Jak i gdzie expić?

Siemka, jestem nowym graczem tery (gram od wczoraj :D), udało mi się wbić 15 lvl ale słyszałem, że są sposoby na wbicie max lvl'a w kilka dni.

Gram berserkerem na serwerze Mystel. Klasę berserkera wybrałem, bo najbardziej mi się podoba :P jeśli ktoś był by tak miły to mógł by mi po opisać klasę berka i jego endgame ?

Do 20lvla idziesz questami, od 20 poziomu robisz instancję za instancją do 60 poziomu, w trakcie wyszukiwania party robisz questy pod H, które są na samym dole i bijesz bamy do nich i tak do 60 poziomu. Od 60 do 65 poziomu robisz questy z Velika Outskirts.

w Terze wbijasz lvl capa w 24 godziny to nie WoW gdzie musisz siedziec miecha nad levelem. Jak Lisek napisal najprostsza droga to wbij 20 lvl na questach czerwonych albo innaczej story line. Po wbiciu 20 lvl zrob raz dzienie kumas royal dla 100% expa na 24 godziny i potem jedziesz na IM do 60 i od 60 do 65 robisz caly story line czerwone questy ewentualnie czekajac w kolejce na grupe biegaj i zabijaj BAMy. Maly tipp grupe najszybciej znajdziesz w godzinach wieczornych z sameg rana nawet nie proboj bo wtedy serwery opustoszale.

Teraz już nie w 24 prędzej 48h

60lvl dobijasz w 8h, questy do 65 zajmują 3, sumując mamy 11 godzin, mniej więcej tyle mi zajmuje wbicie 65 poziomu, mówię to jako osoba, która ma wbitych już ponad 40 postaci do 65 na różnych serwerach. ;v

Mi archerem do 65 lvl długo szło, ale też się bawiłem nie gnałem za bardzo z levelem do przodu, teraz robię slayera, więc pójdzie tym razem szybciej zwłaszcza jak jestem w polskim klanie.

Siemka, jestem nowym graczem tery (gram od wczoraj :D), udało mi się wbić 15 lvl ale słyszałem, że są sposoby na wbicie max lvl'a w kilka dni.

Gram berserkerem na serwerze Mystel. Klasę berserkera wybrałem, bo najbardziej mi się podoba :P jeśli ktoś był by tak miły to mógł by mi po opisać klasę berka i jego endgame ?