęsz się. Chyba że grałeś klerem bo to jest drewno