Nowy w Revelation

Siema!
Czy dużo ludzi gra w Reve?
Gralem W L2, B&S ,Aion, Tera i inne.
Na YT gierka wydaję sie mega spoko ale jeszcze nigdy nie grałem ;)
Jakis spoko serwer? duzo ludzi? Przyjemnie sie w ogole gra? gra podobna do L2, Aiona? Tera ?
Ktos cos podpowie?:)
Thx:)

Komentarz moze byc jedny "Cale 10 osob cieszy sie ze zwiekszysz populacje gry o 10% " i nie jest to przesadzona ironia. Ta gra jest martwa szkoda twojego czasu

Dokładnej populacji nikt ci nie poda. Wszystkie plotki sugerują, że niezbyt dużo i zapewne tak to wygląda na początku przygody. Ale kto wie jak się mają endgame'owe miasta.

To, że jakaś gra wygląda spoko na jutubie nie oznacza, że może przypaść ci do gustu, gdy spędzisz z nią te parę godzin czy jak jesteś uparty- dni. Sam tak miałem nie raz. No ale racja, gdzieś trzeba te dodatkowe informacje przecież znaleźć a yt jest do tego jednym z lepszych miejsc.

Co do serwerów to dużego wyboru nie ma, bo z tego co mi wiadomo to zostały tylko dwa. Ja mogę powiedzieć od siebie tyle, że na moonsea masz jakieś szanse na spotkanie jakiegokolwiek polaka a na tidewater masz na to jeszcze mniejsze szanse.

Czy przyjemnie się w to gra... Mi sie niezbyt przyjemnie w to grało. Nudno i strasznie sztywno, chodź system zerżnięty z Blade and Soul to strasznie nieudolnie. Może dlatego, że chcieli sie przypodobać wszystkim i dodali aż 3 systemy, przez to zamiast mieć jeden dobry system to mają 3 takie sobie. I do tego te "gibanie" się postaci, pierwsza rzeczą jaką większość ludzi zrobiła po uruchomieniu gry to wyłączenie tego.

Czy gra jest podobna do tych gierek co wymieniłeś? Rev jest podobna do wszystkich gier. W moim odczuciu ta gra jest wielkim miszmaszem Lineage 2, Aiona, Tery i Blade and Soul. Jednak przede wszystkim, to aż wali tym, że twórcy inspirowali się Blade and soul i Aionem.

To co namazałem to tylko i wyłącznie "moje" odczucia co do Revelation Online. Jeśli zaszedłeś już tak daleko, że pytasz sie o tę grę na forum to jednak powinieneś ją przetestować, a może ci się spodoba.

Cały tekst pisałem ostrożnie by nie urazić mniejszości jaką są gracze Revelation Online. Jeśli kogoś nieumyślnie obraziłem to z góry przepraszam.

Populacja gry rzeczywiście nie jest duża ale da się grać. Zreszta wydawca gry puki co ma dobrą opinie i nie jest żarłoczny jak niektórzy.

My.com posiada u siebie inne crapy i zadnego nie zamknal do tej pory mimo ze nikt tam nie gra = dobry wydawca.

W revelation można przenosić plusy z jednego itemu na kolejny a nie plusować od zera jak jest w wielu grach - czyli na plusach nie robia z nas dojnych krówek jak w np. runes of magic (+30? bez przenoszenia na inny item). Oczywiscie nie jest to tanie bo lekko przeliczajac to bedzie to minimum 12k-14k aurum (=600 pln) + zdobycie eq lub kupienie gotowca na ah i wyplusowanie.

Mamy też tu konto premium ale ono samo na siebie zarabia jesli gramy wiec zlotowki na to nie wydaje a tak naprawde zarabiam na tym. Zwyczajnie korzysci z gracza premium sa dosc wysokie i trzeba umiec je wykorzystywac.

Walute premium mozna kupic za kase z gry i to legalnie a nie jak w wiekszosci gier - tu mamy specjalna zakladke exchange.

Mi się gra dobrze choc to zalezy od ludzi na jakich trafisz. Gildie powstaja i sie rozpataja. Ale z grubsza jest fajnie.

Obecnie istnieja chyba 3 polskie gildie, z ktorych jedna jest w top gildii na serwerze, zatem jest sporo polaków do zabawy.

Gra niestety skomplikowana dla początkującego gracza i polecam wybrać jakąś gildie która cie poprowadzi za rączke do l60 bo za dużo w niej elementow ktore warto znac.

puki co gre polecam.

aaa i jezcze jedna ważna cecha ktora RO odróżnia: nie da się nadrobić całego tygodnia lub dwóch w jeden dzień gry od rana do nocy. W RO są specjalne limity i zwyczajnie stawiają na gre kazdego dnia niż na maratony. Wydaje mi się że jest to też jakieś tam zabezpieczenie na goldsellerów, wkońcu ich te limity też obowiązują.

Siema!
Czy dużo ludzi gra w Reve?
Gralem W L2, B&S ,Aion, Tera i inne.
Na YT gierka wydaję sie mega spoko ale jeszcze nigdy nie grałem ;)
Jakis spoko serwer? duzo ludzi? Przyjemnie sie w ogole gra? gra podobna do L2, Aiona? Tera ?
Ktos cos podpowie?:)
Thx:)