Full Metal Rage

Hej, może nie wszyscy zaglądają do działu gildie, dlatego chcę umieścić również tutaj informację, że taki twór jak Full Metal Rage istnieje.

Nasz temat rekrutacyjny: https://mmorpg.org.pl/forum/topic/96755-albion-online-full-metal-rage/

Obecnie jest nas trochę ponad 30 osób, właściwie wiele więcej nam nie potrzeba, naszą główną cechą jest to, że lubimy grać w grupie/grupach i zawsze organizowane są jakieś wspólne wypady niezależnie czy to ekspedycja, czy blackzone'y.

Często ludzie nie mają pomysłu czym grać, więc napiszę jaka postać by nam się niezwykle przydała do obecnych kompozycji:

2h hammer / tank

Great nature staff / healer



Gdzie macie wysepke Yang? : >

e: doczytałem, że Martlock :x

Ranking polskich gildii - sierpień:

https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/71353-Ranking-polskich-gildii-Sierpień/?postID=667371#post667371

No cóż, jeszcze sporo pracy przed nami, ale nie jest najgorzej! Najbardziej cieszy fakt, że mamy wyższy PvP fame od niektórych gildii, które mają 5 razy więcej członków od nas. :) A jeżeli chodzi o gankowanie to dopiero się rozkręcamy!

Dzisiejszego dnia, przechwyciliśmy spory transport skór alliance'u [EWA], dobra robota!



Ogólnie zapraszamy serdecznie, jeśli nie chcecie być kolejnym szaraczkiem w masówce to u nas się świetnie odnajdziecie!

Oficjalnie nasz nowy przyczółek w Carleonie już funkcjonuje!

Taki tam frag z wczoraj :)

https://albiononline.com/pl/killboard/kill/6440970

Hajs Hajss się zgadza!

hmmm coraz bardziej mnie ciągnie do tej gierki :) przyjmujecie nowych ? :P

Raczej tak, najlepiej skontaktować się z nami na teamspeak'u w sprawach rekrutacyjnych. :)

Raczej tak, najlepiej skontaktować się z nami na teamspeak'u w sprawach rekrutacyjnych.  

ok dobrze wiedzieć. Dziś zakupię i ściągnę grę to na pewno się odezwę. Pozdrawiam

Mała aktualizacja - gildia świetnie się rozwija. Jest nas już 50'ciu na prawdę fajnych ludzi i często utalentowanych graczy.

Prawie codziennie organizujemy wypady na pvp, często bardzo opłacalne. Jesteśmy prawdziwą zmorą wielkich zergów dzięki szybkim i skutecznym partyzanckim atakom.

Nasza gildia to przede wszystkim jakość, zgranie, lojalność, fajni ludzie i okazjonalny rage na teamspeak'u :)

W związku z powyższym podnosimy nieco wymagania dla naszych potencjalnych rekrutów. Od 1 września, aby aplikować do gildii należy posiadać minimum 500k global fame'u.

Pograłbym tylko obawiam się ze mi to płynnie na kompie nie pojdzie :<

Yanglegend, tak się właśnie zastanawiałem czy to Ty widząc ten nick na forum ao.

Możesz w przybliżeniu powiedzieć jaka jest średnia wiekowa w gildii?

Jeśli dobrze zrozumiałem to jesteście bardziej nastawieni na ganki niż zvz?

Czy używacie discord czy tylko ts?

Możesz w przybliżeniu powiedzieć jaka jest średnia wiekowa w gildii?

Myślę, że 25-30 lat.

Jeśli dobrze zrozumiałem to jesteście bardziej nastawieni na ganki niż zvz?

Ostatnimi czasy mocno uskutecznialiśmy gankowanie na czarnych to prawda, ale to też nie jest tak, że to jest i będzie nasza główna aktywność gildijna. Swoją drogą gank też często potrafi się zmienić w teamfight. ;] Tak czy inaczej, nie nastawiamy się na nic, eksplorujemy sobie różne aspekty gry.

Czy używacie discord czy tylko ts?

Na chwilę obecną używamy wyłączanie teamspeaka.

Mały update dotyczący zapotrzebowania na konkretne klasy, poszukujemy:

- Fire mage'ów

- Cursed mage'ów

- Frost mage'ów

- Druidów

(powyższe klasy mogą liczyć na nieco niższe wymogi rekrutacyjne)

top_loot.jpg

Heh, wpadł nam taki top frag dzisiaj z ganku :]

albiononline.com/pl/killboard/kill/10282116


ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ GRY

Rekrutacja trwa!

Nie polecam, jest wiele fajniejszych gildii. Gdzie można normalnie porozmawiać.

Szczerze mówiąc nawet Cie nie pamiętam, ale zakładam, że Cie wyrzucilismy - jest to o tyle ciekawe, że to musiało być już z miesiąc temu albo i dwa, a Ty piszesz teraz. :)

Tak czy inaczej pozdrawiam i dementuje - nie ma fajniejszych gildii! :P

A tak na poważnie to ostatnio wracamy do gry po przerwie i szukamy 1-2 osób do gankteam'ów.

Pozdrawiam,

YL

Nie, nie byłem u was ale miałem styczność z waszą "kadrą" i nie polecam.

Zastanawiałem się kiedyś czy nie zacząć grać, ale ktoś mi mówił że jest w grze p2w.

Więc mam kilka pytań:

1.Czy w grze jest p2w ??

2.Czy muszę coś dodatkowo kupić ?? (jakieś itemki z is są niezbędne?? )

3.Czy jak zginę tracę wszystko??

4.Czy pvp jest żywe ??

5.Czy po prostu warto kupić gierkę ??